Останні повідомлення

#1
Цитата: Qolo від Вересень 11, 2023, 17:40:26Може б тоді й інші залишки українського ТБ (ЧТРК, ТВС, ECO TV, MiLady та телемагазини) покинули б цей багатостраждальний борт, переїхавши на 5E або 9E
На 5Е можна спробувати, а на 9Е Екстра мовила, після чого дублювали на 13Е, але там був слабший сигнал, ми піднімали це питання на конференції і в бесіді також часто скаржилися.
На 9Е люди вже масово не підуть.
#2
Цитата: admin від Вересень 11, 2023, 17:45:52Термін контракту?
Хотілося б вірити. Але судячи з того, що після відключення частот AMOS 7, вони зголосилися продовжувати мовлення зі старого AMOS 3 - здається, що це намагання трошки зекономити (й, на жаль, в першу чергу - на якості сигналу).
#3
Цитата: Qolo від Вересень 11, 2023, 17:40:26Цікаво, що заважає їм перейти на 5E
Термін контракту?
#4
Рада взагалі розпочинала мовлення з 5е.
#5
На днях у родичів помер сигнал з Амосу, після чого я зробив відкриття, що більша частина мовників, які досі залишаються на 4W - це канали з держфінансуванням (Суспільне, РАДА, 1-й Західний, Галичина). Цікаво, що заважає їм перейти на 5E  :?  Може б тоді й інші залишки українського ТБ (ЧТРК, ТВС, ECO TV, MiLady та телемагазини) покинули б цей багатостраждальний борт, переїхавши на 5E або 9E
#6
Так, цікаво. Думаю, або буде синхронній голосовий переклад. Або будуть показувати на наступний тиждень в запису з субтитрами.

Цікаво, як у Білорусії зараз з супутниковими антенами. Можливо у них заборонено їх дивитись. В інтернеті є інформація, що ще в 2013 році, потрібно було отримувати дозвіл на встановлення. Цікаво, як тепер.
#7
Зрозуміло.
Цікаво, що буде під час прямих ефірів.
#8
Йдуть субтитри білоруською мовою. Тому мабуть 1+1, заздалегідь надав їм запис випуску, щоб бони встигли зробити переклад і накласти титри.
#9
Цитата: BanderaTV від Вересень 03, 2023, 22:32:21Трансляція доступна на польсько-білоруському Белсат в HD.
Вони транслюють Голос Країни в оригіналі, чи дублюють (або субтитрують) білоруською мовою? Бо канал білоруськомовний. Просто цікавлюся.
#10
Yrik, тому що Зеонбуд не кодує свій транспортний потік.
Але не у всіх є можливість приймати 9Е і тюнер, який підтримує T2-MI.