Реєстраційна угода

Реєстраційна угода:

Ви погоджуєтеся з тим, що при використанні даного форуму не будете розміщувати на ньому повідомлення, які є помилковими, наклепницькими, неточними, образливими, вульгарними, непристойними, такими, що розпалюють ненависть, релігійну, міжнаціональну чи ще якусь ворожнечу, сексуально орієнтованими, загрозливими, такими, що порушують таємницю приватного життя або іншим чином порушують Міжнародне або Українське законодавство. Ви також погоджуєтесь не розміщувати матеріали захищені авторським правом, якщо ви не є власником авторських прав або у вас немає письмового дозволу від власника авторських прав на ці матеріали. Спам, флуд, рекламні оголошення, листи щастя, піраміди та підбурювання також заборонені на цьому форумі.

Відзначимо, що для співробітників або власників цього форуму неможливо підтвердити достовірність усіх розміщених повідомлень. Будь ласка, пам'ятайте, що ми не контролюємо все і вся, тому не несемо відповідальності за зміст повідомлень. Ми не гарантуємо точність, повноту або корисність будь-якої інформації, представленої на форумі. Повідомлення, які розміщуються висловлюють точку зору авторів статей та не обов'язково думку цього форуму, його власника, співробітників або дочірніх проектів. Будь-кому, хто вважає, що розміщене повідомлення гідне осуду, рекомендується негайно повідомити адміністратора або модератора цього форуму. Співробітники та власник даного форуму залишають за собою право видалити небажаний зміст в розумні терміни, якщо вони вирішать, що його видалення необхідно. Це відбувається вручну, тому потрібно розуміти, що вони не можуть видаляти або редагувати окремі повідомлення негайно. Така політика також поширюється і на інформацію в профілях користувачів.

Виключно ви відповідаєте за зміст розміщуваних вами повідомлень. Крім того, ви погоджуєтесь відшкодувати збиток, викликаний вашими повідомленнями й захистити від відповідальності за нього власників цього форуму, його співробітників, будь-яких пов'язаних із цим форумом сайтів і дочірніх проектів. Власники цього форуму також залишають за собою право розкрити ваші особисті дані (або будь-яку іншу пов'язану з вами інформацію, зібрану на цьому форумі) в разі офіційної скарги або судового позову, що є результатом ваших дій на цьому форумі.

При реєстрації у Вас є можливість вибрати ім'я користувача. Рекомендується вибирати осмислене й доречне ім'я. Реєструючи цей акаунт, ви погоджуєтеся ніколи не передавати ваш пароль будь-який іншій особі, крім адміністратора, для вашої ж безпеки й з причин законності. Ви також погоджуєтеся НІКОЛИ НЕ використовувати акаунт іншої особи. Ми також настійно рекомендуємо вам використовувати складний і унікальний пароль для свого акаунта, щоб запобігти його крадіжці.

Після реєстрації і входу на цей форум ви зможете внести докладні відомості у свій профіль. Ви погоджуєтесь представити достовірну й точну інформацію. Будь-яка інформація, яку власник форуму або його персонал порахують недостовірною або такою, що суперечить загальноприйнятим нормам поведінки, буде видалена, можливо, без попереднього повідомлення. При цьому до вас можуть бути застосовані відповідні санкції.

Зверніть увагу, що з кожним повідомленням буде збережена ваша IP-адреса, для того, щоб мати можливість заборонити вам доступ до цього форуму або для зв'язку з вашим інтернет-провайдером. Це станеться лише в разі серйозного порушення цієї угоди.

Також зверніть увагу, що програмне забезпечення розміщує cookie (текстовий файл, що містить деяку інформацію: ім'я користувача й пароль) у кеші вашого браузера. Він використовується ЛИШЕ для зберігання вашого стану на форумі. Це програмне забезпечення не збирає і не надсилає будь-яку іншу інформацію з вашого комп'ютера.


Перебуваючи на форумі, користувач зобов'язується керуватися цими правилами.

1.Будь-які повідомлення в тексті яких містяться заклики до порушення територіальної цілісності України (в. т. ч. схвалення анексії АРК Росією, виправдання військовим діям на Донбасі та решті України) прирівнюються до таких, що порушують законодавство України, а отже повинні бути видалені. Покарання для авторів цих повідомлень визначатиметься окремо.
 Будь-які висловлювання спрямовані проти державності України, а також повідомлення, що містять порівняння частини чи всього українського народу з нацистами (фашистами) тільки на основі мови спілкування, місця проживання чи підтримки або участі в революційних подіях, відомих під назвою Революція Гідності або Євромайдан - будуть видалятися. Покарання для їх авторів визначатиметься окремо.

2. Речення, написані повністю великими літерами, будуть видалятися. Великими літерами допускаються лише окремі слова у реченні, задля підкреслення сенсу.

3. Не допускається більше 3-х послідовних смайликів у реченні. Загальна кількість смайликів у повідомленні не повинна перевищувати 5 (п'яти).

4. Опис прийому телеканалів і радіостанцій має бути відповідно до окремих правил, які наведені нижче.

5. Повідомлення про те, коли з'явиться мовлення телеканалу або радіостанції в тому чи іншому населеному пункті, видалятимуться. Стосується того факту, коли телеканал/радіостанція не має ліцензії на мовлення в населеному пункті, про який йде мова.

6. Ненормативна лексика на форумі заборонена. Навіть прикрита зірочками чи трьома крапками. Покарання - видалення повідомлення + бан на чотири доби (стосується всіх, крім адміна).

7. Заборонено виставляти свою думку як факт. Якщо у повідомленні фігурує слово "факт", то в тому самому повідомленні мають бути надані нормативні документи, що підтверджують суть цього факту.

8. Повідомлення, що містять перекручування російської чи української мови, будуть видалятися або модеруватися. Покарання – попередження, при повторних порушеннях – бан на кілька діб або більше. Приклад: "сєло Вэлыкі Бурякы".

9. Пропаганда кардшарингу тягне за собою бан на 10 діб.

10. Якщо в одному повідомленні більше 5 фотографій або зображень, їх необхідно ховати під спойлер (червона кнопка з літерою "S").

11. Образливі висловлювання щодо адміністрації сайту, модераторів, а також інших учасників форуму, в тому числі щодо національних, регіональних, релігійних чи мовних відмінностей будуть каратися видаленням повідомлення + бан на місяць, а то й пожиттєвий.

12. Якщо користувач усвідомив застосування покарання та готовий виконувати правила форуму, він може написати про це модератору чи адміністратору.

13. Телевізійні "викривальні" матеріали окупантських "ЗМІ" будуть видалятися. Взагалі будь-який окупантський контент (відео, фото, дописи, статті і т.д.) буде видалятися.

14. Ці правила можуть бути скориговані у майбутньому.


Правила опису прийому ТБ та Радіо:

Отже, начитавшись кілька років повідомлень типу: "чутно ніби 100 Вт, прийом ведеться за 42 км від міста", які вже набридли, здається, навіть тим, хто не особливо знає і уявляє що таке дБмкВ/м, напруженість поля в конкретній точці тощо. Висловлювання про оцінювальну потужність передавача в кожному випадку (крім тих, коли хоча б візуально можна переконатися поглядом на дисплей вихідного каскаду в істинності цифро-літерного напису) є неправильними апріорі, і вже просто переповнили багато гілок цього форуму. Як роз'яснювальний варіант ще раз хочу нагадати, що передавач потужністю 1 кВт з 1 диполем буде створювати в ефірі напруженість поля приблизно таку ж, як і передавач потужністю 100 Вт з колінеарною антенною системою, що складається з 8 диполів. Не варто забувати і про висоту підвісу антени, яка є для УКХ діапазону одним із вирішальних факторів, і яка в кожному РПЦ різна в будь-якому разі. Вкрай важливим питанням до того ж є й особливості ландшафту. Ще впливає рівень модуляції, правильно налаштований комбайнер (рос. мост сложения), якщо такий є, КСХ тощо. І це зараз пишу тільки про сторону, що передає сигнал!

Оціночна шкала для прийому аналогового радіо та ТБ:

Радіо:
0: сигналу немає взагалі
1: сигнал "потопає" в шумах, чутно нерозбірливо, ідентифікація неможлива
2: сигнал чутно з-під шумів нечіткий, можна розібрати мову/музику, слухати неприємно
3: можна слухати у режимі "моно", стерео не спрацьовує або сильно шумить (РДС з помилками)
4: моно чути чітко, без шумів, стерео трохи шумить (невпевнено спрацьовує режим) (РДС приймається майже без помилок)
5: режим стерео прослуховується чітко, шуму не помічено (майже не помічено, РДС приймається без помилок)
5+: вхідний тракт приймача перевантажений, по всьому діапазону чути гармоніки та змішані сигнали кількох станцій (місцевий прийом).

ТБ цифра:
0: сигналу немає, тюнер не може зчитати перелік мультиплексу
1: тюнер в змозі зчитати перелік мультиплексу
2: тюнер в змозі зчитати перелік мультиплексу, телеканали постійно "квадратить"
3: тюнер в змозі зчитати перелік мультиплексу, телеканали інколи "квадратить", більшість часу телеканали можна дивитися
4: тюнер в змозі зчитати перелік мультиплексу, телеканали завжди можна дивитися
5: те саме що й 4: але на кімнатну антену а на стандартних параметрах

ТБ аналог:
0: сигналу немає
1: видно відблиски, зрив синхронізації
2: синхронізація тримається, сигнал зашумлений, але можна побачити логотип, кольорове намагається "прорватися"
3: чорно-біле зображення майже без "снігу", зашумлені кольори, хочеться зробити режим насиченості трохи менше
4: чорно-біле зображення приймається нормально, кольори легко зашумлені, але дивитися прийнятно
5: зображення чітке, яскраве, контрастне, насичене (перешкод майже ніколи немає)
5+: від ТБ станції спостерігаються гармоніки в різних ділянках діапазону, для прийнятного прийому необхідно ховати антену під диван або замість неї вставляти просто цвях.

Стандартні параметри для внесення прийому радіостанції у відповідні таблиці на сайті повинні бути наступними (крім того, що шкала має бути від 3 і вище, прийом незалежно від часу доби):

1. Висота прийому 1,5-2 метри від землі (не 3/4/5/9/16 поверх та ще й з щоглою).
2. Антена для прийому - гарнітура мобільного телефону, власний телескоп радіоприймача (див. також пункт 3), стандартна антена магнітоли,  якщо мова йде про машину (не "хвильовий канал", або антена 1-5 ТВК/"полячка"/"логоперіодичка" тощо).
3. Чутливість приймача повинна бути середньою, скажімо Деген (і йому подібні) з максимально висунутою антеною не цікаві - потрібно Деген з висунутою на одне коліно антеною ... взагалі все, що має чутливість більше 5 мкВ не можна "форсувати" антеною.
4. У таблицю не вписуються радіостанції, що знаходяться менше ніж на 200 кГц від наступної (виключення тільки у ОКРЕМИХ випадках).

Стандартні параметри для внесення прийому телеканалу до відповідних таблиць на сайті повинні бути наступними (крім того, що шкала повинна бути від 3 і вище, прийом незалежно від часу доби):

1. Висота прийому - 10 метрів і нижче від землі.
2. Антени для прийому - комерційні, бажано вузькоспрямовані, використання стандартних підсилювачів не забороняється.
3. Конструкції з декількох антен одного і того ж діапазону - не зараховуються, також як і прийом на саморобну антену типу "хвильовий канал".