Вибори 2019

Автор Don_Andrey, Серпень 13, 2018, 09:26:39

Попередня тема - Наступна тема

admin

Цитата: Djundich від Лютий 25, 2019, 08:44:53
Я думаю что тут речь шла о том, что человек проживающий за пределами страны, не может полноценно прочувствовать ситуацию в стране.
И что это меняет?
Большинство из них имеет право голоса и тот факт что "материковые" граждане считают что они что-то знают лучше никого не остановит.
  •  

Djundich

А никто и не отрицает того что даже выехавшие граждане имеют право голоса.
А вот знаем мы лучше что происходит в Украине и не по наслышке, в отличии.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

admin

Ну и что это меняет при голосовании? Здесь или на настоящих выборах?
  •  

Djundich

Меняется точка зрения.
Если сбоку, смотрящй сверху кажется выше снизу находящегося , то понятно, что ему не понятно, каким образрм можно увидеть то же, что и сверху находясь снизу. Можно было не спрашивать, это ж понятно всем. )
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

admin

#109
Ты так и не понял. Процитирую


Цитата: fediv від Лютий 24, 2019, 18:53:31
Все це не важливо, форумське голосування трохи некоректне.
Учасників дуже мало.
Учасники - лише мужчини.
Учасники - лише з технічною освітою.
А частина учасників взагалі живе за кордоном.

было сказано что голосование на форуме  некорректное так как часть форумчан живет за границей. На что я возразил что оно корректное так как эти же форумчане могут пойти и проголосовать именно так как проголосовали на форуме.

А твое толкование что те кто живут за границей "неправильно" голосуют по твоему. Что вообще не твоего ума дело.
  •  

pavlo_r

Цитата: Djundich від Лютий 25, 2019, 08:44:53
Я думаю что тут речь шла о том, что человек проживающий за пределами страны, не может полноценно прочувствовать ситуацию в стране.
Як показує досвід, люди які проживають в країні настільки добре відчувають ситуацію, що готові голосувати за всяку проросійську наволоч. Як я вже писав, ця країна одного разу вибрала Януковича, тож може провернути цей фінт ще разок. Правда тоді залишиться хіба емігрувати
  •  
    Подякували за цей пост: GMB

Xottabi4

Миллионы готовы в апреле отчаливать при переизбрании П.П., миллионы при выборе Ю.В., миллионы при выборе В.З. и десятки миллионов при выборе Ю.Б., а в итоге, как обычно, все останутся.  :lol:
  •  
    Подякували за цей пост: Djundich

Djundich

#112
Цитата: pavlo_r від Лютий 25, 2019, 18:27:06
Як показує досвід, люди які проживають в країні настільки добре відчувають ситуацію, що готові голосувати за всяку проросійську наволоч. Як я вже писав, ця країна одного разу вибрала Януковича, тож може провернути цей фінт ще разок. Правда тоді залишиться хіба емігрувати
Давайте не будем оскорблять людей с противоположным мнением !  Потому как можно так же сказать про людей в краине, есть и такие что готовы и за про америкосовскую наволочь так же голосовать.
Меня же интересует собственное благосостояние. Уж простите, но оно при Яныке было лучше.

Цитата: pavlo_r від Лютий 25, 2019, 18:27:06Правда тоді залишиться хіба емігрувати
А у нас и сейчас никто никого не держит в краине. Все сделано чтобы народ со страны выезжал.


Цитата: admin від Лютий 25, 2019, 11:52:03
было сказано что голосование на форуме  некорректное так как часть форумчан живет за границей. На что я возразил что оно корректное так как эти же форумчане могут пойти и проголосовать именно так как проголосовали на форуме.

А твое толкование что те кто живут за границей "неправильно" голосуют по твоему. Что вообще не твоего ума дело.
Да понял я все прекрасно. Я согласен с  fediv в том что наше голосование не корректное, как минимум по причине что тут только пара десятков людей приняло участие. И не важно, кто где живет.

Мало того, я не поверю в реальное голосование в стране, так как будут массовые фальсификации.
И все прекрасно знают с чьей стороны. По этому советую всем принять участие в этих выборах, как минимум "использовать" свой бюллетень. Чтобы им не могли воспользоваться другие.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

admin

#113
Цитата: Djundich від Лютий 26, 2019, 09:03:39
Меня же интересует собственное благосостояние. Уж простите, но оно при Яныке было лучше.
То есть придёт кто-то другой, Россия вёрнёт Крым, отстроит Донбасс и экономика тех мест начнёт давать доход в бюджет Украины. Армию можна расспускать обратно, бабло тратить не надо. Эх заживёт народ)))))

В конце-концов это действия Януковича привели к нынешней ситуации. Ведь именно он смог мудро управлять, не обманывать с евроинтеграцией, поднять благосостояние настолько что бы люди не выходили на Майдан, придавить Майдан и тд. Причины и следствия надо хоть чуть-чуть понимать.

GMB

Цитата: Djundich від Лютий 26, 2019, 09:03:39

Меня же интересует собственное благосостояние. Уж простите, но оно при Яныке было лучше.
а как при ДНР жилось, ммммммм. Хорошо, что только 3 месяца и то, по инерции от Украины.
Я готов голосовать за тех, кто отодвинет республики и расеюшку подальше. Отодвинет и задвинет. И меня коробит от выбора наших недалеких сограждан пророссийских кандидатов "замирщиков". Их бы отправить в ДНР на очистку ума.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

kotenko.

Да, а при Ющенку долар по 5,05 був, і морозиво 50 коп. коштувало.... Так можна і до ковбаси за 2,20 дійти. Щодо відправлення замирщиків на ДНР  -  була б моя воля, я б багатьох фейсбучних зрадодовбнів і перемогодовбнів відправив до армії. Хай рік-півтора там полікують психіку й нерви. Через рік поділюся тамтешнім досвідом.
#наташанемішай
  •  

pavlo_r

Досить того, що при Януковичу спалили майже всі золотовалютні резерви на підтримку долара по 8. І сам уряд Азарова шукав в кого б то позичити, бо визнавав, що в країні далі станеться жопа. Коротка пам'ять у людей. Щодо "америкосовської наволочі". Загалом смішно читати, але ок, відповім: як показує історія, в США получається Південна Корея, Японія і Західна Європа. В Рашки виходить КНДР, Абхазія і ДНР.
Про образи не треба, я ще нікого не ображав, а от ви своїм вибором ображаєте пам'ять тих, хто віддав життя за цю країну
  •  
    Подякували за цей пост: GMB

admin

Нажаль це не проблема пам'яті.
  •  

Xottabi4

Да уж, "отрубателю рук" хорошенькую засаду устроила команда Бигуса, два года работы дали свои плоды. Ждем вторую часть расследования, Денису уважение и копеечка на донат.
:bravo:
  •  
    Подякували за цей пост: Djundich

kotenko.

Так, Коломойський зараз в шоколаді. Адже більш, ніж півмісяця, на мою думку, йде гра на "зниження" рейтингів Пороха і Юльки.

Почну з 28 січня. Тоді батько покійної Катерини Гандзюк, яку за межами Херсонщини мало хто знав до того, як їй приснули сірчану кислоту, на нараді ТСК по її загибелі, сказав, що партія Порошенка та партія Тимошенко - це партії вбивць, адже в їх лавах був губернатор і голова облради, які могли бути організаторами цього злочину, бо їм заважали мутні справи робити.
Півтора тижні після того не було нічого чути, поки 9 лютого на мітингу Юльки в столиці активісти не розгорнули плакат "Хто замовив Катю Гандзюк?". Там бродили і представники С14 в балаклавах, поліції це не сподобалось, і багато активістів було арештовано чи побито.
В цей же день на форум Порошенка прийшов активіст, який хотів розгорнути плакат на ту ж тему, який трохи пошкодили, а самого хлопця не пустила охорона на захід.

І ввечері мені тоді дійшло: а що, як це все невипадково сталось в один день? Чи не може це бути нічим іншим, як політичною грою на "зниження" рейтингів, від якої виграє  хто? Правильно Зеленський, або Коломойський, без різниці (шо цей хрін, шо той хрін, шо обидва такі хріни).

Павло тут нам розказує, що частина наших виборців не дуже й то думає головою, коли голосує за Кривий Ріг. А події 28 січня і 9 лютого(якщо припустити, що за цим стоїть хтось третій) не змушували, не програмували тих виборців, що ще не визначились з вибором, схилити свої симпатії на користь Зеленського? Не тикали їм з екранів гаджетів і зомбоящика, що у Пороха і Юлі руки по лікоть в крові, а Вован весь такий чистий?

Далі відбувсь удар по Юльці - голова Херсонської облради від батьківщини став підозрюваним в організації злочину. у вівторок було судове засідання, згодом Мангер був відпущений під заставу.

Наступного тижня поліція і СБУ знаходили компромат знову ж на цих двох кандидатів, мовляв, їхні штаби займаються підкупом виборців. Тоді ж, 19 чи 20 лютого оприлюднили соцопитування, які показали, що відрив Зелі від Петі зменшується, а овочо-порохівська підстилка Тарас Ч. так це розхвалював на 5-му каналі, от ще місяць пройде, і Петро наздожене Зеленського.
А вчора з'явилися нові соцопитування, що проводились з 8 по 20 лютого, які і підтведили мої побоювання, відрив Коломойського від інших кандидатів знову збільшився.

Тоді ж відбулось те, що описав Хотабич. Заступник РНБО зі своїм сином, начебто розкрадали гроші на оборонку.
Юля зразу ж захотіла імпічменту президента. А Коломойський заговорив такими словами: "Немає слів. Люди, які прийшли до влади на крові, "заробляють" на крові. Тобто контрабанда з Росією – можна, б/у-шні запчастини в обмін на життя наших солдатів – можна, канфєти – можна, MARUV – не можна", – заявив Зеленський. "Вибачте мене, це – кабздєц",   "І зараз я зрозумів, що таке "Армія, мова, віра". Розкрасти армію, штучно розділити людей мовою – тому і віри вам немає". "Так що кандидатів багато – когось, крім вас, оберемо".

Тож зараз, виражаючись футбольною термінологією, рахунок 3:1 - на користь Альо, гараж.

#наташанемішай
  •