Мобільні оператори

Автор alt, Червень 29, 2009, 22:59:13

Попередня тема - Наступна тема

GMB

А у меня два телефона. И основной все же Киевстар - у мну там 50 часов на 30 дней, и мтс без пополнения.  
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

AlexFM

МТС, тариф "Народный" - 10коп. на КС, внутри сети бесплатно, 70коп. по периметру. Второй телефон Лайф. Таким образом бесплатно на оба оператора и на третий недорого.  
  •  

SILVER90

Первым оператором был "Джинс", затем - "Лайф", потом перешел на "Билайн".
После "Билайна" пришлось переходить на "МТС" в связи с тем, что подавляющее большинство знакомых, друзей и коллег повелись на тариф "Супер". И до сих пор "МТС" я не покидаю, но за последний годы второй симкой были "Киевстар" и "Лайф".  
  •  

Vova.UA

Kyivstar only 5 років.
Був ще Лайф, але загубив )))  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

сам пользуюсь обычно МТС.
Дед с бабой на Киевстаре уже лет 5 (из за покрытия)  
  •  

velychko.op

Цитата: "GMB" post=22713А у меня два телефона. И основной все же Киевстар - у мну там 50 часов на 30 дней, и мтс без пополнения.
Київстар в мене такий же тариф... але там змінили дещо умови. Щомісяця мусиш поповнювати на 40 гривень... з яких 10 знімають у якості абонплати і за них нібито дають 100смс і 100мб інтернету хочеш ти чи ні... а дзвінки в мережі Київстар тільки за 40 копійок (тобто плата за зєднання), кількість хвилин необмежена... навіть трьома тисячами як колись  
  •  

Ігор

В мене на Діджусі тариф "Діджус безлім плюс музика". Поповнюєш на 40грн, на 25 днів можна говорити в мережі безкоштовно. І також знімають 10грн, і дають 75мб на рахунок, ніби то мені їх вистачить на місяць. А ще один недолік це те що вони дають з 19:00 до 22:00 безкоштовні хвилини в мережі.
Але я його так останнього разу поповняв у липні, зараз не поповняю. Кому треба подзвонять, а якщо мені треба, то можу і за 016 набрати.
На роботі майстер поповнює на 40грн, місяць говорить безкоштовно, інший місяць виговорює ті 40грн.  
  •  

oldman

Абоненты Киевстара, будьте бдительны!
Для абонентів передплаченого зв'язку Київстар, Djuice та Beeline з 28 квітня 2012 року (28/04/2012) вносяться зміни до обслуговування в усіх тарифних планів, крім:
Київстар та Djuice: «Курортний», «Відпочивай», «Прорив», «Я на морі»;
Beeline: «Відпочивай 2010», «Я на морі».
Якщо до закінчення терміну дії телефонного номера, що відображається за USSD-запитом *114#, залишилося менше:
Київстар та Djuice: 2-х місяців;
Beeline: 6-ти місяців,
то вводиться абонентська плата за користуванням мобільним номером для продовження терміну його дії ще на 1-н місяць у розмірі 15 грн (без урахування ПДВ і ПФ) або у розмірі, що дорівнює залишку коштів на рахунку (якщо на ньому недостатньо коштів для зняття абонентної плати). У разі відсутності коштів на рахунку абонента термін дії телефонного номера продовжуватися не буде.
 
  •  

GMB

zzz
Цитата: "mikhail" post=22727
Цитата: "GMB" post=22713А у меня два телефона. И основной все же Киевстар - у мну там 50 часов на 30 дней, и мтс без пополнения.
Київстар в мене такий же тариф... але там змінили дещо умови. Щомісяця мусиш поповнювати на 40 гривень... з яких 10 знімають у якості абонплати і за них нібито дають 100смс і 100мб інтернету хочеш ти чи ні... а дзвінки в мережі Київстар тільки за 40 копійок (тобто плата за зєднання), кількість хвилин необмежена... навіть трьома тисячами як колись
У меня Мой регион (после Донбасс Новогодний перешел)
Но у меня не снимается ничего, а по окончанию минут я могу заказать 1000 минут на неделю. Фактически 40 грн. используются два месяца  
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

SILVER90

Цитата: "oldman" post=22729Абоненты Киевстара, будьте бдительны!
Для абонентів передплаченого зв'язку Київстар, Djuice та Beeline з 28 квітня 2012 року (28/04/2012) вносяться зміни до обслуговування в усіх тарифних планів, крім:
Київстар та Djuice: «Курортний», «Відпочивай», «Прорив», «Я на морі»;
Beeline: «Відпочивай 2010», «Я на морі».
Якщо до закінчення терміну дії телефонного номера, що відображається за USSD-запитом *114#, залишилося менше:
Київстар та Djuice: 2-х місяців;
Beeline: 6-ти місяців,
то вводиться абонентська плата за користуванням мобільним номером для продовження терміну його дії ще на 1-н місяць у розмірі 15 грн (без урахування ПДВ і ПФ) або у розмірі, що дорівнює залишку коштів на рахунку (якщо на ньому недостатньо коштів для зняття абонентної плати). У разі відсутності коштів на рахунку абонента термін дії телефонного номера продовжуватися не буде.

oldman, откуда такая информация? Облазил все официальные сайты, ничего не нашел(  
  •  

oldman

Цитата: "SILVER90" post=22732oldman, откуда такая информация? Облазил все официальные сайты, ничего не нашел(
Думаю, что на сайте КС эта информация появится после 28,04. И спрячут так, что на сайте её тяжело будет найти. Чем меньше абонентов будут знать об этом, тем лучше для компании.
А информация взята с газеты Голос України №73-74 (5323-5324)
21 квітня 2012 р.
 
  •  

velychko.op

щось я не зрозумів... з кого 15 грн/міс зніматимуть? З тих кому 2 місяц залишилось ?  
  •  

mihaylin

Цитата: "mikhail" post=22744щось я не зрозумів... з кого 15 грн/міс зніматимуть? З тих кому 2 місяц залишилось ?
Да. На самом деле этой новости уже около полгода. Я давно на всех своих билайнах-киевстарах поотключал это добровольно-принудительное нововведение для абонентов.  
  •  

admin

на Киевстаре также? или номер другой?  
  •  

mihaylin

Цитата: "admin" post=22751на Киевстаре также? или номер другой?
когда я отключал - был тот же. На уточняющий вопрос оператору какие условия отключения услуги, мне ответили, что если срок номера выйдет вообще - услуга опять активируется и снимет 15 грн. за продление номера на месяц.
Сейчас видать чето поменяли  
  •