Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні

Наземне ефірне мовлення => Цифрове телебачення (DVB-T2) та обговорення телеканалів що мовлять у цифрі. => Тема розпочата: elena від Жовтень 11, 2011, 20:33:03

Назва: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: elena від Жовтень 11, 2011, 20:33:03
Постійні глядачі М1 помітили і оцінили зміни в музичній політиці каналу ще в літній період. Наступний крок — оновлення ефірної графіки і поява низки нових проектів — канал зробить 10 жовтня. «Загальний вектор всіх змін можна сформулювати короткою фразою, що з'явилася в зовнішньому промо каналу — М1 стає ближче до свого глядача» — говорить Валентин Коваль, генеральний директор компанії «Телеодин».

М1 планує задовольняти не тільки найвимогливіших меломанів, а й любителів світських історій, новин шоу-бізнесу, а також тих, хто хоче бути першим у курсі зоряних подій всього світу.

Вже опівночі з 9 на 10 жовтня на каналі запускається нове графічне оформлення, над яким працювала студія A7: TELEVISION. Ця графіка кардинально відрізняється від усіх попередніх сезонів. «Сама ідея і її реалізація — це щось досить глобальне. Ми відійшли від екранізації звичного слогана М1 «Кров з молоком» і представимо трохи інше бачення Музики на просторах Україна» — коментує арт-директор каналу і керівник студії Сергій Перцев. При цьому М1 залишається вірним своїй кольоровій гамі — червоному і білому кольорам, які він першим ввів у практику брендингу національних каналів 10 років тому.

Оновлюється і програмний продукт на М1. Реаліті-шоу «Привет, декрет!», що обіцяє вивести з себе деяких закостенілих моралістів, покаже суперблондинку Олю Полякову в найінтимніші моменти, які вона переживала під час вагітності.
 
У програмі «Lady Land» можна буде побачити історії успішних, активних, відомих жінок — саме вони стануть героїнями програми з ведучою Євгенією Власовою. «Чого хочуть жінки?» — хіт-парад жіночих бажань, покликаний не тільки озвучувати ці бажання (до речі, голосами відомих особистостей), а й давати рекомендації щодо їх виконання.

Для найромантичніших глядачів М1 презентує програму про любов — «Перший поцілунок» — історії відносин «зразкових» зірок шоу-бізнесу, причому не всього їхнього життя, а найтрепетнішого моменту — першого поцілунку.

Звичайно ж, М1 не забув про те, чого хочуть чоловіки. Екс-Кульбаба (так, вже екс!) Валерія Крук «відвідає» разом з глядачами світ багатих і знаменитих у програмі «VIP». Як ви вже зрозуміли, в найпопулярнішому хіт-параді М1 — «Сооlbaba.cc» — зміни. У новому сезоні він буде виходити в ефір раз на тиждень в «оновленому складі». Хто стане новою Кульбабою? Відповідь на це питання шукайте з 10 жовтня в ефірі М1.

Також телеглядачі каналу М1 отримають можливість побувати в гостях у найпопулярніших російських знаменитостей разом з програмою «Напросилися». Ця програма — один з восьми проектів російського виробництва, які з’являться в ефірі М1 в новому сезоні.

Любителів заокеанських шоу чекають вже традиційні для каналу прямі трансляції American Music Awards, Grammy Awards, Victoria's Secrets Fashion Show й інших подій.

(http://d.m1.tv/emonenews/2011/10/07/13/33/00/1.jpg)Але й це ще не все. Чергове оновлення сітки каналу відбудеться в другій половині листопада, коли запрацює новий студійний комплекс каналу і в ефір М1 увірвуться прем’єри, живий звук, прямоефірні ток-шоу і нова музика.
m1.tv  
Назва: М1= МУЗ ТВ
Відправлено: Lawyer від Листопад 07, 2011, 10:01:51
Не являюсь зрителем м1, но заметил, что в последнее время на канале появилось огромное количество программ российского муз тв. Как оцениваете такие изменения в сетке украинского телеканала?
З.Ы. Влад, может стоит добавить в темы радио-тв раздел Мережеве мовлення? А то приходится сетевые каналы в киевской теме обсуждать  
Назва: М1= МУЗ ТВ
Відправлено: admin від Листопад 07, 2011, 10:33:49
так можно спокойно в разделе Телевещание создавать подобные темы  
Назва: М1= МУЗ ТВ
Відправлено: elena від Листопад 07, 2011, 14:21:23
Цитата: "Lawyer" post=9586
Не являюсь зрителем м1, но заметил, что в последнее время на канале появилось огромное количество программ российского муз тв. Как оцениваете такие изменения в сетке украинского телеканала?
З.Ы. Влад, может стоит добавить в темы радио-тв раздел Мережеве мовлення? А то приходится сетевые каналы в киевской теме обсуждать
я оцениваю негативно! т.к мне не очень нравится эфир росийского Муз-ТВ на котором музыки НОЛЬ, зато очень много разлвлекательных передач, как на MTV, не очень хочется чтобы М1 докатился до такого!(((((  
Назва: М1= МУЗ ТВ
Відправлено: Lawyer від Листопад 07, 2011, 15:25:48
Лена, уже докатился. Чего я и обратил внимание, что канал резко изменился, обычно я его перелистываю и там проскакивает музыка. А теперь всё чаще какие-то программы с субтитрами на мове  
Назва: М1= МУЗ ТВ
Відправлено: corazon від Травень 05, 2012, 20:54:10
М1 поміняв логотип на білий. Це тимчасово, чи вже постійний?  
Назва: М1= МУЗ ТВ
Відправлено: SILVER90 від Травень 05, 2012, 21:37:15
Цитата: "corazon" post=23614
М1 поміняв логотип на білий. Це тимчасово, чи вже постійний?

Скорее всего в преддверии SENSATION INNERSPACE, который проходит сегодня в Киеве. А дресс-код там белый)
http://www.sensation.com/innerspace/  
Назва: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Жовтень 28, 2014, 22:48:54
http://www.telekritika.ua/rinok/2014-10-27/99735 (http://www.telekritika.ua/rinok/2014-10-27/99735)

не знайшов я теми про  канал М1
от починаю нову з такої от новини... з 1 листопада новий сезон і перехід у 16:9 очікуємо
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Жовтень 28, 2014, 23:07:44
Так про це була розмова в темі про цифру.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Жовтень 28, 2014, 23:15:45
ну пробачте не заодив не бачив
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Жовтень 28, 2014, 23:22:41
Нічого, тема нехай буде. На майбутнє.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Жовтень 29, 2014, 08:06:34
найбільше цікаво що... це перший канал у аналозі який переходить на 16:9))
ще є М2
і можливо це стане поштовхом до переходу інший каналів зокрема і інших  каналів Стар Лайт Медіа. ну і ТРК Україна
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Жовтень 29, 2014, 09:07:42
В аналозі він буде у 4:3, а в Т2 і на супутнику в 16:9. І про Тоніс забули, він і в HD, і веде аналогове мовлення.
М2 я думаю також не проблема перевести.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Жовтень 29, 2014, 23:00:00
ну Тоніс я за канал не вважаю тим більше у них навіть не всі програми у 16:9 а тим паче не в хд
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Qolo від Жовтень 31, 2014, 22:40:46
Валентин Коваль прокомментировал переход на 16:9
Цитувати
Привет! Хочу подтвердить, что и М1, и М2 сегодня ночью перейдут в 16:9, из аппаратной канала по всем линиям пойдет 720х576 анаморф.

До HD, к сожалению, нам пока далеко. И вопрос - не в контенте, а в нашей эфирной аппаратной - она запускалась в 2007 году, и она не умеет играть HD. Мы 2 года откладываем апгрейд аппаратной по финансовым причинам, а также в связи с тем, что наше распространение идет через аналоговый эфир, в котором пока нет места HD. Наша студийная аппаратная, которую мы запустили 3 года назад, способна работать в Full HD, то же касается ТЖК и монтажных аппаратных, но весь остальной эфирный тракт - только SD.

Надеюсь, экономическая ситуация выровняется, и после отключения аналога мы уже не будем связаны по рукам и ногам. Наш контракт с Амосом - достаточно длинный, и будет прямой смысл идти на спутнике в HD, а в Зеонбуд отдавать либо SD, либо, как это сейчас делает канал 112, самостоятельно жать HD до параметров SD-шного потока (1,5 Мбит/сек). Беда в том, что наша картинка, в отличие от картинки канала 112 - "быстрая", у нас нет сплошных "говорящих голов", что им, собственно, и позволяет "жаться" до таких потоков.

А по поводу старых телевизоров - увы, их очень и очень много. Больше половины. Но мы решили рискнуть, как когда-то на самом старте, когда пошли в PAL-е при полном засилье старых СЕКАМовских ящиков...
Цитувати
По поводу старых телеков, которые 4:3. На них - если они вообще не умеют перестраиваться - будут все худые и вытянутые в высоту. Если телевизоры перестраиваются, то зрители будут видеть "стандартную" картинку с каше, только логотип и титры будут внутри картинки, а не сверху или снизу, как это сейчас. Ну или растянут картинку в ширину, и при этом не будут видеть наш логотип и края титров.

По поводу всего Старлайта и HD: мы планировали в этом году апгрейды эфирных аппаратных, при том что студии практически у всех каналов к этому готовы, и продакшены тоже готовы. Не готовы только наши "полки" - много продукта и в 4:3, и в 4:3 с каше. Переход "большого" канала на 16:9 и тем более на HD - весьма сложный и дорогостоящий процесс. А при условии, что в аналоге это вообще не работает, в Зеоне это стоит дурных денег, покрывая всего 5-7% аудитории, в кабеле (аналог и цифра) - аналогично, а спутник у наших каналов дает не очень большую прибавку в зрителях - это безумие. Если еще добавить, что ни одна платформа не готова не то чтобы платить деньги, но даже отказаться от их взимания, то приговорчик выглядит совсем сурово.

Я знаю, как переход происходил у Первого канала - там, помимо жесткого отбора архивов и всего остального, что нужно было сделать самому каналу, еще было суровое "построение" всей системы распространения сигнала - и на земле, и в космосе. И без Кремля там не обошлось тоже.

Повторюсь, после перехода на эфирную цифру, когда наш спутник останется только нашим спутником (Зеон, как известно, все поднимает от себя), вполне вероятен переход на 16:9 и даже HD, но это при еще одном условии - если рекламный рынок перестанет падать, как безногая лошадь, и на все затраты (техника, контент) будет хватать собственных денег.

И еще неплохо бы пиратку побороть...
http://protv.ua/forum/viewtopic.php?f=33&t=13208&start=200 (http://protv.ua/forum/viewtopic.php?f=33&t=13208&start=200)
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Жовтень 31, 2014, 23:41:53
да в 2003 році коли у нас зявився М1  і я їх виловив разом з НБМ ... думав шо то за біда чого вони чорнобілі?  шо то за біда...
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Жовтень 31, 2014, 23:58:00
Ну от, тепер знаєш ;)
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Листопад 01, 2014, 01:07:38
я як вперше тут зареєструвався... непамятаю коли .... перше питання було .... а чого канал Кіно є у Сарнах і нема у рівному? :lol:
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Листопад 01, 2014, 02:02:38
Пам’ятаю це питання. Вірніше згадав, щойно його.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Листопад 01, 2014, 09:43:33
Перешли в 05:16 утра.
На ап-линке и в аппаратной Зеонбуда включен флаг 16:9.

с протв.
у НЛО ТВ и Индиго логотип хоть подстраивается так, что в 4:3 можно смотреть, а у М1 и М2 - нет... непонятно
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: MrVlaDor від Листопад 01, 2014, 20:16:25
М1 и М2 со спутника идут в 16:9 - приятно, а то уже лет 10 как выбросил последний телевизор 4:3, а телевидение отстает.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kotenko. від Листопад 01, 2014, 23:38:44
В Лубнах в аналозі поле зображення М1 так посунуто наліво, що справа бачу лівий край зображення.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: autorun від Листопад 02, 2014, 01:49:18
в IPTV от укртелекома тож м1 м2 16х9 - теперь приятно смотреть
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Листопад 02, 2014, 13:25:56
У Рівному в аналозі іде в 16:9 зі смугами ... нормально (не 14:9) .... у Луцьку було в 4:3 впихнуте зображення 16:9 . Може вже поміняли через пару годин повернуся в Луцьк перевірю
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: digitalif від Листопад 04, 2014, 15:43:35
В Лубнах в аналозі поле зображення М1 так посунуто наліво, що справа бачу лівий край зображення.
В Івано-Франківську аналогічно. І розтягнуто по вертикалі, що всі люди виглядають худими
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: admin від Листопад 04, 2014, 23:01:37
отметил
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: corazon від Листопад 04, 2014, 23:22:19
У Львові в аналозі зображення обрізано зліва і справа, в результаті не видно логотипа і частини тексту для караоке.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: admin від Листопад 04, 2014, 23:25:10
дзвоніть на Високий Замок (та на інші РПЦ де проблеми) та кажіть хай перемкнуть на супутниковому приймачі співвідношення сторін
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DeJar від Листопад 05, 2014, 00:47:45
А як взагалі правильно?
В Одесі теж картинка розтягнута до 4:3.
Доречі румунські і турецькі аналогові канали досить часть розтягують картинку 16:9 до 4:3, так щоб не було чорних смуг.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: admin від Листопад 05, 2014, 02:28:23
Вроде правильно с верхней и нижней черной полосой.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Листопад 05, 2014, 07:53:30
Я на своєму тюнері налаштував з чорними смугами. Тоді все зображення 16:9 вміститься на 4:3 і нічого не буде розтягнуто.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: R31 від Листопад 05, 2014, 09:04:25
Телеканал в 16:9 может предусматривать трансляцию в 14:9 или 4:3 если логотип, текст и другая информация сдвинуты к центру. Но лучше 16:9 вписать в 4:3 с чёрными полосами.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Листопад 05, 2014, 12:43:35
у Рівному 16:9 зі смугами ... у Луцьку воно розтягнуто до 4:3 ...
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: digitalif від Листопад 05, 2014, 14:24:11
До речі, сьогодні зранку запримітив, що зміщення уже нема. Не знаю, чи надовго.

Щодо обрізки.
Я гадаю, що всі телеканали, що мовлять "в аналозі" та декларують перехід із 4:3 до 16:9, мають вибирати один для всіх спосіб обробки картинки для аналогового передавача - або всі роблять леттербокс (із чорними смугами згори і знизу, 16:9 чи 14:9 із збереженням пропорцій) або автоматичне заповнення картинки (на весь екран без збереження пропорцій).
Наприклад, варіант 1 - глядачі телевізорів 16:9 вибрали автоматичне заповнення екрану. Тоді у них канали 4:3 вийдуть розтягнуті горизонтально, а канали 16:9 - залежно від вибраного способу - а)збережуть пропорції оригіналу і виглядатимуть природно, б)розтягнуться аналогічно каналам із картинкою 4:3.
Або варіант 2. Телевізор 16:9 налаштований на показ аналогової картинки, як картинки 4:3. Тоді в) летербокс виглядатиме пиродно, г) при автозаповненні буде розтягування вертикально.
Щодо телевізорів 4:3. Деякі моделі ящиків (наприклад фірми Thomson) мають можливість натисканням однієї кнопки "сплющити" картинку, тобто розтягнуте зображення перевести в пропорційне.
Щодо прийому цифрового сигналу (наземне/супутник), то ситуація аналогічна першим 2 варіантам - як хто налаштував свій ресівер.
Щоб вибрати якийсь із способів, мабуть потрібна статистика.
У мене на панелі 16:9 виставлене збереження пропорцій (як аналогове, так і Т2), звик до чорних смуг зліва і справа, всі канали, крім М1,БТБ, 112 і Тоніса на Т2 так показують.
Супутниковий приймач підтримує обрізку картинки 4:3 (Pillar-box) згори і знизу із невеликими чорними смужками по боках, 16:9 показує, звісно, без спотворень.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: admin від Листопад 05, 2014, 14:51:37
У мене телевізор (16:9) для телеканалів 16:9 автоматом прописує "заповнення" а для 4:3 ставить автоматом "4:3". У 4:3 бокові чорні полоси.
Нажаль аналог протестувати не можу, немає.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: anatolij69 від Листопад 05, 2014, 20:37:50
В Харькове на 36 дмв канале картинка 4-3.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Листопад 05, 2014, 21:31:15
а новости не музыкальные есть все таки
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Квітень 09, 2015, 19:18:02
новый слоган: Ukrainian Music Channel
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: LIBERAL від Квітень 10, 2015, 17:27:15
новый слоган: Ukrainian Music Channel
Сыграли на ностальгирующих по STAR TV и их Live Music Channel'у :lol:
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Квітень 10, 2015, 18:50:03
та а суть отличается все равно
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Hanway від Квітень 18, 2015, 08:54:08
Щось не схоже на Ukrainian, як було засилля кацапської попси, так і є.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: asdef78 від Квітень 18, 2015, 14:46:30
всю вітчизняну попсу якщо зібрати то не вистачить на 24 години ефіру...
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Квітень 18, 2015, 14:55:07
у них много "одноразовых" клипов, которые записывают в Украине и не особо сразу отличишь от русского продукта...
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Qolo від Липень 01, 2015, 19:11:44
М1 запускает радиостанцию
http://mediananny.com/novosti/2311088/ (http://mediananny.com/novosti/2311088/)

интересно, какую станцию "Тавра" ждет ребрендинг?
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: АДВ від Липень 01, 2015, 19:31:02
Русское радио?
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Липень 01, 2015, 19:33:49
Ставлю на Relax
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Липень 01, 2015, 20:49:31
ставлю на русское радио.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Липень 01, 2015, 22:04:22
мелодию сейчас много кто слушает?
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: corazon від Липень 01, 2015, 22:17:03
Мені подобається "Мелодія", особливо сучасний її музичний формат - зарубіжні пісні. Не хотілось би, щоб її відключили.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Липень 01, 2015, 22:54:28
кстати, недавно переключал и удивился наличию зарубежных песне на Мелодии. Ведь когда последний раз слушал - там русскоязычное ретро играло, такое древнее)

просто почему думаю. что русское? По формату похоже (хотя М1 больше на ХИТ ФМ похоже, но Хит же по рейтингам - лидер). А все остальные станции имеют свою нишу как бы.
Да и еще Русское радио все же бренд русский. мало ли - есть желание избавится от него.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Yuriy від Липень 01, 2015, 23:12:23
Если изменят формат Ру Ра только на украинских исполнителей и сменят название, то я представляю, какие лживые репортажи агрессор будет делать про "ущемление".
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: sergeydesh від Липень 02, 2015, 02:28:31
Если и подтвердятся слухи о "радио М1", то лучше бы они запустились на месте Русского Радио-Украина. Во-первых владелец российского Русского радио в ближайшее время поменяется и вместо ЛУКОЙЛа будет государственный ФГУП "Росконцерт" (дочернее предприятие российского Минкульта), во-вторых франшиза "Русское радио" в Украине в последнее время стало головой болью для телерадиохолдинга Пинчука-Баграева (или её обузой) из-за известных событий.  Другие станции холдинга лучше не трогать, потому что они устоялись на своих нишах
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: sohok від Липень 02, 2015, 17:18:10
Если изменят формат Ру Ра только на украинских исполнителей и сменят название, то я представляю, какие лживые репортажи агрессор будет делать про "ущемление".
Звідки знаєте що змінять формат руского радио
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Липень 02, 2015, 17:25:19
Директор Radiolife сказав, але строго конфіденційно :secret:
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Липень 02, 2015, 17:30:01
Звідки знаєте що змінять формат руского радио
ключевое слово в том посте "если"
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Листопад 07, 2019, 16:37:00
М1 мовитиме і у HD (але не всюди)
https://detector.media/rinok/article/172219/2019-11-07-starlightmedia-zapuskae-movlennya-telekanaliv-m1-i-m2-v-hd/
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: krasaffcheg від Листопад 08, 2019, 06:12:17
На MEGOGO уже в HD
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Xottabi4 від Листопад 08, 2019, 15:31:37
Давно пора уже. Клипмейкеры лет 8 уже в 1080р снимают по всему миру.

(https://d.radikal.ru/d43/1911/8b/0806a9bf72aft.jpg) (https://d.radikal.ru/d43/1911/8b/0806a9bf72af.png) (https://c.radikal.ru/c31/1911/82/b4d7c2d86fe2t.jpg) (https://c.radikal.ru/c31/1911/82/b4d7c2d86fe2.png)
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: UzUA108 від Грудень 26, 2019, 17:44:10
Роз'яснення про ті 3 канали М1
HITS И HIP-HOP: ТЕЛЕКАНАЛ М1 ЗАПУСТИЛ ДВА ИНТЕРНЕТ-ТЕЛЕКАНАЛА
https://telekritika.ua/news/hits-i-hip-hop-telekanal-m1-zapustil-dva-internet-telekanala/ (https://telekritika.ua/news/hits-i-hip-hop-telekanal-m1-zapustil-dva-internet-telekanala/)
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Грудень 27, 2019, 16:08:48
Цитувати
Нам 18!!!
Дякуємо, що були ці роки разом з нами!
Ми дорослішаємо та не збавляємо обертів. Давайте разом святкувати ці солодкі 18 ❤️ Ставте хештег #m1_sweet18 , щоб усі побачили привітання!
Продовжуємо творити найбільші музичні хвилі країни ❤️
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Квітень 13, 2020, 18:32:09
довелось мне в субботу ночью фоном слушать М1, так что я скажу - ближе к полуночи исчезла укр/рус попса и пошла неплохая подборка американского репа, и так и после полуночи еще долго. Не думал я, что М1 ночью игнорирует попсу.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: BanderaTV від Квітень 13, 2020, 21:38:47
Але вдень бісить засилля латино-американської поп-музики, яке розбавляється малою кількістю російсько-української попси нижчого ґатунку.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Квітень 13, 2020, 21:55:15
ну да, есть такое. Но это же музыка целевой дневной аудитория М1. Мне она тоже не нрав, да и я не был ЦА М1. Мне всегда больше Мьюзик Бокс нравился
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: BanderaTV від Квітень 13, 2020, 22:13:32
ну да, есть такое. Но это же музыка целевой дневной аудитория М1. Мне она тоже не нрав, да и я не был ЦА М1. Мне всегда больше Мьюзик Бокс нравился
Проблема в тому, що в Т2 (крім Києва) жодних альтернатив йому немає...
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Sanja від Квітень 14, 2020, 08:38:28
Проблема в тому, що в Т2 (крім Києва) жодних альтернатив йому немає...
OTV хіба в т2 немає? колись бачив в селі.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Квітень 14, 2020, 09:18:14
OTV хіба в т2 немає? колись бачив в селі.
в Києві хіба тільки можливо. А так по всій країні тільки М1. Ну і змінився він трохи в кращу сторону. Раніше уророс трешняка було більше
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: BanderaTV від Квітень 14, 2020, 12:45:04
Раніше уророс трешняка було більше
А зараз латиноамериканський трешняк зайняв майже увесь ефірний час.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Липень 26, 2020, 23:08:25
Як досвідчений глядач М-1, скажу що за останні роки, телеканал змінився геть не в кращу сторону... Пропало багато програм власного виробництва (кожен день тижня були хіт паради з різними жанрами музики після 20:00), пропав головний я б сказав топ телеканалу, а саме M-1 Top 40, а саме головне - атмосфера каналу вже не та. Дуже багато російської попси та репу це звичайно ....
Такого я не пам'ятаю навіть в 2014, 2015 роках, не по всіх кліпах, але вже лінуються ставити караоке-текст, пропав інтерактив...
Ну короче, М-1 котиться не туди. Потрібно міняти сітку мовлення, або поміняти ротацію кліпів, тому що на латиноамериканську музику та російський реп якого тут вдосталь, багато слухати не можливо. Півгодини максимум і все...
Де поділись Dance та EDM  :dunno:
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Липень 27, 2020, 08:28:51
Як досвідчений глядач М-1, скажу що за останні роки, телеканал змінився геть не в кращу сторону... Пропало багато програм власного виробництва (кожен день тижня були хіт паради з різними жанрами музики після 20:00), пропав головний я б сказав топ телеканалу, а саме M-1 Top 40, а саме головне - атмосфера каналу вже не та. Дуже багато російської попси та репу це звичайно ....
Такого я не пам'ятаю навіть в 2014, 2015 роках, не по всіх кліпах, але вже лінуються ставити караоке-текст, пропав інтерактив...
Ну короче, М-1 котиться не туди. Потрібно міняти сітку мовлення, або поміняти ротацію кліпів, тому що на латиноамериканську музику та російський реп якого тут вдосталь, багато слухати не можливо. Півгодини максимум і все...
Де поділись Dance та EDM  :dunno:
та я дивлюся зараз крім кліпів нічого. Ні новин шоу бізу ні нічого іншого
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Липень 27, 2020, 22:04:58
как по мне - то квоты ооочень хорошо выбили русские и русскоязычные песни - ставят только самый топ по прослушиваниям. Пару лет назад было очень все плохо
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Xottabi4 від Липень 27, 2020, 22:07:52
Если бы М1 катился не туда (по мнению директора канала), то логично, что они бы не проделывали в эфире то, что вы описали. Соответственно, рейтинги говорят о том, что всё у вещателя хорошо. Ну а если музыкальное наполнение канала не нравится лично вам - логично будет просто перейти на другого вещателя. Мне, например, по душе канал 4ever music, замечательная подборка треков прошлых лет.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Липень 27, 2020, 23:01:10
как по мне - то квоты ооочень хорошо выбили русские и русскоязычные песни - ставят только самый топ по прослушиваниям. Пару лет назад было очень все плохо
да глянув кусок слов'янського базару і думаю як добре що цього в нас менше стало
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Липень 28, 2020, 10:56:45
Если бы М1 катился не туда (по мнению директора канала), то логично, что они бы не проделывали в эфире то, что вы описали. Соответственно, рейтинги говорят о том, что всё у вещателя хорошо. Ну а если музыкальное наполнение канала не нравится лично вам - логично будет просто перейти на другого вещателя. Мне, например, по душе канал 4ever music, замечательная подборка треков прошлых лет.
Так, MusicBox, EU Music, OTV...
Ну якби ще вони мовили б у Т2, а так з трьох каналів (Star TV, MTV) залишився один, звичайно він найрейтинговіший, конкурувати то немає з ким.
Але буде запуск нових мультиплексів, можливо там з'являться
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Hanway від Серпень 01, 2020, 21:27:20
Так, MusicBox, EU Music, OTV...
Ну якби ще вони мовили б у Т2, а так з трьох каналів (Star TV, MTV) залишився один, звичайно він найрейтинговіший, конкурувати то немає з ким.
Але буде запуск нових мультиплексів, можливо там з'являться
Music Box після закриття інтерактиву с 2017-го впав нижче плінтуса( До цього глядачі замовляли щось цікаве та різноманітне, а зараз якихось бездарних хіпстерів та жахливу попсу просувають. А з 2008 до 2016 він був кращим із кращих, зараз навіть не віриться. З наших хіба що М2 слухати можна, а так тільки європейський Club MTV нормальний. Дуже шкода(
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Серпень 02, 2020, 01:40:23
Music Box після закриття інтерактиву с 2017-го впав нижче плінтуса( До цього глядачі замовляли щось цікаве та різноманітне, а зараз якихось бездарних хіпстерів та жахливу попсу просувають. А з 2008 до 2016 він був кращим із кращих, зараз навіть не віриться. З наших хіба що М2 слухати можна, а так тільки європейський Club MTV нормальний. Дуже шкода(
на смак і колір...)))
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Серпень 02, 2020, 17:12:28
Music Box після закриття інтерактиву с 2017-го впав нижче плінтуса( До цього глядачі замовляли щось цікаве та різноманітне, а зараз якихось бездарних хіпстерів та жахливу попсу просувають. А з 2008 до 2016 він був кращим із кращих, зараз навіть не віриться. З наших хіба що М2 слухати можна, а так тільки європейський Club MTV нормальний. Дуже шкода(
А по моєму ні. Так інтерактив пропав дуже шкода, але якщо порівняти ротації кліпів то у MusicBox краща підбірка ніж у M1.
Плюс різноманітність кліпів через різні рубрики, не тільки одні хіти як M1 Hits зранку до вечора, а Wake up!, The Greatest, Made in 90's, Night Express
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: BanderaTV від Серпень 02, 2020, 20:33:25
не тільки одні хіти як M1 Hits зранку до вечора
Не зранку до вечора, а цілодобово. Хоч і нічна сітка доволі цікава, аніж ранково-вечірня.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Січень 02, 2021, 22:05:36
M1 (нарешті!) тепер сортує кліпи блоками (Relax, Picnic, Hip-Hop, 18+ і т.д.)

(https://i.ibb.co/pvH8kNm/Screenshot-2021-01-02-22-01-33-1.png) (https://ibb.co/MDz4JKX)

Правда як на мене не вистачає плейлисту "Club"...
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: UzUA108 від Січень 02, 2021, 22:10:37
M1 (нарешті!) тепер сортує кліпи блоками (Relax, Picnic, Hip-Hop, 18+ і т.д.)

(https://i.ibb.co/pvH8kNm/Screenshot-2021-01-02-22-01-33-1.png) (https://ibb.co/MDz4JKX)

Правда як на мене не вистачає плейлисту "Club"...

Якщо я правильно пам'ятаю, подібний поділ був десь аж в 2011-12 роках (там щось було "Ukr", "Rus", "Back to past"...). Вітання з "поверненням" :bravo:
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Січень 16, 2021, 14:23:38
Цікаво, це була одноразова акція чи Лобода є тепер вже постійною ведучою на каналі М1??
https://www.youtube.com/watch?v=ldjE6pT6TKM&t=29s
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: TV-Ukr від Січень 16, 2021, 15:50:51
M1 (нарешті!) тепер сортує кліпи блоками (Relax, Picnic, Hip-Hop, 18+ і т.д.)

(https://i.ibb.co/pvH8kNm/Screenshot-2021-01-02-22-01-33-1.png) (https://ibb.co/MDz4JKX)

Правда як на мене не вистачає плейлисту "Club"...
Але зараз цих блоків нема. Дивився телепрограму як на tvgid, так і на ВсеТВ.

Цікаво, це була одноразова акція чи Лобода є тепер вже постійною ведучою на каналі М1??
https://www.youtube.com/watch?v=ldjE6pT6TKM&t=29s
Старлайти готуюсться до їх купівлі Медведчуком, чи що?
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Січень 16, 2021, 16:36:05
Але зараз цих блоків нема. Дивився телепрограму як на tvgid, так і на ВсеТВ.
Так, хотів про це написати, вони зняли це все з етеру. Побачили що не "заходить", а "руская папса" рейтинг дає..  Поки є така аудиторія, буде споживання "цього". Навіть MusicBox в рази кращу має концепцію
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: TV-Ukr від Січень 16, 2021, 16:59:49
Я не знаю, як там на М1 (так само чи гірше), бо не дивився його вже рік. Але лише він є в Т2. Хоча раніше там були Star TV та MTV, але вони не дожили до наших днів.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Qolo від Січень 17, 2021, 03:37:05
Хоча раніше там були Star TV та MTV, але вони не дожили до наших днів.
Еще Enter-Music. Были надежды, что его воскресят вместо канала ZOOM, но вот уже почти восемь лет они продолжают крутить откровенный хлам в общенациональный цифровой эфир.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: TV-Ukr від Січень 17, 2021, 09:22:08
Та у групи Інтер половина каналів - шлак. Цікаво, чому цей шлак наявний в Т2. Можливо, це пов'язано з тим, що тодішнім власником Зеонбуду був Фірташ.

А Star TV спочатку з'єднався з A-One, потім перетворився на Dobro TV, а він, в свою чергу - на бзік. Краще б замість бзіку поставили б 24 канал або Апостроф, вони хоча б не крутять проросійську пропаганду.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Січень 17, 2021, 18:41:12
Цитувати
А Star TV спочатку з'єднався з A-One, потім перетворився на Dobro TV,
та почти так - команду Стар ТВ кинули на А-Оne, а вместо Стар тв запустили Добро.
Цитувати
а він, в свою чергу - на бзік
кому продали - в то и превратилось
Цитувати
Краще б замість бзіку поставили б 24 канал або Апостроф
ну ЗИК до Медведчука был классным каналом. Но то уже все
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: BanderaTV від Січень 17, 2021, 21:49:02
ну ЗИК до Медведчука был классным каналом. Но то уже все
Якщо б не було проблем у Димінського, то канал і по сьогоднішній день був би класним.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: vital-fm від Січень 18, 2021, 00:16:55
Краще б замість бзіку поставили б 24 канал або Апостроф, вони хоча б не крутять проросійську пропаганду.
Якщо канал буде дрейфувати в сторону ефірного 112, то, як стверджує один канал, можливо все.
Додам до коментаря GMB:
Зік першим взяв свого часу в ефір, вже історичне, громадське.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: TV-Ukr від Січень 18, 2021, 13:18:08
Погоджусь, бзік до Медведчука був нормальним каналом, бо там не біло проросійської пропаганди. Хоч я його ніколи не дивився, лише декілька разів вмикав у 2020 році.

то, як стверджує один канал, можливо все.
СТБ? До речі, лише зараз помітив, що тепер слоган не під логотипом, а зліва від нього.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: BanderaTV від Січень 18, 2021, 13:39:44
СТБ? До речі, лише зараз помітив, що тепер слоган не під логотипом, а зліва від нього.
Це вже з осені так, ви довго спали.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: TV-Ukr від Січень 18, 2021, 14:10:14
Це вже з осені так, ви довго спали.
Звісно, бо на моєму приймачі Т2 лише перший мультиплекс. Планую встановити нову антену 28 січня, але це не точно, не від мене це залежить.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Лютий 19, 2021, 15:09:23
Згідно Державного реєстру Мін'юсту, бенефіціарним власником каналів М1 та М2 є лише Микола Баграєв.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: BanderaTV від Лютий 19, 2021, 18:59:34
Згідно Державного реєстру Мін'юсту, бенефіціарним власником каналів М1 та М2 є лише Микола Баграєв.
А як же компанія ТОВ ТРК «Український молодіжно-музичний канал М1», яка також володіє ТОВ "Телеодин"?
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Лютий 20, 2021, 09:11:22
До речі, внизу сайту каналів М1 та М2 розміщені лого радіостанцій холдингу ТАВР з посиланням на їхні сайти.  :ermm:  :ermm:

Але на сайті Старлайтів і досі вказано, що М1 і М2 досі входять до цього хлдингу. Як це може бути таке?
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Danevich від Лютий 20, 2021, 11:10:36
Колись сам М1 був у ТАВР Медіа на даний момент він у StarLightMedia а ще ці радіо це його партнери
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Лютий 22, 2021, 13:27:33
М1 знову повернув в етер блоки кліпів  :dunno:
(https://i.ibb.co/gdL9Bjx/Screenshot-2021-02-22-13-18-14-1.png) (https://ibb.co/w7Fgx0f)
Що правда деякі з них які були раніше вже вилучені, а також зроблені різноманітні заставки з назвою плейлисту які звучать щоразу після декількох кліпів
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Danevich від Березень 16, 2021, 18:01:44
https://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=2984.msg143558#msg143558
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Серпень 27, 2021, 15:08:26
М1 нащось прибрав з більшості кліпів рядкок зі словами пісні... навіть на тих кліпах де це було завжди  :dunno:
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Danevich від Серпень 28, 2021, 22:19:19
М1 нащось прибрав з більшості кліпів рядкок зі словами пісні... навіть на тих кліпах де це було завжди  :dunno:
Сам це помітив, бо постійно дивлюсь М1
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: TV-Ukr від Серпень 29, 2021, 08:05:58
М1 нащось прибрав з більшості кліпів рядкок зі словами пісні... навіть на тих кліпах де це було завжди  :dunno:
На М2 теж прибрали?
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Серпень 29, 2021, 10:39:54
Та є воно але щось не завжди
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Серпень 29, 2021, 14:44:52
На М2 теж прибрали?
На М2 все як завжди.
На М1 вечірній слот "Давай Співай" та "Давай Танцюй" кожен кліп йде зі словами, а ось "Relax Time" та "Top Жир" вже рідко зустрінеш.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Серпень 31, 2021, 19:02:06
М1 вперше за майже 20 років змінив логотип...
(https://i.ibb.co/mGYvchn/Screenshot-2021-08-31-18-47-00-1.png) (https://ibb.co/0cWBGY0)
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: UzUA108 від Серпень 31, 2021, 20:01:15
М1 вперше за майже 20 років змінив логотип...
(https://i.ibb.co/mGYvchn/Screenshot-2021-08-31-18-47-00-1.png) (https://ibb.co/0cWBGY0)

 :stinker:
Ого! Виглядає гарно.
Якщо я добре пам'ятаю, вони почали вперше використовувати це об'ємне лого у заставках/анонсах... ще у 20..14 (?)

UPD. Згадав, що 6 років назад, теж 31 серпня, інший канал SLM, "Qtv", теж кардинально змінив логотип. Що ж нас чекає у 31.08.22? СТБ? :lol:
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Серпень 31, 2021, 20:18:29
:stinker:
Якщо я добре пам'ятаю, вони почали вперше використовувати це об'ємне лого у заставках/анонсах... ще у 20..14 (?)
Так, у анонсах десь 2013, 2014 рік (найкращі роки М1 як на мене).
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radio_2019 від Серпень 31, 2021, 20:42:44
UPD. Згадав, що 6 років назад, теж 31 серпня, інший канал SLM, "Qtv", теж кардинально змінив логотип. Що ж нас чекає у 31.08.22? СТБ? :lol:
СТБ вже змінював логотип 31 серпня) Це було у  2013 році.
Також 31 серпня 2015 року і ICTV змінив лого, якому було 10 років.
Також в StarLightMedia було дві зміни 24 серпня - зміна лого СТБ у 2008 та лого Нового каналу у 2021.

Логотип M-1 , до речі, особисто мені дуже подобається. Не гірше попереднього.  :super:
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: UzUA108 від Серпень 31, 2021, 21:33:59
Хтось може розгледіти, що біля там логотипу? 31 (типу число), чи що?

UPD. Знайшов - 2.0 (https://www.facebook.com/m1ukraine/photos/a.738894789463475/4667888009897447/)

(https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/240921720_4667888019897446_2228901302128777250_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=9eKN6hvFrMoAX88wYmp&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=436b28ca26cee9f442c1ccb6d5aea5d3&oe=61540142)
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Вересень 03, 2021, 10:34:54
Доречі від учора під назвами музичних блоків додано слово "Кожному!". Рядок зі словами було остаточно прибрано, додали цікавий ефект переміщення донизу для переходу до наступного кліпу, причому без пауз, ніби змішуючи (це особливо сподобалось). Дизайн деяких анонсів теж змінився, перехід на рекламу з EDM саундтреком. Доречі помітив що й голос анонсів каналу теж змінився, якщо не помиляюсь став Денис Жупник, але це й не дивно, Волошин тепер жеж голос Нового каналу, для М1 прийшлось знайти заміну... побачимо через деякий період, може просто заміна як у 2020 коли на на кілька місяців голосом той же Жупник був.

UPD: у блоці "Top Жир" сьогодні все ж таки рядок зі словами додали.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radio_2019 від Вересень 08, 2021, 21:10:29
Рядок зі словами було остаточно прибрано
Є він, на вихідних бачив.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Вересень 08, 2021, 23:26:41
Є він, на вихідних бачив.
Так, я теж бачив, але я так бачу вони не стараються його виводити на всі кліпи, десь залишать, десь прибрали. Може на 2 кліпах на годину буде, а так можна вважати що є, що нема. Не те що раніше, на кожному, кожному кліпі був рядок. Нерозумію, що зараз там сталось...
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Danevich від Листопад 05, 2021, 23:14:47
Зараз рядок майже на усіх кліпах на М1
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Nevidomyy від Листопад 08, 2021, 02:29:03
Під час програм чи блоків, де є ведучі, рядку немає. Коли йдуть суто кліпи, то рядок є під час усіх кліпів, крім прем‘єрних хіба що. Так і раніше наче було
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Січень 07, 2022, 16:43:37
Сьогодні телеканал М1 привітає всіх з Різдвом концертом російського коміка-фріка Артура Пірожкова (Алєксандра Рєвви)  :evil: :evil:
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: telev1zor від Січень 07, 2022, 17:08:49
АААААРТУР ПИРОЖКОООВ!!!  :lol: :lol:
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Січень 07, 2022, 22:00:21
Мені цікаво, коли вони нарешті приберуть зі свого логотипу "2.0", чи це типу буде весь час? Направду яб не сказав що М1 оновився якось, все що було до, все й залишилось. Сподівався що може на 20 річчя каналу щось зроблять, але ні...

P.S. а про блоки кліпів де один і той самий кліп може бути у всіх блоках я мовчу вже. Чим тоді вони відрізняються?
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Hanway від Січень 09, 2022, 15:17:13
Мені цікаво, коли вони нарешті приберуть зі свого логотипу "2.0", чи це типу буде весь час? Направду яб не сказав що М1 оновився якось, все що було до, все й залишилось. Сподівався що може на 20 річчя каналу щось зроблять, але ні...

P.S. а про блоки кліпів де один і той самий кліп може бути у всіх блоках я мовчу вже. Чим тоді вони відрізняються?
З кожним роком візуальний дизайн М1 та М2 стає потворніше й потворніше, суцільна відсутність смаку та практичності. Щоразу думаю, що бридкіше нікуди, але з дна знову і знову стукають.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Січень 09, 2022, 15:26:48
З кожним роком візуальний дизайн М1 та М2 стає потворніше й потворніше, суцільна відсутність смаку та практичності. Щоразу думаю, що бридкіше нікуди, але з дна знову і знову стукають.
Погоджуюсь, десь з 2015 року їх дисайнер став деградувати у плані оформлення, а плашки з назвою кліпу з це вже... так логотип зараз нічого, але хоч трохи його підправити, але все рівно старий червоно білий логотип М1 бул краще візуально. Навіть якщо зараз поливитись MusicBox де мінімалізм у оформленні, то я скажу що у цьому плані він мені більш подобається чим М1.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Лютий 08, 2022, 21:18:57
М1 по іншому впорядкував блоки кліпів, тепер поміняли місцями "Давай Співай" (котрий був у вечері) та "Топ Жир" (котрий був з 14 до 19).
Тепер слот "Топ" з 21 до 23 став трохи наповненим зі старими хітами 10-х.
Нічний етер здається без змін, один Hip-Hop нонстопом))

UPD: а ні, Hip-Hop'у нема, танцювальна музика тепер у ночі.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: TV-Ukr від Травень 19, 2022, 21:40:52
M1 таки повертає свою мітку - вчора бачив зарубіжну музику. Плейлисти на обох каналах майже довоєнний, лише без рос. попси на М1.
Водночас всілякі довоєнні розважальні програми/хіт паради поки що не поспішають повертати.
Періодично вмикав М1 та М2, там були українські пісні, часто воєнної тематики. Один раз натрапив на західну пісню на М1, а згодом і на М2. Хоча на М2 була не зовсім західна пісня - це був трек Ед Ширана и Антитіла.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Травень 30, 2022, 10:35:16
М1 прибрав рухомий рядок з новинами.
Може готуються повернутись на стандартний етер...
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: TV-Ukr від Травень 31, 2022, 22:05:20
М2 теж прибрав. Хотів би побачити М1 до оновлення в честь 20-річчя, або ж у період з 24 лютого до 1 березня.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Червень 01, 2022, 00:13:24
М2 теж прибрав. Хотів би побачити М1 до оновлення в честь 20-річчя, або ж у період з 24 лютого до 1 березня.
Теж сподіваюсь на це, доречі вони від учора щей змінили сітку кліпів я так зрозумів, стало більше українських довоєнних кліпів які проходили ротацію на М2. В принципі це все можна продовжити на томуж М2, а на М1 повернути сітку з англомовними кліпами, благо тепер російських у ротації не буде, можна хоч на цілий день буде вмикати))
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Червень 21, 2022, 18:21:16
На М1 нарешті на 4 місяць додумались додати плашки до кліпів. Такіж які використовувались у 2015 році.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Oleg2008 від Червень 21, 2022, 19:10:56
На М1 нарешті на 4 місяць додумались додати плашки до кліпів. Такіж які використовувались у 2015 році.
На М2 також додав плашки кліпів як у М1.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: TV-Ukr від Червень 22, 2022, 10:59:48
На М1 також в кінці кліпів є плашка з назвою кліпу, що буде наступним. На М2 цієї плашки немає. Ще зникли заставки Прямої мови Байрактара.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: TV-Ukr від Червень 27, 2022, 21:07:37
М1 додав до свого логотипу QR-код, що веде на m1.tv/donate. А М2 ненадовго повернув довоєнний логотип, але потім повернув синьо-жовтий.
(https://i.postimg.cc/Vk3NRGSZ/image.png)
(https://i.postimg.cc/vZ6YcrPr/image.png)
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Oleg2008 від Червень 27, 2022, 21:54:25
М1 додав до свого логотипу QR-код, що веде на m1.tv/donate. А М2 ненадовго повернув довоєнний логотип, але потім повернув синьо-жовтий.
(https://i.postimg.cc/Vk3NRGSZ/image.png)
(https://i.postimg.cc/vZ6YcrPr/image.png)
На М1 під час реклами зникає QR-код а після реклами повертає QR-код.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Липень 05, 2022, 17:34:16
Доречі М1 все таки не відмовився від проведення M1 Music Awards після перемоги, ну і задонатити просить.
До чого це я, просто перед війною були чутки що М1 готують на продаж тому вони так і переносять музичну премію, хоча логічно ж її провести, заробити з цього а потім щось думати. Зараз взагалі така ситуація що телеканалів поменшало, і хто зна чи ця тенденція буде далі, але я щось не вірю що StarLight иак просто позакриває деякі свої телеканали, як М1, М2 чи ОЦЕ.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: vital-fm від Липень 05, 2022, 18:59:01
Так зараз кожен проект просить задонатити.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: 2006 від Липень 05, 2022, 20:51:22
У СЛМ хоча б гроші є, на відміну від ІМГ.
Скоріше К2/Зум продадуться/закриються, ніж М1/М2/ОЦЕ.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Danevich від Липень 26, 2022, 10:48:28
М2 доречі Телемагазини почав показувати від Розпакуй ТВ
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: vadym_wfm від Липень 26, 2022, 16:54:54
М2 доречі Телемагазини почав показувати від Розпакуй ТВ

На НТН також Розпакуй ТВ, але суть в тому, що ці ролики включили в рекламний блок, а не блок телемагазину

Чомусь згадав іранські супутникові телеканали, у них така ж сама ситуація була
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Danevich від Липень 26, 2022, 20:09:41
У М2 так, Спочатку міжпрограмна а потім телемагазин і після нього реклама
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Danevich від Липень 28, 2022, 20:08:29
Я помітив що коли ставлять Прапор України то під час реклами, коли показується звичайний логотип то логотип дуже темний в інші дні нормальний тобто світлий
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: vital-fm від Липень 28, 2022, 20:31:44
Мабуть за телемагазини була сьогодні мова на засіданні НР.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Danevich від Жовтень 14, 2022, 21:23:42
М1 Доречі повертає 2 програми Своє Рідне та Міністерство Прем'єр
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Жовтень 15, 2022, 16:02:42
Потроху оживає, але одне питання, коли вже стару тематику повернуть...
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: TV-Ukr від Жовтень 16, 2022, 15:01:00
Цікаво, а чи працюють онлайн-канали M1 (M1 Hits, M1 Classic, M1 Hip-Hop)?
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: agkvas від Жовтень 16, 2022, 16:49:55
У мене за посиланням не працює
http://flavors-proxy.m1.tv/flavors/demo.html
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Danevich від Жовтень 18, 2022, 16:07:05
Потроху оживає, але одне питання, коли вже стару тематику повернуть...
Та хотілось би зарубіжні пісні, одного 2step не достатньо
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DrewUA від Жовтень 19, 2022, 18:46:26
Та хотілось би зарубіжні пісні, одного 2step не достатньо
І я про теж. За півроку контенту назбиралось норм, але вони не спішать...