КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Влад
Думаю в четвер оголосять і решту частот, може ще щось додадуть в Тернополі наприклад.
БЦ повезло, думаю одним з переможців буде НВ, як і просили.
  •  

Sanio

Цитата: Vova.UA від Травень 11, 2018, 22:09:43
Львів 88,2 кВт 0,03  под стулом
в принципі, поляки проскакують на цій частоті, але при досить хорошому проходженні
Дана частота 88,2 МГц прораховувалась для мовлення громад. Замовником її прорахунку саме з потужністю 0,03 кВт була ТРК "Західна Столиця" для міського радіо. По усіх інших заявках на прорахунок частот у Львові з більшою потужністю УДЦР надавав відмову. Тому там збільшити потужність навряд чи буде можливість. Частоту вирішили віддати радіо "Культура" (аналогічно раніше наданим частотам малої потужності у Харкові та Івано-Франківську).
Думаю, що колишні частоти УМХ Нацрада вирішила не давати НСТУ, окрім частоти у Харкові для УР-1. Або вони ще "токсичні" (ймовірно, що справа про непродовження ліцензій УМХ буде розглядатися у міжнародних судах), або чекають поки НСТУ отримає додаткове фінансування (що наразі малоймовірно) і тоді частину частот дадуть для "Променя", або всі підуть на створення нової одної або двох комерційних радіомереж (на кшталт форматного класичного (або джазового) радіо і "таврійської" мережі радіо української музики "Рута ФМ").
  •  

taras_l

Я мабуть щось пропустив, хотів дізнатись, який кінцевий термін подачі заяв на конкурс з використанням вільних радіоканалів?
  •  

Radiostyle

Цитата: taras_l від Травень 16, 2018, 16:59:31
Я мабуть щось пропустив, хотів дізнатись, який кінцевий термін подачі заяв на конкурс з використанням вільних радіоканалів?
https://mediananny.com/novosti/2327691/
Цитатана подачу заявлений регулятор отводит месяц – с 16 июля по 16 августа. Итоги будут подведены до 16 октября.
  •  

vital-fm

УКХ конкурс, видно з резерву колишніх частот НСТУ. Жаль, що у нас не відмовились від лишньої.
  •  


Radiostyle

Цитата: vital-fm від Травень 14, 2018, 00:58:10
БЦ повезло, думаю одним з переможців буде НВ, як і просили.
неа,Сич сказав,що нема шансів поки,але скоро будуть подаватися,мабуть на щось із 88,8 чи 91,9
  •  

Radiostyle

Хоркін написав,що вони подались майже на всі вільні частоти
  •  

vital-fm

На харківський конкурс чи на той, що після нього?
Може щось написав, коли освоять вже вигране культурою?
  •  

Radiostyle

Цитата: vital-fm від Серпень 28, 2018, 00:30:34
На харківський конкурс чи на той, що після нього?
Може щось написав, коли освоять вже вигране культурою?
на 48 частот
спитав,не відповів по культурі
  •  
    Подякували за цей пост: vital-fm

vital-fm

Знову Артеменко буде за гроші тролити.
  •  

kram2000

А якого  :censored: ці товариші подалися на конкурс??  :evil:  :evil: Краще би вони купили "П'ятницю" в УМХ.
https://mediananny.com/raznoe/2329717/

ЦитатаНа «Прямом» же времени даром не теряли и подали заявку на участие в киевском цифровом радиоконкурсе: 6 сентября радиостанция получила лицензию, будучи единственным претендентом. Также говорят, что «Прямой ФМ» подалась на радиоконкурс в более привлекательном ФМ-диапазоне, оглашенный Нацсоветом в мае. Прием документов завершился 16 августа - вещатель успел с заявкой в последние дни. На конкурс были выставлены пять частот в Днепре, Кропивницком, Львове, Луцке и Харькове; три частоты в Кривом Роге Днепропетровской области, две - в Белой Церкви Киевской области и одна в Мелитополе Запорожской области (остальные - неликвидные). Информацию подтвердила гендиректор телеканала «Прямой» Евгения Захарова: «Мы подали 19 заявок на региональный ФМ-конкурс. Когда будет назначено заседание по подведению итогов этого конкурса, мы подготовим больше информации - со слайдами, презентацией, чтобы вам было интересно». Подвести итоги ФМ-конкурса Нацсовет должен в начале октября.
  •  

kram2000

Жаль, що саме НСТУ не подало "Промінь" на Дружківку.  :neutral:  :neutral: Якось не справедливо.

Дякую Інтернету, що я можу слухати "Промінь" без жодних перерв на місцеве мовлення.

Переможець - "Радіо Дружківка" (власне мовлення - 1 год.)
  •  

vital-fm

Одна година не 3, так що можна і не замітити.
  •  

kram2000

Малин - Львівська хвиля.
Рахів - "Слатіна".
Калуш-  Західний полюс
Городенця , Долина - Львівська хвиля
Коломия - РАІ
Надвірна - Надвірна.
  •