Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні

Наземне ефірне мовлення => Цифрове телебачення (DVB-T2) та обговорення телеканалів що мовлять у цифрі. => Тема розпочата: elena від Жовтень 11, 2011, 20:33:03

Назва: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: elena від Жовтень 11, 2011, 20:33:03
Постійні глядачі М1 помітили і оцінили зміни в музичній політиці каналу ще в літній період. Наступний крок — оновлення ефірної графіки і поява низки нових проектів — канал зробить 10 жовтня. «Загальний вектор всіх змін можна сформулювати короткою фразою, що з'явилася в зовнішньому промо каналу — М1 стає ближче до свого глядача» — говорить Валентин Коваль, генеральний директор компанії «Телеодин».

М1 планує задовольняти не тільки найвимогливіших меломанів, а й любителів світських історій, новин шоу-бізнесу, а також тих, хто хоче бути першим у курсі зоряних подій всього світу.

Вже опівночі з 9 на 10 жовтня на каналі запускається нове графічне оформлення, над яким працювала студія A7: TELEVISION. Ця графіка кардинально відрізняється від усіх попередніх сезонів. «Сама ідея і її реалізація — це щось досить глобальне. Ми відійшли від екранізації звичного слогана М1 «Кров з молоком» і представимо трохи інше бачення Музики на просторах Україна» — коментує арт-директор каналу і керівник студії Сергій Перцев. При цьому М1 залишається вірним своїй кольоровій гамі — червоному і білому кольорам, які він першим ввів у практику брендингу національних каналів 10 років тому.

Оновлюється і програмний продукт на М1. Реаліті-шоу «Привет, декрет!», що обіцяє вивести з себе деяких закостенілих моралістів, покаже суперблондинку Олю Полякову в найінтимніші моменти, які вона переживала під час вагітності.
 
У програмі «Lady Land» можна буде побачити історії успішних, активних, відомих жінок — саме вони стануть героїнями програми з ведучою Євгенією Власовою. «Чого хочуть жінки?» — хіт-парад жіночих бажань, покликаний не тільки озвучувати ці бажання (до речі, голосами відомих особистостей), а й давати рекомендації щодо їх виконання.

Для найромантичніших глядачів М1 презентує програму про любов — «Перший поцілунок» — історії відносин «зразкових» зірок шоу-бізнесу, причому не всього їхнього життя, а найтрепетнішого моменту — першого поцілунку.

Звичайно ж, М1 не забув про те, чого хочуть чоловіки. Екс-Кульбаба (так, вже екс!) Валерія Крук «відвідає» разом з глядачами світ багатих і знаменитих у програмі «VIP». Як ви вже зрозуміли, в найпопулярнішому хіт-параді М1 — «Сооlbaba.cc» — зміни. У новому сезоні він буде виходити в ефір раз на тиждень в «оновленому складі». Хто стане новою Кульбабою? Відповідь на це питання шукайте з 10 жовтня в ефірі М1.

Також телеглядачі каналу М1 отримають можливість побувати в гостях у найпопулярніших російських знаменитостей разом з програмою «Напросилися». Ця програма — один з восьми проектів російського виробництва, які з’являться в ефірі М1 в новому сезоні.

Любителів заокеанських шоу чекають вже традиційні для каналу прямі трансляції American Music Awards, Grammy Awards, Victoria's Secrets Fashion Show й інших подій.

(http://d.m1.tv/emonenews/2011/10/07/13/33/00/1.jpg)Але й це ще не все. Чергове оновлення сітки каналу відбудеться в другій половині листопада, коли запрацює новий студійний комплекс каналу і в ефір М1 увірвуться прем’єри, живий звук, прямоефірні ток-шоу і нова музика.
m1.tv  
Назва: М1= МУЗ ТВ
Відправлено: Lawyer від Листопад 07, 2011, 10:01:51
Не являюсь зрителем м1, но заметил, что в последнее время на канале появилось огромное количество программ российского муз тв. Как оцениваете такие изменения в сетке украинского телеканала?
З.Ы. Влад, может стоит добавить в темы радио-тв раздел Мережеве мовлення? А то приходится сетевые каналы в киевской теме обсуждать  
Назва: М1= МУЗ ТВ
Відправлено: admin від Листопад 07, 2011, 10:33:49
так можно спокойно в разделе Телевещание создавать подобные темы  
Назва: М1= МУЗ ТВ
Відправлено: elena від Листопад 07, 2011, 14:21:23
Цитата: "Lawyer" post=9586
Не являюсь зрителем м1, но заметил, что в последнее время на канале появилось огромное количество программ российского муз тв. Как оцениваете такие изменения в сетке украинского телеканала?
З.Ы. Влад, может стоит добавить в темы радио-тв раздел Мережеве мовлення? А то приходится сетевые каналы в киевской теме обсуждать
я оцениваю негативно! т.к мне не очень нравится эфир росийского Муз-ТВ на котором музыки НОЛЬ, зато очень много разлвлекательных передач, как на MTV, не очень хочется чтобы М1 докатился до такого!(((((  
Назва: М1= МУЗ ТВ
Відправлено: Lawyer від Листопад 07, 2011, 15:25:48
Лена, уже докатился. Чего я и обратил внимание, что канал резко изменился, обычно я его перелистываю и там проскакивает музыка. А теперь всё чаще какие-то программы с субтитрами на мове  
Назва: М1= МУЗ ТВ
Відправлено: corazon від Травень 05, 2012, 20:54:10
М1 поміняв логотип на білий. Це тимчасово, чи вже постійний?  
Назва: М1= МУЗ ТВ
Відправлено: SILVER90 від Травень 05, 2012, 21:37:15
Цитата: "corazon" post=23614
М1 поміняв логотип на білий. Це тимчасово, чи вже постійний?

Скорее всего в преддверии SENSATION INNERSPACE, который проходит сегодня в Киеве. А дресс-код там белый)
http://www.sensation.com/innerspace/  
Назва: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Жовтень 28, 2014, 22:48:54
http://www.telekritika.ua/rinok/2014-10-27/99735 (http://www.telekritika.ua/rinok/2014-10-27/99735)

не знайшов я теми про  канал М1
от починаю нову з такої от новини... з 1 листопада новий сезон і перехід у 16:9 очікуємо
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Жовтень 28, 2014, 23:07:44
Так про це була розмова в темі про цифру.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Жовтень 28, 2014, 23:15:45
ну пробачте не заодив не бачив
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Жовтень 28, 2014, 23:22:41
Нічого, тема нехай буде. На майбутнє.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Жовтень 29, 2014, 08:06:34
найбільше цікаво що... це перший канал у аналозі який переходить на 16:9))
ще є М2
і можливо це стане поштовхом до переходу інший каналів зокрема і інших  каналів Стар Лайт Медіа. ну і ТРК Україна
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Жовтень 29, 2014, 09:07:42
В аналозі він буде у 4:3, а в Т2 і на супутнику в 16:9. І про Тоніс забули, він і в HD, і веде аналогове мовлення.
М2 я думаю також не проблема перевести.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Жовтень 29, 2014, 23:00:00
ну Тоніс я за канал не вважаю тим більше у них навіть не всі програми у 16:9 а тим паче не в хд
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Qolo від Жовтень 31, 2014, 22:40:46
Валентин Коваль прокомментировал переход на 16:9
Цитувати
Привет! Хочу подтвердить, что и М1, и М2 сегодня ночью перейдут в 16:9, из аппаратной канала по всем линиям пойдет 720х576 анаморф.

До HD, к сожалению, нам пока далеко. И вопрос - не в контенте, а в нашей эфирной аппаратной - она запускалась в 2007 году, и она не умеет играть HD. Мы 2 года откладываем апгрейд аппаратной по финансовым причинам, а также в связи с тем, что наше распространение идет через аналоговый эфир, в котором пока нет места HD. Наша студийная аппаратная, которую мы запустили 3 года назад, способна работать в Full HD, то же касается ТЖК и монтажных аппаратных, но весь остальной эфирный тракт - только SD.

Надеюсь, экономическая ситуация выровняется, и после отключения аналога мы уже не будем связаны по рукам и ногам. Наш контракт с Амосом - достаточно длинный, и будет прямой смысл идти на спутнике в HD, а в Зеонбуд отдавать либо SD, либо, как это сейчас делает канал 112, самостоятельно жать HD до параметров SD-шного потока (1,5 Мбит/сек). Беда в том, что наша картинка, в отличие от картинки канала 112 - "быстрая", у нас нет сплошных "говорящих голов", что им, собственно, и позволяет "жаться" до таких потоков.

А по поводу старых телевизоров - увы, их очень и очень много. Больше половины. Но мы решили рискнуть, как когда-то на самом старте, когда пошли в PAL-е при полном засилье старых СЕКАМовских ящиков...
Цитувати
По поводу старых телеков, которые 4:3. На них - если они вообще не умеют перестраиваться - будут все худые и вытянутые в высоту. Если телевизоры перестраиваются, то зрители будут видеть "стандартную" картинку с каше, только логотип и титры будут внутри картинки, а не сверху или снизу, как это сейчас. Ну или растянут картинку в ширину, и при этом не будут видеть наш логотип и края титров.

По поводу всего Старлайта и HD: мы планировали в этом году апгрейды эфирных аппаратных, при том что студии практически у всех каналов к этому готовы, и продакшены тоже готовы. Не готовы только наши "полки" - много продукта и в 4:3, и в 4:3 с каше. Переход "большого" канала на 16:9 и тем более на HD - весьма сложный и дорогостоящий процесс. А при условии, что в аналоге это вообще не работает, в Зеоне это стоит дурных денег, покрывая всего 5-7% аудитории, в кабеле (аналог и цифра) - аналогично, а спутник у наших каналов дает не очень большую прибавку в зрителях - это безумие. Если еще добавить, что ни одна платформа не готова не то чтобы платить деньги, но даже отказаться от их взимания, то приговорчик выглядит совсем сурово.

Я знаю, как переход происходил у Первого канала - там, помимо жесткого отбора архивов и всего остального, что нужно было сделать самому каналу, еще было суровое "построение" всей системы распространения сигнала - и на земле, и в космосе. И без Кремля там не обошлось тоже.

Повторюсь, после перехода на эфирную цифру, когда наш спутник останется только нашим спутником (Зеон, как известно, все поднимает от себя), вполне вероятен переход на 16:9 и даже HD, но это при еще одном условии - если рекламный рынок перестанет падать, как безногая лошадь, и на все затраты (техника, контент) будет хватать собственных денег.

И еще неплохо бы пиратку побороть...
http://protv.ua/forum/viewtopic.php?f=33&t=13208&start=200 (http://protv.ua/forum/viewtopic.php?f=33&t=13208&start=200)
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Жовтень 31, 2014, 23:41:53
да в 2003 році коли у нас зявився М1  і я їх виловив разом з НБМ ... думав шо то за біда чого вони чорнобілі?  шо то за біда...
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Жовтень 31, 2014, 23:58:00
Ну от, тепер знаєш ;)
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Листопад 01, 2014, 01:07:38
я як вперше тут зареєструвався... непамятаю коли .... перше питання було .... а чого канал Кіно є у Сарнах і нема у рівному? :lol:
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Листопад 01, 2014, 02:02:38
Пам’ятаю це питання. Вірніше згадав, щойно його.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Листопад 01, 2014, 09:43:33
Перешли в 05:16 утра.
На ап-линке и в аппаратной Зеонбуда включен флаг 16:9.

с протв.
у НЛО ТВ и Индиго логотип хоть подстраивается так, что в 4:3 можно смотреть, а у М1 и М2 - нет... непонятно
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: MrVlaDor від Листопад 01, 2014, 20:16:25
М1 и М2 со спутника идут в 16:9 - приятно, а то уже лет 10 как выбросил последний телевизор 4:3, а телевидение отстает.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kotenko. від Листопад 01, 2014, 23:38:44
В Лубнах в аналозі поле зображення М1 так посунуто наліво, що справа бачу лівий край зображення.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: autorun від Листопад 02, 2014, 01:49:18
в IPTV от укртелекома тож м1 м2 16х9 - теперь приятно смотреть
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Листопад 02, 2014, 13:25:56
У Рівному в аналозі іде в 16:9 зі смугами ... нормально (не 14:9) .... у Луцьку було в 4:3 впихнуте зображення 16:9 . Може вже поміняли через пару годин повернуся в Луцьк перевірю
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: digitalif від Листопад 04, 2014, 15:43:35
В Лубнах в аналозі поле зображення М1 так посунуто наліво, що справа бачу лівий край зображення.
В Івано-Франківську аналогічно. І розтягнуто по вертикалі, що всі люди виглядають худими
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: admin від Листопад 04, 2014, 23:01:37
отметил
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: corazon від Листопад 04, 2014, 23:22:19
У Львові в аналозі зображення обрізано зліва і справа, в результаті не видно логотипа і частини тексту для караоке.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: admin від Листопад 04, 2014, 23:25:10
дзвоніть на Високий Замок (та на інші РПЦ де проблеми) та кажіть хай перемкнуть на супутниковому приймачі співвідношення сторін
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DeJar від Листопад 05, 2014, 00:47:45
А як взагалі правильно?
В Одесі теж картинка розтягнута до 4:3.
Доречі румунські і турецькі аналогові канали досить часть розтягують картинку 16:9 до 4:3, так щоб не було чорних смуг.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: admin від Листопад 05, 2014, 02:28:23
Вроде правильно с верхней и нижней черной полосой.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Листопад 05, 2014, 07:53:30
Я на своєму тюнері налаштував з чорними смугами. Тоді все зображення 16:9 вміститься на 4:3 і нічого не буде розтягнуто.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: R31 від Листопад 05, 2014, 09:04:25
Телеканал в 16:9 может предусматривать трансляцию в 14:9 или 4:3 если логотип, текст и другая информация сдвинуты к центру. Но лучше 16:9 вписать в 4:3 с чёрными полосами.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Листопад 05, 2014, 12:43:35
у Рівному 16:9 зі смугами ... у Луцьку воно розтягнуто до 4:3 ...
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: digitalif від Листопад 05, 2014, 14:24:11
До речі, сьогодні зранку запримітив, що зміщення уже нема. Не знаю, чи надовго.

Щодо обрізки.
Я гадаю, що всі телеканали, що мовлять "в аналозі" та декларують перехід із 4:3 до 16:9, мають вибирати один для всіх спосіб обробки картинки для аналогового передавача - або всі роблять леттербокс (із чорними смугами згори і знизу, 16:9 чи 14:9 із збереженням пропорцій) або автоматичне заповнення картинки (на весь екран без збереження пропорцій).
Наприклад, варіант 1 - глядачі телевізорів 16:9 вибрали автоматичне заповнення екрану. Тоді у них канали 4:3 вийдуть розтягнуті горизонтально, а канали 16:9 - залежно від вибраного способу - а)збережуть пропорції оригіналу і виглядатимуть природно, б)розтягнуться аналогічно каналам із картинкою 4:3.
Або варіант 2. Телевізор 16:9 налаштований на показ аналогової картинки, як картинки 4:3. Тоді в) летербокс виглядатиме пиродно, г) при автозаповненні буде розтягування вертикально.
Щодо телевізорів 4:3. Деякі моделі ящиків (наприклад фірми Thomson) мають можливість натисканням однієї кнопки "сплющити" картинку, тобто розтягнуте зображення перевести в пропорційне.
Щодо прийому цифрового сигналу (наземне/супутник), то ситуація аналогічна першим 2 варіантам - як хто налаштував свій ресівер.
Щоб вибрати якийсь із способів, мабуть потрібна статистика.
У мене на панелі 16:9 виставлене збереження пропорцій (як аналогове, так і Т2), звик до чорних смуг зліва і справа, всі канали, крім М1,БТБ, 112 і Тоніса на Т2 так показують.
Супутниковий приймач підтримує обрізку картинки 4:3 (Pillar-box) згори і знизу із невеликими чорними смужками по боках, 16:9 показує, звісно, без спотворень.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: admin від Листопад 05, 2014, 14:51:37
У мене телевізор (16:9) для телеканалів 16:9 автоматом прописує "заповнення" а для 4:3 ставить автоматом "4:3". У 4:3 бокові чорні полоси.
Нажаль аналог протестувати не можу, немає.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: anatolij69 від Листопад 05, 2014, 20:37:50
В Харькове на 36 дмв канале картинка 4-3.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Листопад 05, 2014, 21:31:15
а новости не музыкальные есть все таки
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Квітень 09, 2015, 19:18:02
новый слоган: Ukrainian Music Channel
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: LIBERAL від Квітень 10, 2015, 17:27:15
новый слоган: Ukrainian Music Channel
Сыграли на ностальгирующих по STAR TV и их Live Music Channel'у :lol:
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Квітень 10, 2015, 18:50:03
та а суть отличается все равно
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Hanway від Квітень 18, 2015, 08:54:08
Щось не схоже на Ukrainian, як було засилля кацапської попси, так і є.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: asdef78 від Квітень 18, 2015, 14:46:30
всю вітчизняну попсу якщо зібрати то не вистачить на 24 години ефіру...
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Квітень 18, 2015, 14:55:07
у них много "одноразовых" клипов, которые записывают в Украине и не особо сразу отличишь от русского продукта...
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Qolo від Липень 01, 2015, 19:11:44
М1 запускает радиостанцию
http://mediananny.com/novosti/2311088/ (http://mediananny.com/novosti/2311088/)

интересно, какую станцию "Тавра" ждет ребрендинг?
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: АДВ від Липень 01, 2015, 19:31:02
Русское радио?
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Липень 01, 2015, 19:33:49
Ставлю на Relax
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Липень 01, 2015, 20:49:31
ставлю на русское радио.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Липень 01, 2015, 22:04:22
мелодию сейчас много кто слушает?
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: corazon від Липень 01, 2015, 22:17:03
Мені подобається "Мелодія", особливо сучасний її музичний формат - зарубіжні пісні. Не хотілось би, щоб її відключили.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Липень 01, 2015, 22:54:28
кстати, недавно переключал и удивился наличию зарубежных песне на Мелодии. Ведь когда последний раз слушал - там русскоязычное ретро играло, такое древнее)

просто почему думаю. что русское? По формату похоже (хотя М1 больше на ХИТ ФМ похоже, но Хит же по рейтингам - лидер). А все остальные станции имеют свою нишу как бы.
Да и еще Русское радио все же бренд русский. мало ли - есть желание избавится от него.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Yuriy від Липень 01, 2015, 23:12:23
Если изменят формат Ру Ра только на украинских исполнителей и сменят название, то я представляю, какие лживые репортажи агрессор будет делать про "ущемление".
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: sergeydesh від Липень 02, 2015, 02:28:31
Если и подтвердятся слухи о "радио М1", то лучше бы они запустились на месте Русского Радио-Украина. Во-первых владелец российского Русского радио в ближайшее время поменяется и вместо ЛУКОЙЛа будет государственный ФГУП "Росконцерт" (дочернее предприятие российского Минкульта), во-вторых франшиза "Русское радио" в Украине в последнее время стало головой болью для телерадиохолдинга Пинчука-Баграева (или её обузой) из-за известных событий.  Другие станции холдинга лучше не трогать, потому что они устоялись на своих нишах
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: sohok від Липень 02, 2015, 17:18:10
Если изменят формат Ру Ра только на украинских исполнителей и сменят название, то я представляю, какие лживые репортажи агрессор будет делать про "ущемление".
Звідки знаєте що змінять формат руского радио
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Липень 02, 2015, 17:25:19
Директор Radiolife сказав, але строго конфіденційно :secret:
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Липень 02, 2015, 17:30:01
Звідки знаєте що змінять формат руского радио
ключевое слово в том посте "если"
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Листопад 07, 2019, 16:37:00
М1 мовитиме і у HD (але не всюди)
https://detector.media/rinok/article/172219/2019-11-07-starlightmedia-zapuskae-movlennya-telekanaliv-m1-i-m2-v-hd/
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: krasaffcheg від Листопад 08, 2019, 06:12:17
На MEGOGO уже в HD
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Xottabi4 від Листопад 08, 2019, 15:31:37
Давно пора уже. Клипмейкеры лет 8 уже в 1080р снимают по всему миру.

(https://d.radikal.ru/d43/1911/8b/0806a9bf72aft.jpg) (https://d.radikal.ru/d43/1911/8b/0806a9bf72af.png) (https://c.radikal.ru/c31/1911/82/b4d7c2d86fe2t.jpg) (https://c.radikal.ru/c31/1911/82/b4d7c2d86fe2.png)
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: UzUA108 від Грудень 26, 2019, 17:44:10
Роз'яснення про ті 3 канали М1
HITS И HIP-HOP: ТЕЛЕКАНАЛ М1 ЗАПУСТИЛ ДВА ИНТЕРНЕТ-ТЕЛЕКАНАЛА
https://telekritika.ua/news/hits-i-hip-hop-telekanal-m1-zapustil-dva-internet-telekanala/ (https://telekritika.ua/news/hits-i-hip-hop-telekanal-m1-zapustil-dva-internet-telekanala/)
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Грудень 27, 2019, 16:08:48
Цитувати
Нам 18!!!
Дякуємо, що були ці роки разом з нами!
Ми дорослішаємо та не збавляємо обертів. Давайте разом святкувати ці солодкі 18 ❤️ Ставте хештег #m1_sweet18 , щоб усі побачили привітання!
Продовжуємо творити найбільші музичні хвилі країни ❤️
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Квітень 13, 2020, 18:32:09
довелось мне в субботу ночью фоном слушать М1, так что я скажу - ближе к полуночи исчезла укр/рус попса и пошла неплохая подборка американского репа, и так и после полуночи еще долго. Не думал я, что М1 ночью игнорирует попсу.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: BanderaTV від Квітень 13, 2020, 21:38:47
Але вдень бісить засилля латино-американської поп-музики, яке розбавляється малою кількістю російсько-української попси нижчого ґатунку.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Квітень 13, 2020, 21:55:15
ну да, есть такое. Но это же музыка целевой дневной аудитория М1. Мне она тоже не нрав, да и я не был ЦА М1. Мне всегда больше Мьюзик Бокс нравился
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: BanderaTV від Квітень 13, 2020, 22:13:32
ну да, есть такое. Но это же музыка целевой дневной аудитория М1. Мне она тоже не нрав, да и я не был ЦА М1. Мне всегда больше Мьюзик Бокс нравился
Проблема в тому, що в Т2 (крім Києва) жодних альтернатив йому немає...
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Sanja від Квітень 14, 2020, 08:38:28
Проблема в тому, що в Т2 (крім Києва) жодних альтернатив йому немає...
OTV хіба в т2 немає? колись бачив в селі.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Квітень 14, 2020, 09:18:14
OTV хіба в т2 немає? колись бачив в селі.
в Києві хіба тільки можливо. А так по всій країні тільки М1. Ну і змінився він трохи в кращу сторону. Раніше уророс трешняка було більше
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: BanderaTV від Квітень 14, 2020, 12:45:04
Раніше уророс трешняка було більше
А зараз латиноамериканський трешняк зайняв майже увесь ефірний час.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FellDrew від Липень 26, 2020, 23:08:25
Як досвідчений глядач М-1, скажу що за останні роки, телеканал змінився геть не в кращу сторону... Пропало багато програм власного виробництва (кожен день тижня були хіт паради з різними жанрами музики після 20:00), пропав головний я б сказав топ телеканалу, а саме M-1 Top 40, а саме головне - атмосфера каналу вже не та. Дуже багато російської попси та репу це звичайно ....
Такого я не пам'ятаю навіть в 2014, 2015 роках, не по всіх кліпах, але вже лінуються ставити караоке-текст, пропав інтерактив...
Ну короче, М-1 котиться не туди. Потрібно міняти сітку мовлення, або поміняти ротацію кліпів, тому що на латиноамериканську музику та російський реп якого тут вдосталь, багато слухати не можливо. Півгодини максимум і все...
Де поділись Dance та EDM  :dunno:
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Липень 27, 2020, 08:28:51
Як досвідчений глядач М-1, скажу що за останні роки, телеканал змінився геть не в кращу сторону... Пропало багато програм власного виробництва (кожен день тижня були хіт паради з різними жанрами музики після 20:00), пропав головний я б сказав топ телеканалу, а саме M-1 Top 40, а саме головне - атмосфера каналу вже не та. Дуже багато російської попси та репу це звичайно ....
Такого я не пам'ятаю навіть в 2014, 2015 роках, не по всіх кліпах, але вже лінуються ставити караоке-текст, пропав інтерактив...
Ну короче, М-1 котиться не туди. Потрібно міняти сітку мовлення, або поміняти ротацію кліпів, тому що на латиноамериканську музику та російський реп якого тут вдосталь, багато слухати не можливо. Півгодини максимум і все...
Де поділись Dance та EDM  :dunno:
та я дивлюся зараз крім кліпів нічого. Ні новин шоу бізу ні нічого іншого
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Липень 27, 2020, 22:04:58
как по мне - то квоты ооочень хорошо выбили русские и русскоязычные песни - ставят только самый топ по прослушиваниям. Пару лет назад было очень все плохо
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Xottabi4 від Липень 27, 2020, 22:07:52
Если бы М1 катился не туда (по мнению директора канала), то логично, что они бы не проделывали в эфире то, что вы описали. Соответственно, рейтинги говорят о том, что всё у вещателя хорошо. Ну а если музыкальное наполнение канала не нравится лично вам - логично будет просто перейти на другого вещателя. Мне, например, по душе канал 4ever music, замечательная подборка треков прошлых лет.
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Липень 27, 2020, 23:01:10
как по мне - то квоты ооочень хорошо выбили русские и русскоязычные песни - ставят только самый топ по прослушиваниям. Пару лет назад было очень все плохо
да глянув кусок слов'янського базару і думаю як добре що цього в нас менше стало
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FellDrew від Липень 28, 2020, 10:56:45
Если бы М1 катился не туда (по мнению директора канала), то логично, что они бы не проделывали в эфире то, что вы описали. Соответственно, рейтинги говорят о том, что всё у вещателя хорошо. Ну а если музыкальное наполнение канала не нравится лично вам - логично будет просто перейти на другого вещателя. Мне, например, по душе канал 4ever music, замечательная подборка треков прошлых лет.
Так, MusicBox, EU Music, OTV...
Ну якби ще вони мовили б у Т2, а так з трьох каналів (Star TV, MTV) залишився один, звичайно він найрейтинговіший, конкурувати то немає з ким.
Але буде запуск нових мультиплексів, можливо там з'являться
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Hanway від Серпень 01, 2020, 21:27:20
Так, MusicBox, EU Music, OTV...
Ну якби ще вони мовили б у Т2, а так з трьох каналів (Star TV, MTV) залишився один, звичайно він найрейтинговіший, конкурувати то немає з ким.
Але буде запуск нових мультиплексів, можливо там з'являться
Music Box після закриття інтерактиву с 2017-го впав нижче плінтуса( До цього глядачі замовляли щось цікаве та різноманітне, а зараз якихось бездарних хіпстерів та жахливу попсу просувають. А з 2008 до 2016 він був кращим із кращих, зараз навіть не віриться. З наших хіба що М2 слухати можна, а так тільки європейський Club MTV нормальний. Дуже шкода(
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Серпень 02, 2020, 01:40:23
Music Box після закриття інтерактиву с 2017-го впав нижче плінтуса( До цього глядачі замовляли щось цікаве та різноманітне, а зараз якихось бездарних хіпстерів та жахливу попсу просувають. А з 2008 до 2016 він був кращим із кращих, зараз навіть не віриться. З наших хіба що М2 слухати можна, а так тільки європейський Club MTV нормальний. Дуже шкода(
на смак і колір...)))
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FellDrew від Серпень 02, 2020, 17:12:28
Music Box після закриття інтерактиву с 2017-го впав нижче плінтуса( До цього глядачі замовляли щось цікаве та різноманітне, а зараз якихось бездарних хіпстерів та жахливу попсу просувають. А з 2008 до 2016 він був кращим із кращих, зараз навіть не віриться. З наших хіба що М2 слухати можна, а так тільки європейський Club MTV нормальний. Дуже шкода(
А по моєму ні. Так інтерактив пропав дуже шкода, але якщо порівняти ротації кліпів то у MusicBox краща підбірка ніж у M1.
Плюс різноманітність кліпів через різні рубрики, не тільки одні хіти як M1 Hits зранку до вечора, а Wake up!, The Greatest, Made in 90's, Night Express
Назва: Re: М1 [DVB-T2/супутник]
Відправлено: BanderaTV від Серпень 02, 2020, 20:33:25
не тільки одні хіти як M1 Hits зранку до вечора
Не зранку до вечора, а цілодобово. Хоч і нічна сітка доволі цікава, аніж ранково-вечірня.