Українське супутникове мовлення

Автор Vova.UA, Жовтень 31, 2011, 22:05:27

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

У мене ж не сканується пакет МХ-7 на 12245.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

admin

Там усе ок на сторінці супутникового мовлення чи треба щось правити?
  •  

BanderaTV

Цитата: admin від Липень 07, 2023, 15:18:40Там усе ок на сторінці супутникового мовлення чи треба щось правити?
Та ніби все ок
  •  
    Подякували за цей пост: admin

wasul76

Цитата: BanderaTV від Липень 06, 2023, 21:59:24Теорії змов тут не треба розводити.
А ніхто,і не збирається,якісь,теорії,розводити,завелика честь Спасекому,я з 2003 року,займаюся,встановленням,супутникового обладнання,я дуже радий,що дожив,до того часу,що основні загальнонаціональні канали,на Астрі,що Амос,з його,постійними стрибками сигналу,в минулому,маю надію,що колись,і решту українських каналів,перейдуть,на Астру 4А!
  •  

velychko.op

Шкода що я на всі тюнери поставив прошивку з т2мі і т2))

Тюнер openbox S3
  •  

Qolo

Хтось має можливість промоніторити WNESS TV з 16E, там ще мовить українська аудіодоріжка? Бо українську версію сайту вони вже вимкнули.
  •  

BanderaTV

Цитата: Qolo від Липень 16, 2023, 22:16:10Хтось має можливість промоніторити WNESS TV з 16E, там ще мовить українська аудіодоріжка? Бо українську версію сайту вони вже вимкнули.
пишуть, що доріжка є, але мовлення ведеться англійською

Oleg2008

На супутнику Astra 4A 4.8°E на частоті 12437V30000 2/3 припинили мовити SD-версії телеканалів Inter Media Group на супутнику скануюються тільки HD-версії телеканалів.
Слава Україні!

DVB

Давно пора було їх відключити. Ато постійно при налаштуванні тюнерів, доводилось видаляти SD дублі. Не зрозуміло, навіщо вони там взагалі були. Краще б включили там дублі в MPEG-2, щоб люди на старих тюнерах могли дивитись.

BanderaTV

Цитата: DVB від Липень 31, 2023, 20:58:37Не зрозуміло, навіщо вони там взагалі були. Краще б включили там дублі в MPEG-2, щоб люди на старих тюнерах могли дивитись.
А який сенс з MPEG-2 копій на DVB-S2 транспондері?
  •  

DVB

На руках ще багато тюнерів, які не підтримують MPEG-4.

BanderaTV

Цитата: DVB від Серпень 01, 2023, 00:18:31На руках ще багато тюнерів, які не підтримують MPEG-4.
Так вони і не підтримують й частоти S2. Та і взагалі, давно пора в утиль ті ресивери.
 
  •  

Qolo

Genuine TV змінив назву на BTQ Beauty Trust Quality
  •  

BanderaTV

Цитата: Qolo від Серпень 01, 2023, 20:01:31Genuine TV змінив назву на BTQ Beauty Trust Quality
Якось співзвучно з Boutique
  •  

Ігор

Цитата: DVB від Липень 31, 2023, 20:58:37Давно пора було їх відключити. Ато постійно при налаштуванні тюнерів, доводилось видаляти SD дублі. Не зрозуміло, навіщо вони там взагалі були. Краще б включили там дублі в MPEG-2, щоб люди на старих тюнерах могли дивитись.
Мене дивує, що люди не хочуть їх міняти, у мене є багато нових тюнерів з підтримкою MPEG-4, а є клієнти, які погоджкються на ремонт, який разом з прошивкою коштує половину вартості тюнера. Говорять, що будуть дивитися до останнього каналу на ньому.