Короткі хвилі

Автор ass1995, Лютий 06, 2012, 19:38:24

Попередня тема - Наступна тема

jur_fm

Морська погодна станція VMC з Австралії на 12 мГц:

  •  

jur_fm

Всесвітнє музичне радіо з Данії на 19 м:

  •  

jur_fm

Центральна народна радіостанція (17-а прог.) з Китаю на 25 м:

  •  

jur_fm

Народна радіостанція Сіньцзяну з Китаю на 22 м:

  •  

jur_fm

Центральна народна радіостанція (13-а прог.) з Китаю на 19 м:

  •  

Lupus68

Виникає лише 1 запитання: що ще можна слухати на попередніх 12 програмах, окрім розмов про Сі Дзі Піня і К°?
Це як запустити супутник і транслювати з нього УТ1 - УТ41.
  •  

AlexM14

#246
Цитата: Lupus68 від Січень 29, 2024, 17:00:25Виникає лише 1 запитання: що ще можна слухати на попередніх 12 програмах, окрім розмов про Сі Дзі Піня і К°?

13-а програма - це здебільшого уйгурською мовою. Можна і попередні 12 слухати, але вони іншими мовами.

Кожен канал для певної аудиторії/регіону. На коротких хвилях це:

Spoiler
CNR-1 - Voice of China, News Radio
Voice of China is the flagship radio station of CNR, broadcasting mainly news and commentaries.

CNR-2 - China Business Radio
A nationwide service of mainly business news and reports.

CNR-5 - Cross-Strait Radio (для Тайваню)
CNR-5 was reorganised in March 2021 as "Cross-Strait Radio" with new opening music, closing music. The slogan is "Across the Strait, One Family on both sides".

CNR-6 - Voice of Shenzhou
CNR-6 is the second Taiwan service, broadcasting in dialects including Amoy, Hakka and entertainment in Mandarin.

CNR-7 - Radio of the Greater Bay
CNR-7 is China's first national-level radio station oriented at its Greater Bay Area. Programmes are in Cantonese, Chinese, Teochewese, Hakka, Shanghainese and Amoy.

CNR-8 - Minorities Radio
CNR-8 is the minorities service of China National Radio in Korean and Mongolian.

CNR-11 - Tibetan Radio
CNR-11 is the Tibetan service of China National Radio.

CNR-13 - Uighur Radio
CNR-13 is the Uighur service of China National Radio. It may also broadcast in Chinese at certain times.

CNR-17 - Kazakh Radio
CNR-17 is the Kazakh service of China National Radio.

https://drive.google.com/file/d/1QvAQ_kUgrNt9muAQQCuzqinkcBIOTYD4/view
[close]

jur_fm

Міжнародне радіо Тайваню на 31 м:

  •  

jur_fm

Центральна народна радіостанція (7-а прог.) з Китаю на 19 м:

  •  

jur_fm

Тюрк-радіо (морська берегова станція) з Туреччини на 13 МГц:

  •  
    Подякували за цей пост: Scannerist

Scannerist

Цитата: jur_fm від Лютий 07, 2024, 10:05:57Тюрк-радіо (морська берегова станція) з Туреччини на 13 МГц:

Ого. Я чомусь думав що службове радіо вже все пішло у цифрові моди. А є десь перелік частот, які досі працюють голосом або телеграфом (ну ще RTTY і NAVTEX знаю як декодувати)?
  •  

jur_fm

https://dxinfocentre.com/marineinfo.htm

Там, правда, інформація не на 100% актуальна.

Цитата: Scannerist від Лютий 07, 2024, 11:30:10Ого. Я чомусь думав що службове радіо вже все пішло у цифрові моди. А є десь перелік частот, які досі працюють голосом або телеграфом (ну ще RTTY і NAVTEX знаю як декодувати)?
  •  
    Подякували за цей пост: Scannerist

Lupus68

#252
Цікаву албанську попсову радіостанцію Radio Ejani ретранслює Міжнародне радіо Китаю щоденно з 21 до 22 години за Києвом на КХ 7385 (азимут 294°) та 6020 (аз.315°) кГц. Прикладати відео не буду, якість у квартирі на телескоп або шматок дроту дуже висока, потужний сигнал (500 кВт), судячи з вказаних азимутів, прекрасно проходить на Європу через Україну.

Scannerist

Підтвердив прийом на обох частотах. 7385 пре як навіжена, абсолютно байдуже на побутові завади. 6020 слабіше і з федінгами. Ну але обидві впевнено приймаються навіть у міській квартирі, 500 кіловат то не жарти.
До речі, на 6020 перед цією програмою є ще болгарська, а після неї - польська та іспанська.
Умови прийому: всередині залізобетонного будинку, приймач Retekess TR-601 на власну телескопічну антену.




Цитата: Lupus68 від Лютий 08, 2024, 21:47:38Цікаву албанську попсову радіостанцію Radio Ejani ретранслює Міжнародне радіо Китаю щоденно з 21 до 22 години за Києвом на КХ 7385 (азимут 294°) та 6020 (аз.315°) кГц. Прикладати відео не буду, якість у квартирі на телескоп або шматок дроту дуже висока, потужний сигнал (500 кВт), судячи з вказаних азимутів, прекрасно проходить на Європу через Україну.
  •  
    Подякували за цей пост: Lupus68

jur_fm

KBS Всесвітнє радіо з Південної Кореї на 19 м:

  •  
    Подякували за цей пост: Scannerist