Вибори 2019

Автор Don_Andrey, Серпень 13, 2018, 09:26:39

Попередня тема - Наступна тема

krasaffcheg

Так 14 числа будут дебаты со зрителями? Стадион заказан? Или гарант понимает, что Зеленский не придёт и просто анонсирует 14.04 в 14:00 выход к журналистам а-ля "я прийшов - тебе нема"?
  •  
    Подякували за цей пост: Djundich

Don_Andrey

Нам перед первым туром выдали агитационные карты (!) области с указанием где что сделано и запланировано. Оказывается в четырех богом забытых селах с населением менее 200 в общем человек был произведен КАПИТАЛЬНЫЙ ремонт дорог, хотя никакого ремонта там и в помине не было, дорог тут вообще скоро не останется, люди в основном передвигаются грунтовками, т.к асфальта практически не осталось одни ямы и ухабы. По поводу остальных нарисованных "улучшений" утверждать не буду, дабы не брехать, может где-то что-то реально и делается. Ладно. После первого тура приезжают к нам агитаторы от действующего и начинают с опять же этой карты, мол видите как старается, а вы неблагодарные за других голосуете. На справедливое возмущение честного народа что вы ж сами сюда ехали и сами всё видели что брехня это чистой воды - начались чуть не угрозы. Дорожка оказывается уже протоптана, что в следующем сроке все реально сделается, а если не проголосуете - сгинете со своими селами к чертовой матери, никто вам не поможет (щас помогают, ага), вы никому не нужны.  В общем с такими агитаторами у действующего рейтинг тут еще ниже упал,  пусть потом не удивляется.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

GMB

#302
у нас были карты с ПЛАНОМ, а не с реализацией.  Также такие карты были около 2016 года. По большей части (реально почти все) сделали по факту к этому времени. На более крупных объектах идет реализация. Но этой картой, как я понимаю, занимается депутат наш больше. По сути - за все года независимости при этом депутате сделано ооооочень много. Но тут сказиваеться больше отсутствие Донецка. И реально деньги пошли на места
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

BanderaTV

Цікаво, як справи у інших областях, чи там теж роздавали такі карти?
  •  

pavlo_r

Цитата: Djundich від Квітень 15, 2019, 12:10:18
Я вообще не вижу смысла в дебатах с Порошенко, он все уже за 5 лет продемонстрировал.
А у  Зеленского есть реальный шанс изменить ситуацию в Украине, надеюсь в лучшую сторону.
Як не дивно я з вами згоден щодо дебатів. Порошенко зробив навіть забагато. Люди при ньому забули, що в країні війна і геть офігіли. Якби в нас були об'єктивні ЗМІ — то в дебатах і спраді не було би сенсу.  Про Зеленського ржака. Ви справді вірите в ту єресь яку написали? Я запам'ятаю цей "твітт". Через рік подивимось. Він навіть аналізів не зміг здати, на які сам і нарвався. Теж мені президент

Djundich

#305
Значит я наверное слепой, так как ничего хорошего не замечаю в делах по факту. 
А по поводу анализов. Правильно сделал Владимир Александрович.
Нужно дождаться второго тура выборов, а потом результатов выборов.
Если таковые вообще будут, надеюсь что их не сорвут.

А карты и у нас такие распростроняли, сказка не реальная. Пока что даже ямы не могут заделать на дорогах, страшно в темное время в дождь ездить.

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

Що зробив правильно? Сам же кинув виклик і по факту сам же обмочився, а не помочився. Своїми ж зусиллями зробив так, щоб про нього говорили як про наркомана. А що ще правильно він зробив? Те що ховається від преси? Так, мабуть правильно. Він не справляє враження розумної людини. А ще він нічого конкретного не обіцяв. Ви навіть не знаєте за що голосуєте. За Коломойсього, звісно, але по факту: всі незручні питання відбиває його команда. Сам же месія ховається від всіх і тільки відеозвернення пише. Він навіть телефонної розмови з Президентом не витримав. Які переговори він збирається вести. Чи за нього буде рулити його ж команда? До речі, про команду: чого там стільки регіоналів? Це ваші нові обличчя?
Не знаю чи ви сліпий, але народ обирає собі ту владу, на яку заслуговує. У мене є сумніви щодо розумових здібностей Зеленського. Вагомі сумніви і він не раз демонстрував, що вони не безпідставні. Які висновки робити тоді про рівень розуму тих, хто за нього голосує?

kotenko.

Тільки тут не треба скочуватись до рівня Леся Подерев'янського, який сказав, що всі хто голосує за Зеленкіна, то є бидлом. А в електораті Пороха, Юлі чи Бойка бидла немає?

А взагалі, хоч contra spem spero, голосуватиму за ПП, але із задоволенням подивлюсь на жалюгідні опилки Студії Квартал 95 через 5 років.
#наташанемішай
  •  

sanyo

21 квітня всеукраїнський тест на IQ?
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

Djundich

21-го, народ Украины оценит успехи существующего гаранта.
Ждем.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

Сергій Відьмакович: Та пісець якийсь, їм крилату ракету показуєш. Крилату ракету, Карл, п'ять років тому залізні каски були!! Усього шість країн мають повний цикл виробництва - Україна одна з них! А вони - корупція. Їм показуєш виграні справи проти Грязьпрому! Так, шо свнсбки тепер нам за газ винні! Не навпаки, ска, а вони нам! А у відповідь - корупція.. Їм, плять, 207 новеньких заводів! 207!! За 5 років! А вони - ну ясно шо... От таке і сюди приперлося. Під пост охєрєнія від грєбаного сюра! Це вже шиза не у квадраті чи кубі, це вже якийсь гугол ступінь!!! Та навіть якщо б маячня про цю корупцію була дійсно правдою, та хій з нею, аби далі так братушек залісянських виносити й економіку розвивати! Так ні, вони все взад хочуть! Коли цієї самої карупциі і в інших країнах валом нах! З себе почніть, дбли плять!
  •  

kram2000

#311
Я голосуватиму за Порошенка (якщо у мене вийде все з голосуванням), але якщо після своєї перемоги Зеленський протягом своїх 100 днів продовжить курс на Європу та НАТО, а також докластися, щоб Росія припинила агресію на Донбасі та віддала Крим Україні, а також подальший реформи всередині України, то буду підтримувати Зеленського.
Посилання на інтерв'ю Зе https://www.rbc.ua/rus/news/vladimir-zelenskiy-nam-vygodno-raspustit-1555546435.html
  •  

kram2000

Медведчук - голос Пуйла в Україні.
https://www.5.ua/polityka/viktor-medvedchuk-zaiavyv-pro-pidtrymku-kandydatury-zelenskoho-zmi-190714.html

Цитата"Володимир Володимирович Путін не сказав мені під час нашої останньої зустрічі, що він підтримує Зеленського або виступає проти Порошенка. Він тільки сказав, що "ми будемо працювати з тим, кого оберуть". Це все залежить від того, кого оберуть і які в них погляди"
  •  

pavlo_r

#313
Окружний адмінсуд Києва скасував рішення про націоналізацію ПриватБанку. Вітаю, дебіли. Хуже нєбудєт? Це тільки початок. Велкам ту Зенесуела
  •  

kram2000

Цитата: pavlo_r від Квітень 18, 2019, 14:21:01
Окружний адмінсуд Києва скасував рішення про націоналізацію ПриватБанку. Вітаю, дебіли. Хуже нєбудєт? Це тільки початок. Велкам ту Зенесуела

Рішення по Привату ухвалив суд першої інструкції, який недореформований. Тому НБУ подає апеляцію на це рішення.
  •