Телебачення у Мукачеві

Автор Djundich, Грудень 24, 2012, 14:43:29

Попередня тема - Наступна тема

mutico

покриття звичайно e але прийняти нормально можна тiльки на вузьконаправлену антену ,i так щоб в сторону рокосова була перешкода наприклад металева криша ну i висота хочаб вiсiм метрiв...
за таких умов легше налаштувати звичайну полячку в напрямку Хуста.
  •  

admin

тоді давайте описувати речі як вони і є, а не просто так аби написати. дякую
  •  

mutico

а ще один момент в Батьовi багато залiзничних шляхiв це також часто спричиняе неможливiсть налаштувати прием с передавача саме iз Ужгоророда ...я це мав на увазi...
  •  

admin

поясни (бо на перший взгляд це якесь безглуздя)
  •  

mutico

менi доводилось налаштовувати приймачi трохи далi Чопа i в Батьовi також  де в напрямку Ужгорода тягнуться силовi лiнii електропередач залiзницi...
  •  

admin

дай вгадаю - антенни були полячки?
  •  

mutico

так у нас в бiльшостi такi:)
якшо казати що потрiбно шось краще то зазвичай непогоджуються.
  •  

admin

Це не проблема цифрового мовлення.
Не можна казати що неможливо налаштувати прийом біля залізничних шляхів.
  •  

Djundich

Цитата: "mutico" post=40285так у нас в бiльшостi такi:)
якшо казати що потрiбно шось краще то зазвичай непогоджуються.
Як що ви фахiвець.
То вам в первую очередь надо самому убедится, есть ли прийом, и для этого надо брать заведомо хорошую антенну, и убидится самому.
Если есть, то убеждать клиента купить хорошую антенну, ну а если не будет ловится на хорошую антенну цифра, то и убеждать клиента не вчем.
Хотя моя интуиция говорит что там тоже ничего ловится не будет, а если и будет то сигнал будет иметь низкое качество.
Начинайте антенну настраимвать с МХ-5 36твк, если он не пойдет, то думаю остальные даже не стоит пытатся искать.
ИХМО

ИХМО-(моя субъективная точка зрения)- которая может отличатся от точки зрения окружающих.


Цитата: "admin" post=40286Це не проблема цифрового мовлення.
Не можна казати що неможливо налаштувати прийом біля залізничних шляхів.
Согласен.
Что-что а железная дорога тут ни причем, аналогу может кратковременно мешать облединение контактного провода ( когда пантограф искрит).
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

mutico

насправдi налаштування антен ефiрних трохи не мiй профiль ,хоча цiкавлюсь цiею темою , приймачi якi я налаштовував це було ще перед виборами типу хто отримав як субсидiю iнвалiди , старенькi - не за грошi  допомогав...а тим бiльше пропонувати антени,якщо там навiть напруги в мережi нема нормальноi...ну то вже таке...
тут писали про передавач Квант-ефiр якщо памятаете одночасно з запуском словацькоi цифри (кiнець 2010 )в тестовому режимi бiля двух тижнiв з гори Токарня
працював МХ-4?о то було приемно на протязi майже всiеi дороги вiд Ужгорода до Мукачева переглядати ТВ на автомобiльному цифровому приймачi.

хай вибачить модератор за можливо багатьом не зрозумiлий ракурс в iсторiю.
  •  

Djundich

Цитата: "mutico" post=40304насправдi налаштування антен ефiрних трохи не мiй профiль ,хоча цiкавлюсь цiею темою , приймачi якi я налаштовував це було ще перед виборами типу хто отримав як субсидiю iнвалiди , старенькi - не за грошi  допомогав...а тим бiльше пропонувати антени,якщо там навiть напруги в мережi нема нормальноi...ну то вже таке...
тут писали про передавач Квант-ефiр якщо памятаете одночасно з запуском словацькоi цифри (кiнець 2010 )в тестовому режимi бiля двух тижнiв з гори Токарня
працював МХ-4?о то було приемно на протязi майже всiеi дороги вiд Ужгорода до Мукачева переглядати ТВ на автомобiльному цифровому приймачi.

хай вибачить модератор за можливо багатьом не зрозумiлий ракурс в iсторiю.
Было, помню. Жаль что отключили.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

mutico

здается тести припинили через скарги ТV JОJ якi транслювали на сумiжнiй частотi,а пiзнiше коли "йойка"перейшла в другий мульт. не пошкодували лiцензiю вiддати  ТВI...доречi в МХ-4 входили 5канал якому не дали прораховану частоту в Мукачевi та СТБ того теж нема в аналозi...а ось Ужгороду дiстався канал Украiна якого i досi нема в аналозi...

як зараз з у вас прийомом Интера(аналог) на 22СН ?
  •  

Djundich

Плохо, такое чувство что еще гдето передает на этой частоте.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

mutico

есть догадки ?может мощность убавили?
сегодня сильное тропосферное прохождения из Румынии их центральные каналы на 30-32СH,принимаю сейчас,  помеху от отдаленого ретранслятора я уже исключил  так как качество Интера на том же уровне что прохождения...
  •  

admin

Цитата: "mutico" post=40369здается тести припинили через скарги ТV JОJ якi транслювали на сумiжнiй частотi,а пiзнiше коли "йойка"перейшла в другий мульт. не пошкодували лiцензiю вiддати  ТВI...доречi в МХ-4 входили 5канал якому не дали прораховану частоту в Мукачевi та СТБ того теж нема в аналозi...а ось Ужгороду дiстався канал Украiна якого i досi нема в аналозi...
усе вірно
тільки ТВі немає ліцензії на той ТВК у Ужгороді. Піратське мовлення
  •