Italia

Автор admin, Листопад 14, 2017, 21:02:06

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

pavlo_r

Скуратівський пише, що в Південному Тіролі почали відключати аналогові ФМ передавачі
http://mediasat.info/2017/12/13/italys-south-tyrol-fm-switch-off/
  •  

admin

Південний Тіроль (а доречі ви знали що це австрійське ім'я, так би мовити ехо імперії, італійською це Alto-Adige тобто Верхній Adige (Adige  - ріка)) у багатьох речах не те що попереду Італії, а взагалі в авагарді ЄС.
  •  

Andrii

#3
Цитата: admin від Лютий 14, 2018, 12:05:31
Якщо комусь невідомо то я живу та працюю в Італії (місто Брешія, Ломбардія).
О, це Ви вчасно нагадали. Я тут вивчаю http://radiomap.eu і помітив, що ФМ передавачі в Італії працюють з малою різницею частот в одному місті, та ще й з різних споруд. Ви ж недалеко від Мілану, то може в курсі, чи правда і чи вони не заважають одне одному? Там з цікавого 91,0-91,2-91,4 (щоправда дві останні транслюють одну програму); 92,2-92,4; 103,5-103,7. А ще я не володію італійською, але такий сякий переклад оцього я зрозумів так, що Radio_Onda_Rossa - пірати. Комуністи. У Римі. Незаконна станція. Яку не може закрити поліція. Я просто не так зрозумів прочитане?
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

admin

#4
Offtop: я розумію що це не входить у логіку "положено - не положено ", але 300 КГц відстань між станціями це звичайне явище, буває і 200 КГц якщо станція розмовна. Якщо ставити нормальні фільтри нормальними руками то проблем немає. Тому і  розмови щодо перенасиченого радіо простору України мене лише бавять. Окрім цього, на ITU  Італія завжди клала, вони їм не наказ. Половина Балканів має завади - нікого не колишить - 20-40 кВт як працювали так і працюють.... а Україна "рахує" навіть у зоні АТО. Аж бісить.
RadioOnda  мовила піратами 1987-2006, але то було принципіально бо їх частоту віддали не дуже законно іншій радіостанції.
  •  

Andrii

Цитата: admin від Лютий 14, 2018, 16:52:13
Окрім цього, на ITU  Італія завжди клала, вони їм не наказ.
Ok, я Вас почув...
ЦитатаПоловина Балканів має завади - нікого не колишить - 20-40 кВт як працювали так і працюють.... а Україна "рахує" навіть у зоні АТО. Аж бісить.
Так нас вчили - враховувати інтереси усіх. Крім Італії я таке ставлення лише в Туреччині помічаю

ЦитатаRadioOnda  мовила піратами 1987-2006, але то було принципіально бо їх частоту віддали не дуже законно іншій радіостанції.
Перекладаю для невтаємничених. 1984 року у Женеві проходила Регіональна радіоконференція для впорядкування роботи ФМ станцій у діапазоні 87,5-108 МГц. Частиною її роботи був Регіональний план, яким закріплювалися конкретні частоти у конкретних місцях конкретних країн. Сильно сумніваюсь щоб на такій конференції не було регламентного комітету, що перевіряв повноваження делегатів на право підпису, і підпис від Італії там є, як і підпис Ватикану. Так от, коли Ватикан 1986го ввімкнув станцію, яку закріпив за собою у 1984му, виявилося, що вони подавили станцію у Римі, яку довелось "незаконно" закривати, угу. Тоді ці комуняки-революціонери (Онда Роса - червона хвиля, її власники настількі революційні, що конфліктували навіть з компартією Італії) почали працювати на іншій частоті, такій же "законній", як і попередня. А 2006 року Уряд просто плюнув на них, і це вважається "легалізацією". Ну власне Тризуб ФМ і Армія ФМ за такою схемою і працювали деякий час.
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

ass1995

Цитата: Andrii від Лютий 14, 2018, 16:12:59
Я тут вивчаю http://radiomap.eu і помітив, що ФМ передавачі в Італії працюють з малою різницею частот в одному місті, та ще й з різних споруд.
Я помню как-то давно Влад насчёт вещания с разных вышек говорил, что это связано с особенностями рельефа в Италии. Что это нужно для полного покрытия сигналом нужной территории. Поэтому, одна и та же радиостанция вещает 2 а то и более раз, но с разных вышек, которые покрывают разную часть этой самой нужной территории. И в сумме выходит 100%-е покрытие сигналом.

Цитата: Andrii від Лютий 14, 2018, 20:34:36
Крім Італії я таке ставлення лише в Туреччині помічаю
Турция как бы тоже горная страна. Полагаю, что в Турции руководствуются теми же принципами, что и в Италии.
  •  

admin

Правильно помнишь.
  •  

admin

#8
Цитата: Andrii від Лютий 14, 2018, 20:34:36
Перекладаю для невтаємничених. 1984 року у Женеві проходила Регіональна радіоконференція для впорядкування роботи ФМ станцій у діапазоні 87,5-108 МГц. Частиною її роботи був Регіональний план, яким закріплювалися конкретні частоти у конкретних місцях конкретних країн. Сильно сумніваюсь щоб на такій конференції не було регламентного комітету, що перевіряв повноваження делегатів на право підпису, і підпис від Італії там є, як і підпис Ватикану. Так от, коли Ватикан 1986го ввімкнув станцію, яку закріпив за собою у 1984му, виявилося, що вони подавили станцію у Римі, яку довелось "незаконно" закривати, угу. Тоді ці комуняки-революціонери (Онда Роса - червона хвиля, її власники настількі революційні, що конфліктували навіть з компартією Італії) почали працювати на іншій частоті, такій же "законній", як і попередня. А 2006 року Уряд просто плюнув на них, і це вважається "легалізацією". Ну власне Тризуб ФМ і Армія ФМ за такою схемою і працювали деякий час.
Це дуже тонка тема. Усім відомо що під Ватикан в Італії стеляться. А комуністи (будь які) тоді точно не у фаворі  булі (гуглимо Brigate Rosse). Будь який план, мав враховувати правило, що хто перший прийшов того і тапки, а не давати частоту радіостанції іншої держави (але була б це наприклад Югославія а не Ватикан то фіг би на них хто звернув уваги) або будувати приватні мережі. Подвійні стандарти, як завжди.

Тут багато чого є цікаво, є багато маловідомих нас. пунктів де чутно 5-10 передавачів. Там весело :)
http://www.fmdx.altervista.org/index.php?lng=it
  •  

Andrii

#9
Цитата: admin від Лютий 14, 2018, 22:39:18
Це дуже тонка тема. Усім відомо що під Ватикан в Італії стеляться. А комуністи (будь які) тоді точно не у фаворі  булі (гуглимо Brigate Rosse). Будь який план, мав враховувати правило, що хто перший прийшов того і тапки, а не давати частоту радіостанції іншої держави (але була б це наприклад Югославія а не Ватикан то фіг би на них хто звернув уваги) або будувати приватні мережі. Подвійні стандарти, як завжди.
1. Підпис представника Італії під планом є. Створювався той план якраз для уникнення ситуації, що хто перший прийшов - той забрав усі тапки. Всім роздали порівну, пропорційно населенню/території, а далі тягайте кожен свої тапки як хочте, особливо зважаючи на те, що й залишили у проміжках багато, і додавати частоти ніхто не забороняв, що й досі робиться - всі ті публікації на ww.itu.int власне і є доповнення плану. Тож Ватикан просто взяв своє, і навіть не помітив, що хтось там стелиться.
2. Станція Червона хвиля почала мовити незаконно, і не мала на 1986 рік ніяких дозволів. Те що вони комуністи не повинно було заважати їм дотримуватись закону. Ульянов теж не в фаворі у Р.І. був, але газети свої вправно реєстрував. Вони закривались, а він наново реєстрував.


ЦитатаТут багато чого є цікаво, є багато маловідомих нас. пунктів де чутно 5-10 передавачів. Там весело :)
http://www.fmdx.altervista.org/index.php?lng=it
дякую...

може цю розмову якось в окрему тему виділити, а то ж і справді офтоп?
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

Andrii

Цитата: ass1995 від Лютий 14, 2018, 21:16:36
Я помню как-то давно Влад насчёт вещания с разных вышек говорил, что это связано с особенностями рельефа в Италии. Что это нужно для полного покрытия сигналом нужной территории. Поэтому, одна и та же радиостанция вещает 2 а то и более раз, но с разных вышек, которые покрывают разную часть этой самой нужной территории. И в сумме выходит 100%-е покрытие сигналом.
Турция как бы тоже горная страна. Полагаю, что в Турции руководствуются теми же принципами, что и в Италии.
Свого часу в Києві закривали "Континент", що працював на частоті 100,9 МГц. Частоту віддали "Мелодії" (?), але "Континент" не могли вимкнути ніяк. Тож "Мелодія" (хоч вбий, не певен як вона тоді називалась) домовилась з "Континентом" і вони почали працювати на 100,8 і 101,1 МГц (з тих пір у Києві не 100,9 а 101,1) на Рател і Дорогожицькій (хто де не пам'ятаю). Так в одному кінці міста не було чутно одну станцію, в інщому - другу. І це при різниці у 300 кГц. А тут працюють з різницею у 200 - і нема завад? І ствердної відповіді - "завад нема" - я ж не отримав.
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

admin

Цитата: Andrii від Лютий 15, 2018, 08:07:45
1. Підпис представника Італії під планом є. Створювався той план якраз для уникнення ситуації, що хто перший прийшов - той забрав усі тапки. Всім роздали порівну, пропорційно населенню/території, а далі тягайте кожен свої тапки як хочте, особливо зважаючи на те, що й залишили у проміжках багато, і додавати частоти ніхто не забороняв, що й досі робиться - всі ті публікації на ww.itu.int власне і є доповнення плану. Тож Ватикан просто взяв своє, і навіть не помітив, що хтось там стелиться.
2. Станція Червона хвиля почала мовити незаконно, і не мала на 1986 рік ніяких дозволів. Те що вони комуністи не повинно було заважати їм дотримуватись закону. Ульянов теж не в фаворі у Р.І. був, але газети свої вправно реєстрував. Вони закривались, а він наново реєстрував.

дякую...

може цю розмову якось в окрему тему виділити, а то ж і справді офтоп? І цікаво було б частоти у Брешії подивитись.

Брешия по посиланню є.
Пункти 1 та 2 це лише намагання втиснути у принцип "положено - не положено" (причому спираючись на вікіпедію та пострадянські реалії). Життя не чорно-біло, воно має різномаїття ситуацій, більше ніж відтінків сірого у одному фільмі.
  •  

admin

https://youtu.be/KUHJV1HtnQc

PS тему я згодом розділю.
  •  

Andrii

Цитата: admin від Лютий 15, 2018, 09:21:15
youtube
87.9 він перекрутив миттєво, але те що я чую - розмовний формат поганої якості, фактично телефонія. Взагалі коментарі автора заглушають радіо і оцінити якість прийому важко
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

admin

Шукай в youtube, думаю ще є.
Але навіть у цьому відео є частоти які розділені 300 КГц та приймаються добре.
  •