Прийом ТРМ сусідніх країн

Автор dxman, Лютий 04, 2011, 22:10:59

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

На TVP-2 з Перемишля значний перекос звуку на лівий канал.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Vova.UA

Передивився карти покриття словацьких мультиплексів - шанси прийняти на Львівщині "нульові", навіть при сильному тропо. А в аналог колись приймав...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Serhiy1970

Volh1, бросай квашню ! В Новозыбкове на 25 ТВК цифру в прошлый четверг включили, (2 кВт). Также ещё в какой-то Ольховке включили (0,5 кВт) и в самом Брянске (5 кВт). ТВК не знаю.
  •  

Serhiy1970

Сегодня утром (06.09.2012) не поленился сходить на крышу и развернул антенну DIP-19 в направлении российского Новозыбкова (Брянской обл.), азимут 21 град.
Приём вёлся в Чернигове с расстояния 120 км. Антенна без усилителя (только плата согласования), длина кабеля пятнадцатилетней давности 33 метра.
Мой Strong 8500 на 25 ТВК в 7 часов утра (EEST) зафиксировал присутствие российского DVB-T2 сигнала (2 кВт) :


http://www.youtube.com/watch?v=rNa7c_7hg0E

Сигнал был неустойчив, поэтому не получилось каналам "прописаться". В это же время с белорусского направления (пгт. Брагин, Гомельской обл., азимут 294 град.) на испанскую антенну Televes 1495 с усилителем уровень сигнала был 90% (вчера вечером уровень был 96%).
Дождусь когда прохождения немного лучше будет. Я думаю, что словлю российскую цифру.

P.S. Кстати, у меня уже давненько лежат и ждут своего часа испанские наружный антенный усилитель Televes 5356 и блок питания к нему Televes 5795.
  •  

Vova.UA

AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

змінили конфігурацію передавальної антени?
  •  

pavlo_r

Воно то може і правильно - яка вигода їм покривати сусідів. Vova.UA, а чи можна десь глянути покриття з Тарнаватки?
  •  

Vova.UA

Цитата: "admin" post=33898змінили конфігурацію передавальної антени?
Poland (23.09.2012 20:18:12)

Mux 1 is up to date. All coverage maps has been generated by published data.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Vova.UA

Цитата: "pavlo_r" post=33901Воно то може і правильно - яка вигода їм покривати сусідів. Vova.UA, а чи можна десь глянути покриття з Тарнаватки?
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

  •  

admin

Цитата: "pavlo_r" post=33901Воно то може і правильно - яка вигода їм покривати сусідів.
звісно
  •  

Vova.UA

Впринципі, в мене є ще надія прийняти другий МХ.

Цитата08:57:09, 23 Серпень 2012
Вчора знайомий з районного Миколаєва налаштовував DVB-T2 і випадково просканував пакет польських телеканалів Polsat, TVN, TVN7, TV4, TV Puls, TV6, Polsat Sport News... Судячи з карти сигнал приймається з Перемишля
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Я теж цей мультиплекс приймав з Тарнаватки, а от перший ще не вдавалось. Правда там далеко від кордону
  •  

Vova.UA

Дали мені сьогодні "на растєрзаніє" отакий тюнер.

Підключив до антени, спрямованої на Перемишль (та й до сітки львівської теж ) - без результатів. Тепер думаю - чи то реально такий слабий сигнал з Польщі, чи може заміна антени/кабелю вирішити питання, чи може цей тюнер настільки китайський, що може приймати тільки сильний сигнал.

Фото зсередини.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Мав справу з таким самим минулого тижня. На жаль, у мої руки він потрапив уже несправним. Власник сказав, що замовив його через інтернет, коли у Львові на 28 ТВК почали тестувати DVB-T мултиплекс. За іронією долі, як тільки він його отримв - тести припинились, тому чи здатен він приймати навіть сильні сигнали залишилося невідомим.
  •