Авторадіо-Україна

Автор RadioS, Вересень 15, 2011, 20:15:16

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

Авторадіо- не повсюди
#наташанемішай
  •  

kram2000

Цитата: koschkin від Жовтень 05, 2017, 18:25:55
Авторадiо вимкнуть лише в деяких мiстах чи всю мережу?А що з iншими станцiями УМХ : Ретро,П'ятниця,Наше радiо,NRJ,Джем?

Цитаталицензии «Авто-радио»: в Никополе (ПП «ТРК «ТТ») – срок действия истек 4 июля 2016-го; в Херсоне (ТОВ «Радіо-авто») – 10 сентября 2016-го; в Житомире (ТОВ «ТРК «Форум») – 19 сентября 2016-го; в Киеве, Харькове, Днепре, Виннице, Полтаве, Николаеве, Львове, Донце, Луганске, Умани и Шостке (записаны на компанию ДП «ТРО «Довіра») – 25 апреля 2017-го;
  •  

kotenko.

#77
Але регулятор звернеться в суд, щоб анулювати всі ліцензії УМХ, навіть ті, що чинні
#наташанемішай
  •  

koschkin

Якщо позбавлять лiцензiй всi радiостанцii УМХ,що буде з холдингом та частотоми по всiй Украiнi?Ситуацiя схожа з радiо "Мелодiя" Карпiя у 2011 роцi.Можливо у УМХ з'явиться новий власник та продолжать дозволи?
  •  

Radiostyle

Цитата: koschkin від Жовтень 06, 2017, 07:42:22
Можливо у УМХ з'явиться новий власник та продолжать дозволи?
я теж такої думки,гадаю їх хтось придбає,можливо Андрейко з Люкса
  •  

pavlo_r

Новий власник зараз, коли вже в суд подання пішло? ІМХО, простіше дочекатися нового розпилу частот
  •  

admin

Промінь! Промінь! Промінь!
  •  

vital-fm

Може суди штраф накладуть на чинні ліцензії і зможуть щось продати, ось "Наше" вивели якось.
  •  

Влад

  •  

krasivn

А может АРМІЯ FM! АРМІЯ FM! там где надо. Примерно в Лвів,Киев Днепр и т.д.

* Плохо пишу на руском а на Украински въобще не могу, Извиняюс.
  •  

admin

  •  

vital-fm

У Львові можна і те і те, або добудувати НСТУ, а решту, якщо суди анулюють.
  •  

pavlo_r

На 102,5 було б круто УР1 перевести. Там колись по ліцензії потужність була 4 чи навіть 5 КВт, а на 103,3 пустити Культуру або Промінь. Відповідно 105,4 для кого вже лишиться. Запуск УР1 на 102,5, з нормальною потужністю, дасть можливість класно покрити область і переоформити частоти, де сигнал перекривається Львовом, під Промінь.
  •  

kram2000

Відповідь Авторадіо на моє питання у ФБ щодо мовлення в містах, які не продовжили ліцензію.

ЦитатаДоброго дня! Ми працюємо в звичному режимі. Залишайтеся з нами!
  •  

kram2000

#89
Що з місцевою рекламою в містах мовлення Авторадіо, в яких вже не буде через кілька днів мовлення, зараз???

Не чув, чи була київська реклама на Авторадіо сьогодні вранці або вдень, але в 20:48 мої вуха не замітили її на цій хвилі. Сліткуймо далі.

Якщо хтось може, промоніторте наявність нічних рекламних блоків на Авторадіо, в яких містах його відключать та їхній ранковий ефір. Буду вдячний))))
  •