Мобільні оператори

Автор alt, Червень 29, 2009, 22:59:13

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Заголовок ржачний. Кому невигідні? Київстару? А абонентам! А що абонентам вигідно? Правильно! Халява до якої всі звикли, коли мобільний зв'язок дешевший чашки кави в кафе. Цікаво виходить: всі хочуть нових послуг, якісного зв'язку, широкого покриття 3G/4G, але платити за це не хочуть.
І що це за слово "сотовий"? Стільниковий правильно
  •  

velychko.op

Цитата: BanderaTV від Лютий 20, 2019, 20:49:59
https://today.ua/kyyivstar-perevodyt-abonentiv-na-nevygidni-taryfy/amp/
«Київстар» переводить абонентів на невигідні тарифи
ну ясно все що дорожче не вигідне..... Я уже залишив одну сім карту. Плачу трохи більше але за цю ціну маю безлімітний 4ж +300хв на інших і ще й домашній інтернет в комплекті.... Та і плата кожного першого числа а не кожні 28 днів.....
  •  

velychko.op

Цитата: pavlo_r від Лютий 20, 2019, 21:42:48
Заголовок ржачний. Кому невигідні? Київстару? А абонентам! А що абонентам вигідно? Правильно! Халява до якої всі звикли, коли мобільний зв'язок дешевший чашки кави в кафе. Цікаво виходить: всі хочуть нових послуг, якісного зв'язку, широкого покриття 3G/4G, але платити за це не хочуть.
І що це за слово "сотовий"? Стільниковий правильно
люблю цю пластинку.... Я живу в селі

.. Я бідний нещасний..... Нічого тут нема.... А платити 75 грн заставляють ізвєргі
  •  

BanderaTV

Ну, "безлімітним" я його назвати не можу. 3 ГБ в день, а далі насолоджуйся швидкістю 0,8 мбіт./с.
YouTube з обмеженими у швидкості до 2 мбіт./с.
  •  

Djundich

Київстар запустив 4G в Мукачеві та навколишніх селах.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Ігор

  •  

velychko.op

Цитата: Ігор від Лютий 28, 2019, 22:43:45
Як враження?
3ж вже не хочеться))) півроку користуюся
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

Djundich

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

admin

Цитата: admin від Лютий 17, 2019, 15:31:54
В Италии Wind поднял тарифы на звонки во многие страны. Украина, в этом тарифном плане подскочила с 8 центов до 18 центов. Касается всех кроме Киевстара (который походу не поднял свои тарифы на интерконнекте).
И шо вы думали.... соврали. Киевстар тарифицируется как все остальные. Call center в Румынии, морозятся: у меня тут написано что Вы звонили В Украину а не на Киевстар)))

  •  

pavlo_r

До речі, якщо часто дзвониш в Україну, є спосіб мати український номер і дзвонити з будь-якої точки світу по внутрішньоукраїнських тарифах. BIP називається. Месенджер підв'язується до номера lifecell і може здійснювати як вихідні, так і приймати вхідні дзвінки з будь-якого номера за тарифами пакету через інтернет. Юзав, коли катався Європою. Досить зручно.
Є ще варіант ITPhone від Інтертелекому. Там взагалі не треба пакет оператора купувати. Просто реєструєшся в програмі, тобі дають віртуальний номер Інтертелекому і отримуєш ту ж SIP телефонію
  •  

admin

У мене бабуля, яка ледь порається з простим (GSM) мобільним телефоном.
  •  

pavlo_r

Варіант не для неї, а для тебе. Ставиш собі BIP чи ITPhone  і дзвониш за напрямком SIP-»GSM з Італії як з України
  •  

admin

  •  

pavlo_r

Єдине, що для BIP треба купити стартовий пакет. Не обов'язково його фізично мати на руках, просто треба щоб на нього код активації прийшов. ITPhone точно не знаю як. Там наче номер телефону можна в інтернеті купити і підв'язати під програму. Ну і тарифи треба вивчати. В lifecell всі тарифи з абонплатою, але є багато пропозицій з хвилинами на всі напрямки. За ІТ не знаю
  •  

admin

ITPhone здається потрібно лише APP та Visa.
  •