ТРМ в Київській області

Автор MrVlaDor, Серпень 03, 2010, 23:57:52

Попередня тема - Наступна тема

Lawyer

27 pal
   Академія   
1
   Буча   
вул. Будьоного 2, вежа ТзОВ "Сатурн"
   
в ефірі програми телеканалу "Глас", у планах перенос частоти до Києва та збільшення потужності до 5 кВт (що малоймовірно) прийом у західній частині міста
   
   
27 pal
   Сатурн   
1
   Буча   
вул. Будьоного 2, вежа ТзОВ "Сатурн"
   
в ефірі програми телеканалу "КРТ", у планах перенос ТВК до Києва та збільшення потужності до 5 кВт (що мало ймовірно) прийом у західній частині міста

Оказывается всё вероятно  
  •  

admin

так я писал маловероятно
да и мощность пока неизвестна  
  •  

Lawyer

Ну как какая мощность- 5 киловатт наверное как хотят.

Интересно, что они вещать будут то?  
  •  

admin

КРТ по идее

и наверно - это не точно  
  •  

Lawyer

Осталось еще из Броваров 1 МВ перебросить  
  •  

Ігор

Дійсно перенесли! Сигнал в Рокитному не поганий, зараз йде академія, на логотипі буква А  
  •  

Ігор

Зображення в кольорі, видно трохи снігу. А от з Кагарликом прийдеться прощатися.  
  •  

admin

ще не факт
може усе повернуть назад, як з 22 ТВК  
  •  

Radiostyle

Цитата: "Ігор" post=10802На сторінці Рокитного...а Ретро на 106,2 можна прибрати, або залишити зі слабким сигналом.
Сигнал Ретро підсилили,(стабільний прийом на моб.з гарніт., до Ксаверівки,по Одеській трасі в напрямку Києва відстань від БЦ 32 км)   :music:  :super:  
  •  

Lawyer

Цитата: "Ігор" post=11508Дійсно перенесли! Сигнал в Рокитному не поганий, зараз йде академія, на логотипі буква А

Игорь, если несложно, отмониторишь- каких сетевиков ретранслируют каналы Сатурн и Академия?

з.ы. некисло Киев на 2 эфирных канала на ровном месте прирос  
  •  

Ігор

Цитата: "Radiostyle" post=11513Сигнал Ретро підсилили,(стабільний сигнал на моб.з гарніт., до Ксаверівки,по Одеській трасі в напрямку Києва [відстань від БЦ 32 км)   :music:  :super:
я меньше години назад теж перевіря Ретро, сигнал десь на рівні УР1. Йшов по вулиці і перевіряв плеєром з підсилювачем що мені порадив АlехFM.

Радіостанції Тавра приймалися на 1 - 2, найгірше Русское. Ретро на 3 - 4, Ур1 аналогічно. Стильне і Радіо Нет приймав на 4 - 5.

З київських Гала прийняв на 2 - 4 кіс фм на 2 - 3, Dj fm аналогічно.

Ps. Це ті радіостанції що були в памяті плеєра. Інші з Києва не перевірив тому що дійшов до дому.  
  •  

Ігор

Цитата: "Lawyer" post=11514Игорь, если несложно, отмониторишь- каких сетевиков ретранслируют каналы Сатурн и Академия?

не важко, навіть самоиу цікаво, але не можна маму відірвати від її програм. Спробую іншого разу, або на вихідних.  
  •  

Ігор

Йде канал КРТ закритий логотипом Академії.  
  •  

Lawyer

Глас не ретранслируется, выходит, Академией?  
  •  

Ігор

Цитата: "Lawyer" post=11597Глас не ретранслируется, выходит, Академией?
не знаю, бачив лише КРТ. Якщо побачу Глас напишу.  
  •