ТРМ у Львівській області

Автор sohok, Грудень 08, 2010, 23:08:43

Попередня тема - Наступна тема

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: sergeydesh від Травень 12, 2019, 03:12:52
Лого UA:Львів присутнє у ефірі львівскої версії ZIK-у?
Немає лого. Тільки БЗІК.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

Повідомляю Вас що ТОВ ТРК Золочів має 5 співвласників і ми розпочали технічне мовлення з 24 травня 2019р згідно параметрів в ліцензії (Вежа Червоне, потужність 100Вт).
  •  

Radio_2019

У Львові трохи змінився RDS на Радіо "НВ"
RADIO NV / LVIV / 2903338 ***** NEWS + RT: RADIO NV LVIV EFIR- +380442370353, REKLAMA- +380442370720.
Напишіть, будь ласка, хтось чи на Радіо П'ятниця у Львові нормальний звук, 2 тижні тому був у Львові, звук був не дуже.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: admin

Vova.UA

Цитата: Radio_2019 від Червень 04, 2019, 07:44:14
Напишіть, будь ласка, хтось чи на Радіо П'ятниця у Львові нормальний звук, 2 тижні тому був у Львові, звук був не дуже.
Та наче нормальний

Львів'яни, перевірте що там на 88.2. Зранку їхав по області і чув на тій частоті суміш поляків і україномовних пісень. Оба сигнали були слабкі і перебивали один одного, може яке тропо було
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

STALKER RADIOAMATOR

Панове адміни - впишіть будь ласка все таки частоту 94, 1 мГц в таблицю - що це піратська радіостанція - раніше ретрансляція релігійного радіо MV, це був слабий сигнал в мене вдома в районі Пасічна-Медова печера можна було почути тільки коли виключалося світло, на Tecsuni. На всяких СДР чи звичайних ТВ-тюнерах не було ніц. Тепер на цій частоті дуже якісно йде піратська ретрансляція Sunshine Live, тюнер Aver Media. На тюнері K World слухав учора - ну було якісно, зараз не знаю бо моніторю Перший західний.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

Потрібно перевірити усе що прописано на сторінці Львова, а це, окрім щойно доданої 94.1:
93.7
94.7
97.3
97.7
100
думаю що частина вже точно не працює.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Я провірю в себе на районі Тексуном. Завтра відпишуся. Хто з районів які прилягають до Пасічної типу Зелена, Личаківська, Сихів провірте будьласка і теж щось відпишіть. Або транзитом може бути. Дякую.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Хвилин 15-20 тому я так розумію по якійсь досить великій частині Львова буквально на кілька секунд пропало світло - слухаю 88.2 мгц, почав УПС до компа пищати і прийом теж спати пішов - появився шум. Я так розумію то моцно магістральна лінія вирубилася. В кого таке було? Хто чув?
P.S. пізніше відпишуся про моніторинг піраток і всіх станцій які злапав Тексуном на Погулянці)
  •  

STALKER RADIOAMATOR

В двох словах: сканував в лісопраку Погулянка: є дві піратки у мене наскановано це 93.7 мГц і 94.1 мГц, інших вищевказаних немає, але то не означає, що вони  не врубаються тимчасово. Також насканував трохи польськиї і українських станцій ті що не зі Львова. Ну і зараз як я розумію проходження на ящику чи що - появився у мене MUX 3 з Перемишля - лупить як дурне-якість сигналу на 70 % приблизно.
  •  

Vova.UA

MUX 3 літніми вечорами досить сильно йде майже кожного дня, MUX 1 теж появляється, а от 2 з Перемишля щось ніяк не хоче
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: Vova.UA від Червень 11, 2019, 22:21:34
MUX 3 літніми вечорами досить сильно йде майже кожного дня, MUX 1 теж появляється, а от 2 з Перемишля щось ніяк не хоче
Та в мене вчора перший раз взагалі зявився той MUX, мало того ще й з Підбужа гатить українська цифра. Також крім стандартного набору юзаю підсилювач.
  •  

Vova.UA

уже є мовлення у Бориславі, щойно випадково зловив
LVIV FM / BORYSLAV / 91.7 FM / TEL 097 / 2970007 /// RADIO LVIVSKA KHVYLIA /// NEWS

рівень звуку чуть нижче львівського, сигнал "на слух" десь як на 102.9
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  
    Подякували за цей пост: admin, corazon

admin

  •  

admin

 Переоформити додаток 3 (дата видачі додатка 28.02.2018) до ліцензії на
мовлення НР № 01282-м від 28.02.2018 ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ
«ЛЬВІВСЬКА ХВИЛЯ», м. Львів, у зв'язку зі збільшенням потужності
передавача до 0,2 кВт та території розповсюдження програм на частоті
89,4 МГц у м. Горохові Волинської обл., збільшенням потужності передавача
до 0,2 кВт та території розповсюдження програм на частоті 105,0 МГц у
м. Нововолинську Волинської обл.

В обох випадках хотіли 1 кВт.
  •  

admin

#3014
 Переоформити додаток 3 (дата видачі додатка 31.10.2018) до ліцензії на
мовлення НР № 00051-м від 24.09.2014 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «РАДІО-ЕРА», м. Київ, у
зв'язку зі зміною місцезнаходження та потужності передавача з 0,5 кВт до
0,1 кВт, території розповсюдження програм на частоті 105,0 МГц у м.
Дрогобичі Львівської обл.

зміна потужності передавача з 0,5 кВт до 0,1 кВт та
території розповсюдження програм на частоті 105,0 МГц у смт Підбужі
Львівської обл. – провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (105,0
МГц у смт Підбужі Львівської обл.), врахувавши раніше сплачену суму,
ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N= 25 для
м. Дрогобича)
  •