ТРМ під час воєнного стану

Автор UzUA108, Лютий 24, 2022, 11:15:06

Попередня тема - Наступна тема

ass1995

#75
Авіаудар по Коростеню: зруйновано телевежу, є загиблі

Кто с тех краёв: по телевышке правда ли, и что с вещанием?
  •  

UzUA108

Канали Футбол зникли з етеру.

Вищезгадана "Оце допомога" - це звичайний канал "ОЦЕ", який сьогодні додав плашку "допомога".

І щодо марафону "Єдині новини": ну, по-перше сьогодні долучилось Суспільне (перший і культура) до трансляції і виробництва.

А по-друге: хтось знає, коли був "Інтер МГ" (коли "черга")? За цей тиждень я хіба один раз на нього натрапив :13: А Раду/SLM бачу чи не щодня
  •  

Denis05ua

Цитата: UzUA108 від Березень 02, 2022, 21:16:31
А по-друге: хтось знає, коли був "Інтер МГ" (коли "черга")?
Сьогодні - до 12:00, потім ТСН і Рада.
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  

IANDROCOM

#78
Цитата: UzUA108 від Березень 02, 2022, 21:16:31
А по-друге: хтось знає, коли був "Інтер МГ" (коли "черга")? За цей тиждень я хіба один раз на нього натрапив :13: А Раду/SLM бачу чи не щодня
Був 3 чи 4 рази.
  •  

TV-Ukr

Помітив, що Genuine TV заглючив на вчорашніх новинах Ради.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

velychko.op

#80
Якщо SLM Рада чи ТСН беруть по 6 годин. То Інтер був вчора чи то 2 години чи то 3
Так само МГУ
  •  

TV-Ukr

#81
На всій Сумщині вимикали електрику, разом з нею вимкнулися передавачі на вежах КРРТ: 101.0, 102.5, 106.9, 107.8. Також на 91.2 пустили місцевий ефір, грала музика. Наразі електрику ввімкнули. На 91.2 йде мережевий ефір, 101.0 - мовить, 107.8 - несуча, 102.5 і 106.9 - передавачі вимкнено.

UPD: пізніше учора мовлення було відновлено. І ще, у нас знову стали вмикати вуличне освітлення :evil: Думають, що до нас іхтамнєтовські війська не доберуться?
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

Oleg270209

Вчора о 14:36, канали МГУ зависли, потім поставили статичну заставку і ролики.
  •  

TV-Ukr

#83
Як я зрозумів, відтепер на 12130 на місці Дому транслюється саме Рада, присутнє її лого. Було - трансляція Дому без логотипів Дому та Ради. В онлайн-трансляції Дому - власний марафон російською, було - те саме, що й на супутнику, але з логом Дому.

До речі, зібрав фрагменти марафонів від усіх його організаторів (Плюси, СЛМ, МГУ, Інтер, Суспільне, Рада) на каналах 1+1, ICTV, Україна, Інтер, Перший, Дом, Рада за вийнятком тих каналів, що організовували марафон (приклад - є записи марафону СЛМ на усіх каналах, крім ICTV).
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

velychko.op

Цитата: TV-Ukr від Березень 05, 2022, 17:59:55
Як я зрозумів, відтепер на 12130 на місці Дому транслюється саме Рада, присутнє її лого. Було - трансляція Дому без логотипів Дому та Ради. В онлайн-трансляції Дому - власний марафон російською, було - те саме, що й на супутнику, але з логом Дому.

До речі, зібрав фрагменти марафонів від усіх його організаторів (Плюси, СЛМ, МГУ, Інтер, Суспільне, Рада) на каналах 1+1, ICTV, Україна, Інтер, Перший, Дом, Рада за вийнятком тих каналів, що організовували марафон (приклад - є записи марафону СЛМ на усіх каналах, крім ICTV).
там ще перший західний, Галичина та рада іза глушіння переїхали на нову частоту
  •  

UzUA108

В бігучій стрічці сказано, що "на одному з каналів, що транслюють марафон журналісти запустили переклад російською. Шукайте в ефірі". Хтось вкурсі де саме? :ermm: (не собі - просто цікаво для інформації)
  •  

TV-Ukr

#86
Україна 24 на ютубі (
https://youtu.be/ATjlRUA3tsY) та супутнику (на окремій частоті, також доступні англійська та литовська доріжки).
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

DrewUA

У Польщі теж наприклад Onet цілодобово перекладає марафон з Україна 24 по польську

https://www.youtube.com/watch?v=x3bw0vEr4gE
  •  

TV-Ukr

#88
Цитата: TV-Ukr від Березень 05, 2022, 22:56:00
та супутнику (на окремій частоті, також доступні англійська та литовська доріжки).
11938 V 27500, в Україні не приймається, бо скандинавський промінь. Помітив, що декілька днів тому на 11747 з'явилася українська версія телеканалу "Настоящее Время".

До речі, а чи може Україна звернутися до Міжнародної спілки електрозв'язку для створення окремої інстанції, що координує частоти на кордоні з росією, через повномасштабне її вторгення? Бо очевидно, що росія не горить бажанням координувати частоти українських радіостанцій з правдивою інформацією.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

velychko.op

Повідомляють що у Харкові попали у вежу.
  •