Який період в історії каналу "Інтер" був найуспішним для Вас??

Автор kram2000, Квітень 20, 2019, 18:22:45

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Тут буде така ж схема критеріїв голосування, як це було з Плюсами.
1) Контент (можете згадувати Ваші улюблені програми );
2) Ведучі (можете перераховувати ведучих як минулого, так і теперішнього Інтера);
3) Інформаційна політика каналу;
4) Дизайн каналу;
5) Ваше ставлення каналу в різні роки;
6) Ваш погляд на майбутнє каналу.

І якщо в минулому голосуванні були прізвища власників каналу, то в цьому і деяких керівників каналу, і його менеджерів, які очолювали (і очолюють)  канал в ті роки.
  •  
    Подякували за цей пост: IANDROCOM

kotenko.

Ну точно не Безлюдної.

Голосування треба відредагувати, бо з 1996 по 2001 р. там Зінченко керував, потім до 2005 - Ряшин, далі - Мазор, з 2007 по 2009 - Безлюдна, з 2009 по 2010 - Бенкендорф, 2010 - не пам'ятаю, хто там до Зеленського був, з 2012 по 2013 - Порохняк.
#наташанемішай
  •  

kram2000

  •  

IANDROCOM

1) Квадратний метр, ключовий момент, караоке на майдані, позаочі - це все що зі старого пам'ятаю а з нового - стосується кожного та чекай на мене. Україна, добрий вечер (так таку маячню я дивився), чорне зеркало (бувало подивлюся),речдок (цікава ідея замінити всім відомого Каневского), ну і класичні вже варіації орела та решки (ну і навколо М).
2) всі ведучі зверху перечичленних програм (до 2017)
3) до 2014 була довіра, після мало довіри до них
4)Колись в Інтера був один з кращих дизайнів на укр. тб, нині - один з найстаромодніших  таке враження що інтер просто закинули, як в плані технічно-матеріальному так в плані продюсерському (ну бо на деякі потуги під назвою програми доволі боляче дивитися)
5) різне, до 2015 позитивне до 2017 нейтральне, з 2017 ніяке бо дивитися вже немає бажання.
6) треба його НЕГАЙНО просто перезапускати, викинути всю радянську маячню та маячню до 9 травня, оновлювати деякі проекти, запускати нові, змінювати студії, оформлення, змінювати керівництво, запускати рекламну кампанію, спробувати притащити відомих ведучих (як з прямим) та все інше тоді рейтингі почнуть рости, а з тим що зараз він не дуже довго протримається
Найуспішнішим періодом був 2001-2007/2010(ну деяких залишків до 2010 вистачило)
  •  
    Подякували за цей пост: Nevidomyy

ass1995

Жаль, что нельзя выбрать несколько вариантов. Как по мне, рассвет 'ИНТЕРа" был с начала 2000-ых и закончился в 2007 году, когда с "ИНТЕРа" ушло много передач.
  •  

kram2000

В цьому опитуванні щось Зеленський з розривом (і без нього) програє своїм конкурентам, які раніше до нього очолювали "Інтер" (крім Безлюдної та Бенкендорфа)....

Найбільше голосів в опитуванні має Влад Ряшин має аж 6 голосів, по 1 балу мають Зінченко і Мазор, Зеленський має 0 балів.
  •  

Xottabi4

Если говорить о себе, то просто после 2004 я уже вовсю смотрел кабельные каналы и всякие Дискавери, а в 2001 году лично у меня только три телеканала показывали по-человечески, потому и выбора не было как-то.
  •  

pavlo_r

ЦитатаЯкий період в історії каналу "Інтер" був найуспішним для Вас??
Період до 20 жовтня 1996 року. В цей день все пішло неправильно
  •  

Nevidomyy

Контент:  Мелорама, LG-Еврика, БУМ (місцева версія Wipeout), Шанс, Великі українці, Ігри патріотів, Майданс, перші роки Кварталу, трансляції боксу.
Інформаційна політика: раніше канал позиціонував себе як проросійський, але не так бісив цим, та й не було такої принциповості в плані мови.  А з 2016 почалася шарманка в стилі "русских людей обижают", після чого власне я цей канал не дивлюсь.
Дизайн: до 2007 був файний логотип, нинішній мені не подобається. Щодо всього дизайну каналу така ж думка.
Майбутнє: будуть далі тримати себе на плаву за рахунок ностальгії і своєї політичної позиції. Із медіагрупи щось вартісне будуть представляти хіба що НТН і Ентер-фільм, ну ще Zoom, якщо з того й вправду зроблять такий собі аналог 112.
  •