Обговорення діяльності президента Зеленського (20.05.2019 - н.ч.)

Автор fmdxua, Квітень 03, 2019, 14:01:16

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Мої найщиріші вітання виборцям Зеленського. Щоб ви потім не нили, що вас не попереджали. Золотовалюні резерви — це 20 мільярдів доларів на цей момент. Відати цього року Україна повинна 14 мільярдів. Без співпраці з МВФ настане або дефолт, або гривня полетить в тар-та-рари через спустошення ЗВР


О і ще

  •  

Djundich

Цитата: GMB від Травень 20, 2019, 18:08:54
Раду нельзя сейчас распускать хотя бы для того, что бы знать - а что все таки за команда у Зеленского? Ну вот кто они там все такие?
А так - давайте на хайпе заведем еще... да вообще, реально не известно кого. Идиотизм же.
А ЗЕ прекрасно понимает, что к осени начнет терять рейтинги, и что уже труднее будет завести больше людей. А народ любит, когда им по ушам ездят
Эту раду на кого не поменяй, хуже не будет.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  
    Подякували за цей пост: GMB

kram2000

  •  

pavlo_r

Цитата: Djundich від Травень 21, 2019, 10:16:12
Я впервые смотрел инаугурацию, с положительными эмоциями. Зеленскому приятно смотреть в глаза.
Враховуючи чим він зараз водить по губам своїх фанів, уявляю під яким кутом це був погляд  :lol:
  •  

kram2000

Цитата: pavlo_r від Травень 21, 2019, 20:36:12
Враховуючи чим він зараз водить по губам своїх фанів, уявляю під яким кутом це був погляд  :lol:

Угу. Важко з цим не погодитися.  :-)  :-)

  •  

kram2000

Знайомтесь з новим Головою Адміністрації Президента Зеленського. Це Андрій Богдан.
https://24tv.ua/administratsiyu_prezidenta_zelenskogo_ocholiv_andriy_bogdan_n1156409

Також дісталось і одному із братів Шефірів (а як же недопущення бізнес-партнерів на керівні посади, Володимире???)
https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelenskyi-pershyi-pomichnyk/29955092.html
  •  

kram2000

 Зеленский назначил Богдана главой АП вопреки рекомендациям Волкера, - "Зеркало недели"
https://censor.net.ua/news/3128157/zelenskiyi_naznachil_bogdana_glavoyi_ap_vopreki_rekomendatsiyam_volkera_zerkalo_nedeli

Зеленский назначил Стефанчука представителем Президента в Верховной Раде
https://censor.net.ua/news/3128153/zelenskiyi_naznachil_stefanchuka_predstavitelem_prezidenta_v_verhovnoyi_rade

Данилюк рассматривается на пост секретаря СНБО Украины, - Богдан
https://censor.net.ua/news/3128151/danilyuk_rassmatrivaetsya_na_post_sekretarya_snbo_ukrainy_bogdan

Зеленский назначил Трофимова первым заместителем главы АП. Заместителями стали Зеркаль, Костюк, Рябошапка и Тимошенко
https://censor.net.ua/news/3128147/zelenskiyi_naznachil_trofimova_pervym_zamestitelem_glavy_ap_zamestitelyami_stali_zerkal_kostyuk_ryaboshapka
  •  
    Подякували за цей пост: Polyvko V.

kram2000

  •  

pavlo_r


Там пишуть, що Трамп відмовився зустрічатися з аватаром, поки не доведе, що він самостійний політик. Але це нічого. Нічого. Завжди можна зустрітися з Додоном
  •  

Djundich

Цитата: GMB від Травень 21, 2019, 21:45:14
правильно - по єтому можно туда впихивать и коммунистов и регионалов.
За кого голосовать, должен решать народ. И если народ будет за коммунистов, это право народа.
Нравится это комуте или нет.
Цитата: GMB від Травень 21, 2019, 21:45:14
Извините, но эта Рада сделала как и очень много нехорошего, так и много чего позитивное - та же декоммунизация и закон об языке и об образовании. В частности.
Ничего позитивного не вижу в декомунизации и вообще в действиях этой рады. В холодильнике больше продуктов от этого не стало.
У нас Ленина убрали еще в начале 90х, для Закарпатья он никто как и Бендера, но в вот на востоке должны решать опять таки люди кому поклонятся, а не кучка кнопкодавов . Которые на крови дорвались к власти.
Цитата: GMB від Травень 21, 2019, 21:45:14
Ну хоть убей - не понимаю я как можно голосовать за непонятно кого. Даже фамилий нет. И вряд ли что-то вменяемое появится там.
А по типу в этом созыве вы знали за кого голосовали, к примеру директор Винницкого базара. 
Цитата: GMB від Травень 21, 2019, 21:45:14
Просто для меня есть другая опасность. Личная, скажем так. Есть большая вероятность, что вот я лично, живя в Краматорске, при новом составе Рады могу снова очутится в сказочной стране ДНР.
А я надеюсь что Украина станет единой, без Л/ДНР. Хотя на счет Крыма я скептично настроен, навряд ли его вернут.
Цитата: GMB від Травень 21, 2019, 21:45:14
Даже в составе автономии. И тогда я скажу - "пламенное" спасибо голосующим за Зе и пророссийские силы.
Главное что бы вернули.
Цитата: GMB від Травень 21, 2019, 21:45:14
И буду желать всем их избирателям войны в дом. Что бы снаряды полетали, и все последующие результаты. Что бы "весело" было всем тогда. Не самый хороший сценарий и его не хочется вообще и видеть и думать, но как-то стремно становится. Особенно с тем, что Медведчук в Раде, судя по опросам, скорее всего и окажется.
Фу фу фу такие мысли на ночь глядя. Не хочу такого никогда.
Я к Медведчуку отношусь негативно, я помню как нас на работе склоняли голосовать за Суркиса и Медведчука.
Я против того чтобы мы плясали под дудку России, но и Штатов с ЕС так же.
Прежде всего должны быть наши Украинские интересы.

Цитата: GMB від Травень 21, 2019, 21:45:14
Еще раз скажу - хочется жить в нормальной стране и очень хочется ошибаться во всех пессимистических прогнозах. Но пока ничего в обратную сторону не показывает.
Мне так же хочется этого. Пройдет время и мы увидим, я человек и по этому могу так же ошибаться.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Djundich

Цитата: kram2000 від Травень 21, 2019, 22:15:09
А це вже абсурдна заява щодо "референдуму" по переговорам з  Московією від Богдана прозвучала.
https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/ochilnik-ap-dopustiv-referendum-pro-ukladennya-mirnih-domovlenostey-z-rf-50022800.html?prefer_lang=ukr
И почему же ?   Что в референдуме плохого ?
Это будет опят таки решение народа.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

Цитата: Djundich від Травень 22, 2019, 11:25:34
За кого голосовать, должен решать народ. И если народ будет за коммунистов, это право народа.
Нагадую, що цей мудрий народ всі 90-ті і нульові голосував за комуністів і регіоналів. Де країна опинилася в результаті? Багато треба розуму, щоб сказати, де вона буде?

Цитата: Djundich від Травень 22, 2019, 11:25:34
Ничего позитивного не вижу в декомунизации и вообще в действиях этой рады. В холодильнике больше продуктов от этого не стало.
Типове совкове мислення. Людям треба вивітрювати з голови совкові міфи, в тому числі і через декомунізацію. Інакше і далі будуть голосувати за всяку наволоч проросійську. А Рада ця, хоч і далеко не ідеальна, таки зі скрипом та приймала необхідні реформаторські закони. Які тепер поступово відкотять назад і ніякого ефекту від них не буде.  Про холодильник — це взагалі не здатність мислити в перспективі.

Цитата: Djundich від Травень 22, 2019, 11:25:34
У нас Ленина убрали еще в начале 90х, для Закарпатья он никто как и Бендера, но в вот на востоке должны решать опять таки люди кому поклонятся, а не кучка кнопкодавов .
Є таке поняття як національна ідентичність. У нас її віками придушували і намагалися викорінити, насаджуючи чужих героїв і ідолів. Щодо Леніна — його не просто треба прибрати, людям треба чітко донести скільки крові на совісті цієї потвори. Те ж стосується і інших комуністів. За кількістю знищених людей комуністи попереду нацистів. Чому ж німцям свого часу заборонили поклонятися нацистам?

Цитата: Djundich від Травень 22, 2019, 11:25:34
Которые на крови дорвались к власти.
Печеньки Нуланд, Госдеп і оце все. Ще про розп'ятих хлопчиків не було

Цитата: Djundich від Травень 22, 2019, 11:25:34
А я надеюсь что Украина станет единой, без Л/ДНР. Хотя на счет Крыма я скептично настроен, навряд ли его вернут.Главное что бы вернули.
Ну тоді ти повинен розуміти, що для цього потрібна тверда і послідовна позиція. Якщо піти на поступки — Москва засуне це ЛДНР в Україну на правах автономії і вони вічно будуть нам палки в колеса вставляти. Ще й відбудовувати їх доведеться

Цитата: Djundich від Травень 22, 2019, 11:25:34
Я против того чтобы мы плясали под дудку России, но и Штатов с ЕС так же.
Прежде всего должны быть наши Украинские интересы.
І тому ти голосував за Вілкула. Які ще казки розкажеш?
  •  

Иваныч

Будемо референдити багато , отримаємо розвал країни .

Djundich

Цитата: pavlo_r від Травень 22, 2019, 12:12:17
І тому ти голосував за Вілкула. Які ще казки розкажеш?
Я и сейчас за таких как Вилкул и Мураев.
Но я против Бойко, Рабиновича, Медведчука и всех тех кто в (За Життя).

Я последователен, я как говорил что буду голосовать за Вилкула, так и голосовал в первом туре.
Я говорил что буду голосовать против Порошенко, если он попадет во второй тур, я проголосовал.
Слава богу Зеленский наш президент !!! 
Цитата: pavlo_r від Травень 22, 2019, 12:12:17
Є таке поняття як національна ідентичність.
Нет у меня её, я Шваб (Немец) по национальности, но я Гражданин Украины.
Цитата: pavlo_r від Травень 22, 2019, 12:12:17
І тому ти голосував за Вілкула. Які ще казки розкажеш?
Если вы не заметили, Россия как раз таки против них.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

Цитата: Djundich від Травень 22, 2019, 12:44:49
Слава богу Зеленский наш президент !!! 
І це нормально, що він ще в кабінет не в'їхав, а вже порушив Конституцію, потім порушив закон про люстрацію, потім замінив НГШ всупереч процедурі? Все влаштовує в тому, що він кладе на закони?
  •  
    Подякували за цей пост: Kilnemw