Newsone (2007-2021)

Автор Radiostyle, Листопад 10, 2014, 20:35:53

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

Скотиняки такі!
  •  

Иваныч

#16
Я без сарказму.  -10 за шо?

admin

Я тебе не мінусував, але чесно кажучи рука може й потягтись :)
  •  

pavlo_r

#18
Цитата: Иваныч від Січень 25, 2017, 19:58:31
Тотальний  переросподіл телепростору, результат якого створення зомбіящика за аналогом Кремля  Південної  Кореї, чи Ірану.
А що в Південній Кореї не так з зомбоящиком?

Цитата: Иваныч від Січень 25, 2017, 20:06:03
Я без сарказму.  -10 за шо?
Вже писав колись: рейтинг на цьому форумі не впливає ні на що, хіба на ЧСВ, тому з мінусувалками я ніколи не бавлюсь і іншим рекомендую не звертати на них увагу.
  •  

asdef78

В южной Корее все нормально. Нам бы их уровень. А вот Северная та что КНДР. Там да. Мрак.
  •  

Иваныч

Цитата: asdef78 від Січень 25, 2017, 20:57:16
В южной Корее все нормально. Нам бы их уровень. А вот Северная та что КНДР. Там да. Мрак.

Ссори исправил, на Северную . Нам бы уровень  Польши или финов .

Qolo

#21
Цитата: GMB від Січень 25, 2017, 18:24:12
НьюзВан продают точно - возможно Коломойскому

http://censor.net.ua/news/424901/newsone_pokupaet_kolomoyiskiyi_ili_hodorkovskiyi_glavkom
Цитата...или Ходорковский
они бы еще Кагаловского вспомнили, было бы реалистичнее
  •  

vital-fm

Хм, а може кагаловський не полишив ідеї відновлення tvi.
  •  

Иваныч

#23
Цитата: vital-fm від Січень 26, 2017, 01:49:38
Хм, а може кагаловський не полишив ідеї відновлення tvi.
Ящо   Ходор викупить канал, то буде як Дождь ну для адаптації в Україні його можна назвати Злива))) :-)
Но  це малоімовірно я думаю . Зі статті Телекритики я зрозумів, що він нічого продавати  не збираєтьтся а просто залучає іноземних інвесторів, щоб протидіяти тиску на канал . Партнером каналу буде компанія «Шейтельман и партнеры» .

vital-fm

У "tvi" Альтман був...
  •  

kram2000

Ось питання до членів Нацради: Яким місцем вони думали, коли продовжували ліцензію ньюзвану??? Вони що не замічають сеператизму, який так і буяє на цьому каналі, що хочеться сразу вимикати??  :nosuper: :nosuper: Сьогодні черговий приклад навів Денис Казанський, про те, як пропогандистка кісельов-ТБ була в офісі ньюзвану і брала інтерв'ю в одного з "ведучих" євгена червоненка. Це гидко, коли наші ЗМІ  відкрито працюють на ворога  :nosuper: :nosuper:

https://www.facebook.com/den.kazansky2016/videos/1797817937214483/
  •  

Djundich

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

kram2000

#27
Та цей Ківа сам був ведучим однієї з програм каналу ньюзван, де він споживав наркотики у прямому ефірі(сам не дивився це) . І мабуть ображений на керівників, які тоді звільнили..
Крім Червоненка ще є люди, які зі сумнівною репутацією і ведуть "Суб'єктивні підсумки". Це і Савченко, і Герман, і гужва, і піховшик. І сі вони кажуть однакову мантру типу "Мы за мир любой ценой". На це гидко дивитися  :P :P
  •  

Djundich

#28
А кто заставляет смотреть вас NewsOne ? Не нравится, не смотрите.
А мне нравится смотреть канал NewsOne, с тех пор как оттуда свалил Гонопольский.  Меня тошнит от 5 канала и Еспроессо, я их даже со списков по выдаляв.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

kotenko.

Ну так само з Інтером: не подобається - то не дивіться. А то в мене таке враження, що ті, хто найбільше кричать про Інтер , Ньюсван і 112(хоча є за що), самі ж найбільше його дивляться, і піднімають йому рейтинги, як по ТБ, так і по Ютубу.

Щодо 5 і Еспресо:

На 5-му просто не відчули той момент, коли вже треба було конкурувати, бо до 2013 року він був єдиним серйозним інформаційним каналом(ну, може, ще 24-ий канал). А зараз вже є ще 6 каналів: ті троє, що раніше назвав, Зік, 24(включно з майбутнім Тонісом, чи як там він називатиметься).

Я Еспресо міг ще дивитись до 2015 року, поки вони не поміняли оформлення і контент. В принципі, вже тоді й стало зрозуміло, що канал навязує політику Народного фронту. Партії, яка, коли втратила рейтинг, почала займатися чорним піаром через Еспресо, маловідомих блогерів типу Дзинзі, і Газету по-українськи, ну ще й має покровительство у Ахметова.
#наташанемішай
  •