Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

mikhail

Цитата: Djundich від Листопад 27, 2016, 09:08:58
У меня одного Экспрессо ТВ в Т2 стал идти в 4:3 формате ?
іде так вже тижні зо два ... зображення розтягнуте
  •  

Ігор

Сподіваюся хоть цей раз зробив :)
Зачистив центральну жилу у кабелі, поки що політ нормальний. Хотя я вчора зачищав кабель.
  •  

DeJar

Цитата: fediv від Листопад 27, 2016, 13:28:47
Оце "стрибання якості від 0 до 100" справді популярна штука. Набираю статистику.
Щодо усіх тюнерів не скажу, а от Strong 8500 стрибає від "0% до 100%", коли тюнер бачить цифровий сигнал, але не може його декодувати через низьку якість.
Тобто коли параметр "Якість" падає нижче 10%
  •  

Ігор

Походу і ще не все, можуть зникати мультиплекси і повертатися. Також сипався МХ-3, при якості 50%. Хотя зараз дивитися можна.
  •  

fediv

Продублюйте мої ненормальні експерименти:

Варіант 1. Заземліть тюнер (я це робив до батареї).
Варіант 2. Замість заземлення, підключіть тюнер до чого-небудь великого важкого залізного. До речі, в тюнері немає "штатного" заземляючого входу, я міцно прикручував до штекера.
Варіант 3.  Антенний штекер вставте не в тюнер, а пропустіть через розгалужувач, наприклад, на 2 напрями. Другий напрям можна нікуди не підключати, але щоб розгалужувач був пристойний, з індуктивною, наприклад, розв'язкою (коротше кажучи, без надпису ALDA).
Робіть ці експерименти окремо, а не одночасно. Чи допоможе щось ?

А чому я все це не робив ? Це не у мене, а у тьоті під Борисполем, задача була - швидко щось покращити, або хоча б попробувати покращити.
  •  

Djundich

Цитата: Ігор від Листопад 27, 2016, 20:42:17
Також сипався МХ-3, при якості 50%. Хотя зараз дивитися можна.
У меня в селе так с МХ-5 на 55 твк, хоть качество 100% а уровень 65-80%, иногда картинка сыпется кратковременно, и так повторяется с промежутками в 2-3 минуты.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Ігор

Я колись проводив такі експерименти з аналогом.
Цитата: Djundich від Листопад 28, 2016, 10:26:45
У меня в селе так с МХ-5 на 55 твк, хоть качество 100% а уровень 65-80%, иногда картинка сыпется кратковременно, и так повторяется с промежутками в 2-3 минуты.
тобто це нормально? Зараз іде нормально, але на секунду може зависнути. А буває, що весь час сипеться картинка, потім стає нормально.
  •  

Don_Andrey

Ігор, у меня у тещи такое было - закрываешь холодильник - Нет сигнала на пару секунд  :lol:  Телевизор на кухне, да. Достал меня этот цирк с конями РК75 и SWA9999...999, двухминутная переделка SWA в симметизатор и замена кабеля на RG-58 устранила все проблемы.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

Ігор

Don_Andrey, а що саме переробили?

Дивився виступ Яника, потім зник сигнал і не повертався, задовбався чекати і повернувся до супутника.
  •  

Don_Andrey

Iгор, на плате оставляем только согласующий трансформатор и обеспечиваем его подключение к кабелю (ставим вместо резисторов/конденсаторов перемычки).
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

Vova.UA

Цитата: Don_Andrey від Листопад 28, 2016, 20:23:46
Iгор, на плате оставляем только согласующий трансформатор и обеспечиваем его подключение к кабелю (ставим вместо резисторов/конденсаторов перемычки).
переробляти smd ? та ну... краще за десятку купити готову swa-0
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Don_Andrey

SWA 69 на сатмаркете 14грн стоит, так что вряд ли местные барыги захотят за неё меньше 25-40грн,, но то такое. Переделывать там - минимально выпаять три блохи и капнуть припоя + у каждого первого "счастливого" обладателя польки этих сгоревших усилителей как говна за баней и отдают их с радостью.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

GDR

#1167
Одного разу засік телеканал "Культура" в ефірі але більше не бачив. Що це було?  :dunno:

І ще цікавить питання: в якій перспективі можливий платний контент? За помірної плати хоч сьогодні підключив би "Спорт 2" заради Бундесліги  :popcorn:
  •  

Don_Andrey

 GDR, на 26 канале можешь засекать его круглые сутки. А платный контент будет, но не Спорт1/2, а самый обычный СТБ, ICTV и остальные.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

GDR

Не виходить він цілодобово на 26-му, я моніторю. Давайте по ділу пишітьа не на 10років наперед, стб з інтерами мені й безкоштовно не потрібні!
  •