Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Цитата: vital-fm від Жовтень 04, 2018, 12:51:11
Тут ляшко сьогодні прокинувся і помітив, через кілька років після початку, що УР перериває недоторкану трансляцію вр...
Його підтримав такий самий "слухач" левченко.
А ще нещодавно ляшко паратизував на темі Броварів, вимагаючи повернути мовлення, а левченко вимагав транслювати засідання вр, хоча та сама геращенко ще в 12-му пропонувала припинити радіотрансляцію, що, на мою думку, було б правильним.

Тю, так сьогодні розпочався новий сезон проекту "Утиснення свободи слова", що вже на двох дуже популярних каналах вже скаржаться на ВР.   :-)  :-)
https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/rada-rekomenduvala-rnbo-vvesti-sanktsiji-proti-jurosib-zasnovnikiv-kanaliv-112-ukrajina-i-newsone-2498306.html
  •  

vital-fm

RomHol
Переривання на новини почалось ще за часів Аврахова, тоді тільки транслювали в повному обсязі.
Тепер в довільному, транслюючи основні моменти засідань, як то виступи від фракцій/депутатів та годину уряду без переривання на новини.
Як на мене - треба прикрити, як засідання уряду на першому. Зробити парламенський щоденник, а в тих, хто має т2 є рада.
П.С. Ляшко назвав суспільне - державним, тобто для нього нічого не змінилось в розумінні нсту.
  •  
    Подякували за цей пост: RomHol

RomHol

Цитата: vital-fm від Жовтень 04, 2018, 15:38:40
RomHol
Переривання на новини почалось ще за часів Аврахова, тоді тільки транслювали в повному обсязі.
Тепер в довільному, транслюючи основні моменти засідань, як то виступи від фракцій/депутатів та годину уряду без переривання на новини.
Дякую Вам за нагадування. Вже все призабув.
До речі, Ваш обласний радіомовник робить увімкнення під час трансляцій ВР? Наш мовник з цього року у відповідні відрізки перериває трансляцію і обоів'язково транслює випуск новин та прогноз погоди, а ще часто додає до цього півгодинну розмовну прямоефірну програму. У ті 40 або 10 хвилин, що відповідно залишаються у відрізку, знову  вмикає трансляцію ВР.
  •  

DVB

Не понимаю, претензий народных депутантов. Они же могут принять любой закон. Что не могут пролобировать создание Радио Рада. Отжать у Нового Обрия сеть. Достроить ещё десяток городов и всё. Страна покрыта Верховной Радой.  Но они даже не могут выделить финансы для телеканала Рада. Из всех телеканолов, он самый отсталый в техническом плане.
  •  

admin

Они просто зарисовку для очередного крики шоу делают, иначе не объяснить.
  •  

vital-fm

RomHol
Не моніторив, але коли попадав о 17:10, то переривалось, о 12-ій також вмикають на трансляцію тих півгодини, чи скільки там виходить.
Я так розумію, що місцеві віддають під ВР те, що можна віддати - рубрики, міжпрограмку.
  •  
    Подякували за цей пост: RomHol

RomHol

Дуже дякую за відповідь та за спостереження.
Цитата: vital-fm від Жовтень 05, 2018, 09:19:50
Я так розумію, що місцеві віддають під ВР те, що можна віддати - рубрики, міжпрограмку.
Я вражений, як Ви так все це точно помітили та влучно сформульрували. У нас саме так і є .
  •  

vital-fm

Ну це логічно, Київ так само робить.
Тільки тепер забирають час на рекламу, в зв'язку з недофінансуванням.
Розгляд поправок/безкінечні заяви про перерву з виступами не несуть особливої інформаційної цікавості.
Про поверніться до залу і ставлю на повторне/рейтингове/сигнальне/повернення і я почекаю ще 30 секунд взагалі мовчу.
З усієї роботи, окрім з 10 до 10.30, окрім четверга, та години уряду, якщо нарізати вийшло б десь на годинку ефіру в форматі щоденника з прямою мовою та виступами, якщо б вони були по темі.
Аласанії б задуматись над цим.
  •  
    Подякували за цей пост: RomHol

Sanio

Цитата: vital-fm від Жовтень 05, 2018, 09:19:50
RomHol
Не моніторив, але коли попадав о 17:10, то переривалось, о 12-ій також вмикають на трансляцію тих півгодини, чи скільки там виходить.
Я так розумію, що місцеві віддають під ВР те, що можна віддати - рубрики, міжпрограмку.
Ви помиляєтесь, коли кажете, що місцеві філії на власний розсуд віддають ефір на трансляцію ВР. Насправді там все жорстко контролюється і координується Києвом, що на місцях продюсери радіо навіть пукнути не можуть без дозволу Хоркіна. Є чітка схема щодо включень філій під час трансляції ВР - з вівторка по пятницю вдень філії можуть мовити лише о 12.10-12.40, а у вівторок та четвер ввечері лише о 17.10-17.15 (5-хвилинний випуск новин). Для цього спеціально Київ у цей відрізок на загальну мережу дає програму "Мить історії", а о 17.15 повертається на трансляцію сесії.
Щодо програму "Сьогодні. Вдень", то вже давно під час її трансляції паралельно на радіо і ТБ о 13.12-13.32 не було трансляції ВР - на сесію радіо повертались приблизно о 13.35. Але у четвер після скандалу з перериванням трансляції з ВР о 10.50 на радіо було забезпечено трансляцію сесії з 13.10, а на ТБ у цей час йшов повтор програми "Сьогодні. Вдень" ("Радіодень") з Колядою.
Є постанова ВР, яка зобовязує Українське радіо транслювати у прямому ефірі пленарні засіданні. Переривання на "Новини", то одне, але коли під час обговорення важливих законопроектів та дискусії трансляція переривається на рекламу, то зовсім інше. У даній ситуації радійники неправі. Одним словом, просто провтикали трансляцію звукорежисер, лінійний продюсер і коментатор Науменко. Рано чи пізно це би мало статися, оскільки останнім часом спостерігається відсутність системності у трансляції ВР на радіо - переривання на рекламу, програми тощо.

RomHol

Дякую за пояснення. Маю одне власне спостереження щодо трансляції на УР-1 засідання ВР, то 4 жовтня з 13:10 до 14:00 не було трансляції засідання ВР.  Була прямоефірна програма з Романом Колядою. Це підтверджується і сіткою мовлення на цей день. Щодо безсистемності трансляції - то її можна якось виправдати ще увімкненням реклами - є договори з рекламодавцями, мабуть. Проте переривання прямоефірними програмами - цього повністю не розумію - можу пояснити лише потребою виходу передачі на ТБ і на радіо. Мене ще дивує майже щотижневе перейменування назви нашого обласного радіо на його фейсбук-сторінці. Зараз це "UA: Українське радіо. Харків".  Назва радіомовника у ефірі протягом цього року також змінювалася вже декілька раз. Зараз зупинилися на звуковому позначенні у ефірі "Українське радіо. Харків".  Я не можу зрозуміти з останньої назви - радіо філії частково підпорядковується безпосередньо іншій філії – Центральній дирекції у Києві, а не лише обласній філії? Кому у такому разі зараз підпорядковується телеканал обласної філії? Якщо будуть увімкнення обласного радіо на радіо "Культура", то це буде радіо "Культура: Харків"? І чи збереглася десь у назві радіо вся область, на не лише обласний центр, тобто  чому не звучить "Українське радіо: Харківщина", хоча радіо було і є обласним? Я розумію, що більшість цих питань риторичні, проте, можливо, хтось пояснить щось з них.
  •  

vital-fm

Sanio
Там ще з початку вересня, Науменко виходив об 10.51 та потім йшла реклама.
І ніби після 11-ої трансляція не відновлювалась.
Після 16-ої, здається, теж.
Поки ляшко увагу не звернув - ніхто і не зауважував.
  •  

Sanio

#1121
Цитата: RomHol від Жовтень 06, 2018, 10:42:18
Мене ще дивує майже щотижневе перейменування назви нашого обласного радіо на його фейсбук-сторінці. Зараз це "UA: Українське радіо. Харків".  Назва радіомовника у ефірі протягом цього року також змінювалася вже декілька раз. Зараз зупинилися на звуковому позначенні у ефірі "Українське радіо. Харків".  Я не можу зрозуміти з останньої назви - радіо філії частково підпорядковується безпосередньо іншій філії – Центральній дирекції у Києві, а не лише обласній філії? Кому у такому разі зараз підпорядковується телеканал обласної філії? Якщо будуть увімкнення обласного радіо на радіо "Культура", то це буде радіо "Культура: Харків"? І чи збереглася десь у назві радіо вся область, на не лише обласний центр, тобто  чому не звучить "Українське радіо: Харківщина", хоча радіо було і є обласним? Я розумію, що більшість цих питань риторичні, проте, можливо, хтось пояснить щось з них.
Наскільки я розумію, це по всіх областях уніфікували назву радіо місцевих філій - тепер це "Українське радіо. Назва обласного центру". Назву регіону, якщо не помиляюсь, зберегли у Чернівцях "Буковина" і у Луцьку "Волинь" як історичну данину. У Харкові не могли дати назву "Слобожанщина", бо обласне радіо так ніколи не називалося, крім того ще є комерційне "Радіо Слобожанщини", яке теж виходить на Українському радіо. Продюсери місцевих радіо філій мають подвійне підпорядкування - продюсеру самої філії і генеральному продюсеру Українського радіо Хоркіну. Це повязано із тим, що якщо ТБ філій мають свої окремі канали, то радіо виходить на Першому каналі у відрізках мовлення. Філії "Центральна дирекція "Українське радіо" вже рік як не існує - її ліквідували і приєднали до єдиної Центральної дирекції, у яку входять три телеканали - Перший, Культура і ЦК + Українське радіо як структурний підрозділ.
На "Культурі" увімкнень обласних філій немає і не буде вже. Лише у Чернівцях зберегли мовлення 3 год. на добу "Буковини" на "Культурі", але там своя історія - по-перше, "Культуру" запустили на колишній частоті "Буковини", а, по-друге, особливість регіону. Те саме, як в Ужгороді на ФМ-частоті Першого каналу транслюється "Тиса" не у відрізки філій, а майже протягом всього дня - 12,5 год. , а саме о 6.30-8.00, 10.00-18.00 і 20.00-23.00, а лише решту часу - Перший канал.

Sanio

Цитата: vital-fm від Жовтень 06, 2018, 14:35:32
Sanio
Там ще з початку вересня, Науменко виходив об 10.51 та потім йшла реклама.
І ніби після 11-ої трансляція не відновлювалась.
Після 16-ої, здається, теж.
Поки ляшко увагу не звернув - ніхто і не зауважував.
Трішки не так. З початку вересня трансляція ВР відбувалася у такі відрізки - 10.10-10.50 (крім середи), 11.10-11.50 (крім середи), 12.40-13.00, 16.10-16.55 (вівторок та четвер) і 17.15-17.55 (вівторок і четвер). Немає трансляцій ранкових засідань по середах до 12.00, а також трансляцій о 13.40-14.00, які ще під час минулої сесії були завжди. На новини об 11.00 не переривають трансляцію "Години уряду" у ВР по пятницях.
  •  
    Подякували за цей пост: RomHol

RomHol

#1123
Цитата: Sanio від Жовтень 06, 2018, 15:52:26
У Харкові не могли дати назву "Слобожанщина", бо обласне радіо так ніколи не називалося, крім того ще є комерційне "Радіо Слобожанщини",
Саме так є і було. Скоро у багатьох населених пунктах області у FM-радіоефірі почне роботу ще один комерційний місцевий мовник - "Слобожанське FM" з частковою ретрансляцією каналів УР. Я саме за назву "Українське радіо: Харківщина", або краще - "Харківське обласне суспільне радіо", або "Харківське суспільне обласне радіо" як це було ще до початку цієї осені...
Цитата: Sanio від Жовтень 06, 2018, 15:52:26
На "Культурі" увімкнень обласних філій немає і не буде вже.
У одному з фейсбук-коментарів Дмитро Хоркін у вересні цього року відповідав, що "як тільки з'являться мережі фм-передачів в обласних центрах для УР-2 і УР-3, ми плануємо поступово повертати комутацію обласних радіоредакцій і туди з місцевими музичними і мистецькими передачами".
  •  

Sanio

Мені так здається, що НСТУ отримає частоти для УР-2 і УР-3 не раніше 2020 року - до президентських і парламентських виборів 2019 їм частоти не дадуть, так само як і необхідне фінансування поки не пройдуть вибори і не знімуть з посади Аласанію і компанію...
  •