Радіо П'ятниця (екс РУД, Super Radio)

Автор Zheka, Березень 17, 2011, 17:22:46

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

Цитата: Smart_igor від Січень 11, 2014, 16:30:49
Конечно, NRJ - станция классная, но я думаю, что ее не запустят на столь большом покрытии, ведь есть такие населенные пункты, где станция такого рода не приживется. Это, например, городки с маленьким населением и где радио слушают в основном люди в возрасте. Тогда NRJ пришлось бы отказаться от многих частот, оставшись только в областных центрах. ИМХО.

В общем, поживем - увидим.
Наразі мовлення в низці малих нас. пунктів так і немає,так,що не виключена відмова від частот з подальшим конкурсом,а такі міста (навіть не обл. центри) а Умань,Мелітополь,Керч і тд.,імхо підуть на Ура! :wink:
  •  

taras_l

Цитата: Yuriy від Січень 11, 2014, 15:45:49
Є нова назва для "Супер"-це може бути "Дача".

Цілком можливо, бо, скажімо в Росії ця станція до тепер має високі рейтинги. Або, можливо, вони подумають стосовно запуску в Україні  Дорожного радіо.
  •  

Radiostyle

Цитата: taras_l від Січень 11, 2014, 17:40:17
Цілком можливо, бо, скажімо в Росії ця станція до тепер має високі рейтинги. Або, можливо, вони подумають стосовно запуску в Україні  Дорожного радіо.
Ага,а можливо Тахі фм?! :laugh:
Треба розвивати нові формати,скажімо як Джаз,Блюз...
Такого "добра",як ретро (Мелодія та Ретро фм) і Авторадіо хватає.
  •  

АДВ

Так, Таксi, Дорожне....Вони не знали як розвести Авто й Ретро через внутрiшню конкуренцiю, ну не запустять ще один проект , який заважатиме Авто. Зараз розпитав стару гвардiю умх, вважають, що можуть або щось формату dance пустити чи якусь з iноземним ухилом.
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

GMB

будет вполне логично, наверно))
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

Qolo

Цитата: АДВ від Січень 11, 2014, 18:54:47
Зараз розпитав стару гвардiю умх, вважають, що можуть або щось формату dance пустити чи якусь з iноземним ухилом.
до речі, а розширювати покриття Lounge FM або "Джем" не планують?...
  •  

Smart

[Оффтоп]"Что-то с иностранным уклоном" у них уже есть - Европа Плас. Чего у них нет - это станции с танцевальной музыкой. Думаю, было бы неплохо запустить именно такую радиостанцию.[/Оффтоп]
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
  •  

taras_l

Як варіант можна запустити Піонер Фм :klass:
  •  

cat

Цитата: Smart_igor від Січень 11, 2014, 20:21:13
Чего у них нет - это станции с танцевальной музыкой. Думаю, было бы неплохо запустить именно такую радиостанцию.[/Оффтоп]
Типа радио рекорд
  •  

admin

Супер радио рекорд....звучит
  •  

АДВ

Цитата: Qolo від Січень 11, 2014, 19:20:19
до речі, а розширювати покриття Lounge FM або "Джем" не планують?...
Лаунж точно нi, навiть частоту у столицi вони можуть (чи хочуть-не зрозумiв) продати, бо там тепер окрема лiцензiя. Джем-не знаю, iмхо-не будуть теж розвивати
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Radiostyle

Якщо Dance та ще ж іноземним ухилом,то цілком можливо повернення nrj,я був би надзвичайно радий  :super:
  •  

Lerry

#1557
А не кажется ли вам, что Супер-Радио переформатируется в Love Radio? Это было бы идеально, если бы вернулось Love Radio - в том формате, в котором оно было в Украине 6 лет назад. Тем более, радиостанции романтического направления типа Love Radio в Украине сейчас нет.

Но, с другой стороны, что-то мне кажется, что если Super Radio переименуется в Кекс-FM или в Радио 7. Причём, форматы у этих двух радиостанций и у Супер-Радио очень похожи.
Да и, к тому же, в России и Европа-Плюс, и Ретро-FM, и Кекс-FM или Радио 7 принадлежат к одной радиогруппе - Европейской Медиагруппе. В то время как в Украине Europa-Plus, Ретро-FM и то же самое Супер-Радио тоже находятся в одной радиогруппе. Вам это ни о чём не говорит?
  •  

Radiostyle

  •  

vital-fm

#1559
Lerry, з іншого боку в УМХ також є "Авторадіо", яке в свою чергу в іншій медіагрупі, звідси і "NRJ", або ж "Юмор", до якого я більше схиляюсь по тому, що зараз в ефірі, хоча хто-зна, ВКПМ теж продається газпрому, можливо тому і затягують та не визначаються.
А може залишиться свій формат, так як "Наше", а може і його переформатують.
  •