Українське радіо, Промінь та Культура

Автор admin, Січень 01, 2008, 22:24:54

Попередня тема - Наступна тема

Мих. Думич

Де немає місцевих радіоврізок НСТУ:
Сумщина: Лебедин (з вини УР 1), Охтирка, Глухів (з вини УР 2 та Говорить Глухів), Ромни (з вини УР 2 та місцевого радіо); Дніпропетровщина (не декомунізована ще): Орли, Павлоград (крім того, є проблеми зі звуком у Кривому Розі і є питання, чи це владнали?)
Черкащина: Чигирин, Корсунь (з вини місцевого радіо), Чорнобаїв (теж, з вини місцевого радіо та НСТУ), Кам'янка (з вини радіо Тясмин), Орловець (з вини Голосу Городищини та НСТУ), Сміла (через Смілу ФМ та НСТУ).
  •  

optimist

Приймав УР-1(Українське радіо Суми) з м.Шостка, Сумська обл. 107,8MHz дуже поганий звук. Він якби занижений. Напишу у Українське радіо та Сумську філію щоб виправили. Колись у Конотопі на 104,6 таке було то я написав, вони виправили. А у Шостці кілька років таке спостерігається.
  •  

Мих. Думич

#3947
Немає місцевих врізок НСТУ і у таких містах Харківщини: Лозова, Великий Бурлук, Кегичівка, Донець, Куп'янськ, Зачепилівка, Близнюки, "недекомунізований" Первомайський, Барвінкове, Вишнева, П' ятигірське, Савинці, Байрак (планують у Байраку), Балаклія, Бахметівка, Нова Водолага, Ізюм, Зміїв (тут, біля, Таранівки є Слобожанське ФМ), Завгороднє,, Шевченкове, Вовчанськ. Все через недомовленості з місцевими радіо (зокрема, щодо часу їх виходу) або їх банальну відсутність. Загалом є 22 міста і села.

На Одещині відсутні місцеві вирізки від НСТУ у Березівці та Ковбасовій Поляні.

Місцеві вирізки НСТУ відсутні, питання: де?
Львівщина: Броди, Новий Розділ, Червоноград.
Чернігівщина: Пушкарі, Варва, Мена, Корюківка (до слова, у Ніжині менша потужність передавача у УР 1 (на відміну від УР 3).
Миколаївщина: Красне (Березнянщина).
Київщина: Дибинці, Кагарлик, Біла Церква, Богуслав, Іванків, Тетеїв, Славутич.
Полтавщина: Миргород, Карлівка (УР 1 + крім того, менша потужність (на відміну від УР 3), Лохвиця.

Де ще немає місцевих врізок НСТУ:
Прикарпаття: Косів, Яремче, Мала Тур'я, Калуш, Івано-Франківськ.
Хмельниччина: Волочиськ, Кам' янець-Подільський (частоту змінити (обмін між УР 3 та УР 1 - це моя ідея)), Старокостянтинів.
Запоріжжя: Веселе (УР 2 та Веселе ФМ), Дніпрорудне, Токмак (моя ідея до цього - обмін частотами між УР 2 та УР 1).
  •  

vital-fm

Цитата: Мих. Думич від Квітень 25, 2020, 22:20:04
Новий Розділ, Червоноград.
Так там ще ж не запустили навіть, які врізки?
  •  

BanderaTV

Цитата: Мих. Думич від Квітень 25, 2020, 16:22:35
(крім того, є проблеми зі звуком у Кривому Розі і є питання, чи це владнали?)
Варто послухати, коли буде вільний час.
P.s. У Петровій - низький рівень звуку
  •  

Мих. Думич

BANDERA TV, не знаю чи будуть у цих містах вирізки, тож пишу, що немає цих врізок. Але дійсно, мовлення немає.
  •  

Мих. Думич

#3951
Херсонщина. Немає місцевих врізок НСТУ у Риковому, Чаплинка, Велика Олександрівка, Нижні Сірогози, Іванівка, Чонгар (ВСРУ на Крим), Василівка (Нова Каховка і з вини місцевого радіо, що має 4 години на Херсон ФМ), Скадовськ, Високопілля. Зауважу, у деяких містах/селах мовлення УР 1 не почато.

Прошу з'ясувати, чи налагодили звук УР 1 у Ямполі та Гриненках (в цих місцях погана якість звуку) і Чечельнику (глухе звучання) та УР 3 у Піщпнці (низька гучність)?

Додам, немає ретрансляції Променя та Культури на Армії ФМ та Громадському радіо(хоча УР 2 та УР 3 у деяких містах немає). З'ясуєте, чи планують це зробити.
  •  

admin

  •  

Мих. Думич

Добре, уточню. Це має бути звернення до прес-служби Міноборони та до Громадського радіо. Але це моя ідея щодо мовлення НСТУ на цих радіо.
  •  

admin

Цитата: Мих. Думич від Квітень 26, 2020, 10:18:18
Це має бути звернення до прес-служби Міноборони та до Громадського радіо.
І хто  має звертатися?
  •  

Мих. Думич

Ви і я, але можуть інші доєднатися.
  •  

admin

Щоб було зрозуміло:
Я не маю і не збираюсь.
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

Мих. Думич

 Звернувся до Армії ФМ. Зараз напишу Громадському радіо.
  •  

vital-fm

Мих. Думич
А навіщо Громадському чи армії їх ретранслювати, коли в Києві все є?
Та й по інших містах розвиваються мережі.
  •  

Мих. Думич

Я казав, що в деяких містах. Київ - точно ні. Але є кілька міст, де УР 2 чи УР 3 немає в ефірі і де є потреба в їх ретрансляції.
  •