КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

А як ви думаєте чому стільки каналів і радіо у одеській області саме місцевих припинило роботу після вторгнення. В мене є припущення. А ви як думаєте?
Дисклеймер. Частина з них ретранслювали колись канали медведчука
  •  

admin

Одещини вона така. Там і зараз ще багато хто чекає на "визволення". Навіть приклади Миколаєва чи Херсону не допомагають.
Хоча це здебільшого стосуватися міст і зокрема Одеси, села патріотичні.
  •  

0-0-0-0

Цитата: vital-fm від Серпень 12, 2023, 04:01:30100,4, схоже, чекають закінчення ліцензії, щось тяжко у них з переоформленням справи.
Бо Дмитро Голубов забив на ТБ і радіо та завів собі нові іграшки - Телеграм-канали:
https://elitexpert.ua/ru/reytingi/rejting-telegram-kanaliv-odesi-skilki-koshtujut-ta-hto-za-nimi-stoit/
  •  

АДВ

Цитата: 0-0-0-0 від Серпень 12, 2023, 11:30:40Бо Дмитро Голубов забив на ТБ і радіо та завів собі нові іграшки - Телеграм-канали:
https://elitexpert.ua/ru/reytingi/rejting-telegram-kanaliv-odesi-skilki-koshtujut-ta-hto-za-nimi-stoit/
Цитата: 0-0-0-0 від Серпень 12, 2023, 11:30:40Бо Дмитро Голубов забив на ТБ і радіо та завів собі нові іграшки - Телеграм-канали:
https://elitexpert.ua/ru/reytingi/rejting-telegram-kanaliv-odesi-skilki-koshtujut-ta-hto-za-nimi-stoit/
Як раз для мережевих радіо буде можливість вийти в Одесу.
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  
    Подякували за цей пост: MrMaxx

velychko.op

В Одесі не вистачає радіо релакс як і у Львові. Але на конкурс частот у Одесі нема. А ви як думаєте кого не вистачає?

А у Львові конкурс для регіоналок куди і може якраз піти громадське але чи виграє то інше питання)
  •  

optimist

Ну якщо вже почали, яких радіостанцій не вистачає. То я додам за три міста на Сумщині. У м.Ромни не вистачає суспільного радіо - Українське радіо, Радіо Промінь і Радіо Культура.
Промінь в Ромнах зараз ретранслює комунальне місцеве радіо, тому треба власна частота.
А от у Сумах не вистачає Люкс FM, Радіо Максимум. У Конотопі хотілося б KISS FM, або Люкс FM і Промінь.
  •  

ProRadio

#1506
Цитата: mikhail від Серпень 12, 2023, 10:29:35А як ви думаєте чому стільки каналів і радіо у одеській області саме місцевих припинило роботу після вторгнення. В мене є припущення. А ви як думаєте?
Дисклеймер. Частина з них ретранслювали колись канали медведчука

Можливо (або просто зайняли "вичікувальну позицію"). Але є ще один нюанс. Одеса в значній мірі залежить від моря і кордону. І завжди залежала. А наразі море заблоковане. І контрабас на румунському кордоні (а тим паче на кордоні із окупованою росіянами Трансністрією) напевно ж не грає (а якщо і грає - то дуже тихо).

Серпень 12, 2023, 17:02:16
Цитата: mikhail від Серпень 12, 2023, 14:51:50В Одесі не вистачає радіо релакс як і у Львові. Але на конкурс частот у Одесі нема. А ви як думаєте кого не вистачає?

Ну, за логікою туди має спочатку прийти Культура та Армія. Але ж в Україні логіка не завжди працює...
А загалом з мережевих, гадаю, на Одесу варто було б піти Джазу (оскільки це Одеса!)...

Серпень 12, 2023, 17:04:12
Цитата: optimist від Серпень 12, 2023, 16:01:39Ну якщо вже почали, яких радіостанцій не вистачає. То я додам за три міста на Сумщині. У м.Ромни не вистачає суспільного радіо - Українське радіо, Радіо Промінь і Радіо Культура.
Промінь в Ромнах зараз ретранслює комунальне місцеве радіо, тому треба власна частота.
А от у Сумах не вистачає Люкс FM, Радіо Максимум. У Конотопі хотілося б KISS FM, або Люкс FM і Промінь.

У Сумах теж Культури наразі ще немає, в принципі.
  •  

TV-Ukr

Цікаво, хто саме візьме тимчасовий дозвіл на частоту NRJ в Сумах. Бо Суми, як і Сумський район, входять до переліку територій з особливим режимом мовлення.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

Цитата: ProRadio від Серпень 12, 2023, 16:59:07А загалом з мережевих, гадаю, на Одесу варто було б піти Джазу (оскільки це Одеса!)...
Я б його якраз на 89,7 сватав, так, як вже була співпраця таврів з ними по 90,2, а релакс при наявності 87,5 не дуже б пішов.
Питання тільки в тому, чи є в кого купувати і чи будуть продавати.
  •  

BanderaTV

Я вже мовчу про "мертву душу* в Дніпрі...
  •  

vital-fm

У неї ще довга дія ліцензії.
  •  

MrMaxx

Колись ТАВРи вже купляли у групи ГРАДів частоту 90.2 під РОКС, гадаю, наступною буде 103.8 (ТОВ "ТРК "52 канал"" (радіо ГРАД ФМ та колишній кабельний телеканал АРТ-24).
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  

ProRadio

#1512
Цитата: TV-Ukr від Серпень 12, 2023, 17:35:43Цікаво, хто саме візьме тимчасовий дозвіл на частоту NRJ в Сумах. Бо Суми, як і Сумський район, входять до переліку територій з особливим режимом мовлення.

А Ви впевнені, що буде саме тимчасовий дозвіл, а не конкурс? У Дворічній ось дві частоти виставили на конкурс - а це біля лінії фронту та кордону з росією (тобто, "залізно" під "дозволи" потрапляє - навіть якщо орків відкинуть далі на схід), але - конкурс.

Серпень 13, 2023, 00:29:04
Цитата: BanderaTV від Серпень 12, 2023, 21:40:09Я вже мовчу про "мертву душу* в Дніпрі...

ви про 105.8?

Серпень 13, 2023, 00:34:50
Цитата: vital-fm від Серпень 12, 2023, 21:02:45Я б його якраз на 89,7 сватав, так, як вже була співпраця таврів з ними по 90,2, а релакс при наявності 87,5 не дуже б пішов.
Питання тільки в тому, чи є в кого купувати і чи будуть продавати.

Я не певен, що ТАВР буде щось саме купувати під Джаз. Бо Джаз офіційно ніби не належить ТАВРу, а лише "в управлінні" (хоча, там власники ніби безпосередньо з ТАВРом все одно пов'язані).
  •  

BanderaTV

  •  

TV-Ukr

Цитата: ProRadio від Серпень 13, 2023, 00:25:06А Ви впевнені, що буде саме тимчасовий дозвіл, а не конкурс? У Дворічній ось дві частоти виставили на конкурс - а це біля лінії фронту та кордону з росією (тобто, "залізно" під "дозволи" потрапляє - навіть якщо орків відкинуть далі на схід), але - конкурс.
Не звернув уваги на Дворічну. Як і на Градениці, Лиманське, Подільськ та Балту, які біля кордону з Придністров'ям.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •