Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні

Наземне ефірне мовлення => Закордонне => Закордонне телебачення => Тема розпочата: corazon від Березень 02, 2019, 01:04:20

Назва: Міжнародні телеканали
Відправлено: corazon від Березень 02, 2019, 01:04:20
Можливо, тут на форумі є люди, які знаються в міжнародних каналах, точніше в технічних аспектах мовлення таких каналів.
Цікавлять декілька аспектів, пов'язаних з цими каналами.
Наприклад, візьмемо канал Євроспорт. Він сам є французьким, судячи з Вікіпедії. Але існує версія, яка має російськомовну рекламу (причому повністю весь відеоряд на рекламі російськомовний). Також в ютубі знаходив польську рекламу на Євроспорті (повністю все польською і для польського ринку).
Так от, де ці версії каналу формуються? Чи всі версії (під Польщу, під Німеччину і т. п.) каналу формуються у Франції, і там же вставляють польську чи німецьку рекламу? Чи польська (німецька і т. п.) версії каналу формуються вже у відповідних країнах (наприклад, у Польщі), де беруть з супутника оригінал, і врізають польську рекламу, і потім назад на супутник?
Аналогічно інші канали.

Окремо цікавить канал Парамаунт Юкрейн, який має нашу ліцензію - він формується десь в Америці або Європі, чи все ж в Києві? Якщо в Києві - то там ловлять сигнал каналу з Америки або Європи і врізають туди рекламу/ місцеві передачі? Чи просто беруть вже готові фільми з Америки, на які мають права, і самі вже пускають їх в ефір у відповідний час (як той же СТБ або Новий)?
Назва: Re: Міжнародні телеканали
Відправлено: kotenko. від Березень 02, 2019, 08:55:02
По Євроспорту: http://television-sport.com/2018/02/eurosport-faq.html
Назва: Re: Міжнародні телеканали
Відправлено: Xottabi4 від Березень 02, 2019, 11:24:26
По Парамаунту - последний вариант.
Назва: Re: Міжнародні телеканали
Відправлено: krasaffcheg від Березень 29, 2020, 20:06:49
Со вчерашнего дня выпуски новостей на BBC World News (международный канал) и BBC News (местный британский канал) выходят совместно. Поскольку тема выпусков, по большому счету, одна - коронавирус.