МХ-7

Автор admin, Лютий 25, 2022, 16:01:38

Попередня тема - Наступна тема

Qolo

Цитата: DVB від Червень 19, 2023, 17:05:14Qolo, на якій відстані від телевежі в Дніпрі Ви знаходитесь? Чи пробували в налаштуваннях тюнера, вибрати іншу країну Європи? (інколи допомагає).
Десь 9 км від вежі. Сьогодні змінював регіон та перескановував, але результата це не дало (антена Волна-2).
Усі дециметрові мультиплекси - приймаються стабільно й нижче 90% не падають.
  •  
    Подякували за цей пост: DVB, Roman3101

admin

#211
Полтава є МХ-7 вже декілька днів.

Ковель
https://forum.ukrtvr.org/index.php?msg=162831

106.2

Карлівка Полтавської області працює на кімнатну антену

kotenko.

Орієнтовний склад МХ7.
Так, восени будуть проводити конкурс на  місця, але більшість переможців вже відома.
Це Перший, Культура, Новини (той самий канал хабів та бюро), Спорт, УР1/2/3 від НСТУ, Армія ТБ, Рада, можливо Дім.
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

DVB

Я так зрозумів, що це конкурс не на місця в мультиплексі, а на визначення постачальника телекомунікаційних послуг. І як сказав Олег Черниш, не виключено, що ще хтось захоче отримати ліцензію.
  •  

vital-fm

Може восени і проведуть конкурс на склад МХ, якщо запустити мають до кінця 2023-го.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

pavlo

Яку я новину побачив про MX-7

https://t.me/UkrMediaGlory/3308
  •  

Ігор

Це більше всього узаконення КРРТ, як провайдера для МХ-7, а не на телеканали.
  •  

admin

#218
У Цумань зробили 0,2 кВт замість 0,1.
Нажаль у Херсонській область ані збільшили потужність у Великій Олександрівці ані додали жодного передавача на деокупованій території. 

Липень 07, 2023, 15:58:54
Замовлено в УДЦР
Прорахунок ТВК для ЦНТВМ (розширення МХ-7): № з/п Область Населений пункт Діапазон (МГц) Р (кВт) 1 Харківська Вільча 174 – 230 (64 QAM) 0,1
  •  

Otto

Доброго дня, шановні форумчани. Ось станом на 13.07.2023 нарешті з'явилось MX-7 в Закарпатській області м.Свалява особисто перевірив для Вас Отто. Можете місто додавати на сайті в перелік містів де є МХ-7 від провайдера BRT (Поки працює в тестовому режимі) Сканував пару днів раніше сигналу не було. Сигнал станом на 13.07.2023 99% на 93% по шкалі HD BOX S4K Combo працює навіть на звичайну кімнатну антену більш детальніше буде розказано в відео за посиланням нижче:
https://drive.google.com/file/d/1b1YXdd5RTPOmLO7sHQ_9Hz0j3VSZdnSM/view?usp=sharing

fediv

Тут така справа. Я записався в список тих, хто, живучи в Києві, не зміг прийняти MX-7 ні на яку антену...
Канал, начебто, 8, хоча перепробував всі метрові. Неприємностей аж дві:
- не бажає простецький тюнер Uclan ставити полосу 7 MHz, сам змінює на 8 MHz.
- і також не бачить MX-7.
Не зміг глибоко копнути цю неприємність, бо тюнер і телевізор не мої, мене покликали допомогти.
Називається, допоміг...
Чи немає там вимоги ставити європейську сітку частот для метрового діапазону (там несучі частоти трохи зсунуті) ?
Чи навпаки, ставити колишню сітку метрових частот, для Союзу ?
І меню немає вибору цієї сітки.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

0-0-0-0

Зазвичай допомагала зміна країни в налаштуваннях на якусь європейську.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

DVB

Там потрібно вибирати країну Європи. Наприклад Польшу, чи Германію. Бо якщо вибрати Україну, тюнер всеодно робить пошук з полосою 8 мгц.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

admin


DVB

#224
Оголосили конкурс на 12 телеканалів. Радіостанцій не буде.
 :dunno:
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, pavlo