Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Цитата: pavlo_r від Жовтень 15, 2016, 21:57:37
Питання до тих, хто приймає Т2 зі Львова: є в когось проблема з прийомом МХ1? Вже тривалий час спостерігається періодичне розсипання зображення на квадрати, незалежно від погоди. При цьому рівень та якість сигналу залишаються стабільними (в межах 80-90відсотків). На разі мені відомо про таку проблему у двох людей, які живуть по-сусідству (антени різні, тюнери Strong-8500 i Trimax-2012HD). Зараз розвернув антену на Броди — вже понад годину все працює стабільно (рівні 60/45).

Забіг сьогодні до сусіда, який теж скаржився на розсипання. У нього зранку взагалі прийом зник, тож він як орієнтир наразі відпадає, бо там виявився поганий кабель (десь обрив). А от, що у мене з 22 ТВК поки не розумію. На 21 каналі з Бродів прийом стабільний, незважаючи, що з тилу в антену світить львівський аналог (Новий канал) і загалом рівень сигналу слабший.  Але переорієнтувати антену на постійно в бік Бродів не варіант, звідти нема прийому МХ-2 і МХ-3.
  •  

krasaffcheg

#1141
Чё-то UA:Перший вещает в T2 без логотипа



Upd. Около 21:00 логотип появился
  •  

Ігор

Чомусь у мене погіршився прийом Т2. Сьогодні отримав скаргу від діда, вирішив розібратися у себе. Кагарлик не прийняв, Київ також не зміг. БЦ на 5В може зникати, на 12В не можу прийняти МХ-1. Сигнал стрибає від нуля до 100%.
Антена логоперіодична, підсилювач LVT, кабель нормальний в червні поставив все нове. В чому може бути справа?
  •  

fediv

Невже підвиває підсилювач LVT ? Вони ж надійні, як дуб.
Поки є аналоговий сигнал, від замість тестового. Подивитись би, як приймається аналоговий сигнал.
  •  

Ігор

Треба глянути. Мабуть спробую підключити до тв тюнера у компі.
  •  

fediv

Цитата: Ігор від Листопад 26, 2016, 19:17:30
БЦ на 5В може зникати, на 12В не можу прийняти МХ-1.
До речі, це нікуди не годиться. Ваш підсилювач хоче 12 Вольт, мінімум 9 Вольт. Це ж вам не SWA.
  •  

Radiostyle

Цитата: fediv від Листопад 26, 2016, 20:32:52
До речі, це нікуди не годиться. Ваш підсилювач хоче 12 Вольт, мінімум 9 Вольт. Це ж вам не SWA.
А ось тут дозвольте з Вами не погодитися,Ігор перевіряв нещодавно на 5В,нормально,підключив 12В картинка сиплеться
  •  

Ігор

На 5В прийом був кращий ніж на 12 В. Навіть Трімакс приймав БЦ.
  •  

Djundich

У меня одного Экспрессо ТВ в Т2 стал идти в 4:3 формате ?
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Ігор

  •  

fediv

Цитата: Ігор від Листопад 26, 2016, 22:04:17
На 5В прийом був кращий ніж на 12 В. Навіть Трімакс приймав БЦ.
Загадка ! Можливо, якась інша модифікація підсилювача LVT.
  •  

Ігор

Підсилювач на 20 дБ. БЖ з регулятором.
З ранку знову прийняти нічого не можу. Сигнал просто стрибає на всіх частотах.
  •  

Ігор

Продовжив мучити Т2 на 12 В зміг прийняти МХ-3 і МХ-5 з Кагарлика. Інші стрибають. Потім спробував Київ. Прийняв всі мультиплекси з БЦ, їх почало сипати, через кілька хвилин перестало, потім знову почало і так з пів години. Але в кімнаті сидів брат з CDMA телефоном, дивився відео онлайн і в цей момент сипало картинку, я його вигнав з кімнати і диво, знову дивлюся всі мультиплекси з БЦ навіть на 5В.
На МХ-1 якість на 10% менша від інших.
  •  

fediv

Справді цікаво !
Брат був у кімнаті, але антена не в кімнаті ? Антена десь надворі ?
Без брата з телефоном справді надійний прийом, чи виявилось, що це випадковість ?
Оце "стрибання якості від 0 до 100" справді популярна штука. Набираю статистику.
  •  

Ігор

#1154
Зараз стрибає без брата з телефоном.
У діда на польську антену показує нормально, тільки знову ж МХ-1 має нижчий сигнал, який може рвати картинку. Хотя я такого не спостерігав. І приймається МХ-1 і МХ-5 з Києва з нормальною якістю і це на 5В. Походу проблеми у мене.
Антена на дворі на висоті 8-10 метрів, якраз над телевізором, про те сам тюнер неекранований.
  •