Якому каналу Ви б не дали місце в мультиплексі?

Автор Sergey 89, Листопад 19, 2011, 14:51:15

Попередня тема - Наступна тема

GDR

М1 закрив би кчорту! Рос.гівнопопсу цілодобово транслюють :P :nosuper: Або принаймні замінити на М2  :klass:
  •  

BanderaTV

51 канал (Дніпро) - весь час, крім новин, "малевич"
  •  

vetal-rock

Март, Вінтаж, Бізнес,  :nosuper: і замінити їх на телеканали Олта (Первомайськ), М2, Сонце  :klass:
  •  

kram2000

Я б не дав ліцензії таким каналам Інтер Медіа Груп, Бізнесу, Індиго, Ескулапу, 112 :nosuper: Замість ідеально підійшов би канал М2
  •  

pavlo_r

Ідеально для України — 10 комерційних каналів + суспільне мовлення, які можна заштовхати в ДВА мультиплекси, щоб дати можливість мовити в HD. Решта хай іде в IPTV, кабель чи на супутник. 32 канали, і це вже говорилося не раз, для нашого ринку занадто круто. Тож особисто я викинув би все і роздав ліцензії заново.
  •  

kram2000

#125
Цитата: pavlo_r від Червень 10, 2017, 22:20:33
Ідеально для України — 10 комерційних каналів + суспільне мовлення, які можна заштовхати в ДВА мультиплекси, щоб дати можливість мовити в HD. Решта хай іде в IPTV, кабель чи на супутник. 32 канали, і це вже говорилося не раз, для нашого ринку занадто круто. Тож особисто я викинув би все і роздав ліцензії заново.

Пояснюю свою цитату:
1) Канали Інтер Медіа Груп так і кишать безкінчними повторами програм свого холдингу та не тільки(особисто мене здивуавало, шо на цих каналах показують програми, які виготовляв СТБ). А ще позиція власників цього холдингу напружує мене
2) Бізнес і Вінтаж своєю "присутністю" тільки засмічують цифру
3) Контент Індиго, Ескулапу здебільшого нагадує контент пустишки(хоча наш місцевий С-плюс теж цілий день крутить новини)
4) У 112 зараз структура власності незрозуміла і мовить вона у регіональному мультиплексі(що перешкоджало іншим регіональним компаніям виграти конкурси)

Якщо іти цим шляхом, про який Ви написали, на мою думку, варто залишити Суспільне, ЗІК, ХСпорт та можливо, Еспресо
  •  

Djundich

Цитата: kram2000 від Червень 10, 2017, 22:14:45
Я б не дав ліцензії таким каналам Інтер Медіа Груп, Бізнесу, Індиго, Ескулапу, 112 :nosuper: Замість ідеально підійшов би канал М2
А я бы не дал кналам 1+1, 5-канал и Еспрессо.
А дал бы каналу NewsOne, EuroNews и каналу Рада.
И что ? На вкус и цвет товарища нет !
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

bsa74

  •  

Ігор

Цитата: kram2000 від Червень 10, 2017, 22:14:45
Я б не дав ліцензії таким каналам Інтер Медіа Груп, Бізнесу, Індиго, Ескулапу, 112 :nosuper: Замість ідеально підійшов би канал М2
Бізнесу, Індиго і 112 ліцензію не давали. Вони переоформлені.
  •  

asdef78

Цитата: bsa74 від Червень 11, 2017, 00:52:12
Впереди выборы, я не хочу канал Тонис.
На Тонисе идет таймер до момента когда они перейдут в формат 24 часа новостей о политике. Эдакий гибрид 112, 5 канала и Савика Шустера.
  •  

Vova.UA

AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

kram2000

Цитата: Ігор від Червень 11, 2017, 11:35:33
Бізнесу, Індиго і 112 ліцензію не давали. Вони переоформлені.

Так наша доблесна Нацрада запевняє, що в ліцезіях 5 "регіональних" компаній у 2013 році була здійснена лише зміна логотипу, власників, але не програмної концепції, за зміну якої і бореться 112 протягом останніх 3 років. А Нацрада відмовляє їм вже в 24-ий раз. Хоча насчот їхнього контенту теж є сумніви
  •  

vital-fm

Цитата: asdef78 від Червень 11, 2017, 13:07:38
На Тонисе идет таймер до момента когда они перейдут в формат 24 часа новостей о политике. Эдакий гибрид 112, 5 канала и Савика Шустера.
Може останній туди і прийде, мовляв новий канал і я повернувся.
  •  

Denis05ua

Цитата: yadro від Серпень 26, 2014, 21:00:33
Так. Ми з GMB по цьому каналу дивимось жіночий варіант "Comedy". Дивно, я не пам'ятаю, як правильно ця програма називається.
Comedy Woman.
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •