Радіо Максимум [екс Радіо 24]

Автор Lawyer, Жовтень 06, 2011, 13:15:46

Попередня тема - Наступна тема

Lawyer

Цитата: "pavlo_r" post=13349так від початку мовлення ще під "Українським форматом" російська музика в ефірі 24 була. І жодного колориту, лише недосвідчені ведучі, які запиналися через кожні два речення (зараз ніби краще).

Павел, Украинский формат- это и так понятно- был позывной-фикция для выигрыша первого пула частот. Так и ТАВР делал некое Классик радио ))  
  •  

pavlo_r

Lawyer, а що ж такого колоритного зараз в ефірі 24? Просто я його майже не слухаю, може і пропустив що...  
  •  

Lawyer

Павел, Да я думал львовские ведущие. Но...Сейчас вот послушал- новости в стиле Эры идут. Что ведущие львовские- тоже возникают сомнения- похоже что начитано в Киеве.

У бабы акцент далеко не львовский, и где-то уже слышал или видел-знакомый голос  
  •  

RadioS

Те що ведучі не Львівські це безперечно,наприклад ведучий Андрій Конько до радіо 24 працював на радіо трек(Рівне) на рахунок інших не можу стверджувати нічого але акцент Львівський там точно відсутній  
  •  

sohok

якщо радіо 24 ,змінило концепцію і в новій концепції написано ,що 12 годин на день мають бути інформаційні програми ,а 8 годин музичні твори ,то може всетаки новини будуть цілодобово, і кожні 15 хвилин, як ви думаєте  
  •  

RadioS

Взагалі я радий що така радіостанція розвивається, :super:  вона мені куди краще того супер радіо з його примітивним ефіром :nosuper:  
  •  

admin

Цитата: "Lawyer" post=13350ну пока такой роскоши даже у люкса нет
это привет из будущего  :lol:  
  •  

Lawyer

Цитата: "RadioS" post=13357Взагалі я радий що така радіостанція розвивається, :super:  вона мені куди краще того супер радіо з його примітивним ефіром :nosuper:
Честно скажу-сейчас послушал- противоречивые ощущения от 24-песни либо очень понравились или очень не понравились.  
  •  

Vova.UA

Мені здається, ефір вже з Києва.
Щойно після львівської реклами пісня почала грати чуть не з половини.
І звук на місцевій рекламі був чистіший.

Доречі звук став схожий на мережевий ФМ Галичини. Високі частоти зіпсулися (((  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Michael_15

[/quote]
Тёзка, ты подожди они там не особо горят желанием Аллу оставлять, по Киеву, например, у Энерджи показатели лучше чем у Аллы
[/quote]


А от і останні рейтинги які зміг знайти по Україні. NRJ вставляє Аллу  
  •  

RadioS

щоб його об'єктивно оцінити треба мінімум день прослухати, спочатку мовлення мені також не подобалось ефірне наповнення, але згодом в порівнянні з іншими станціями воно в мене викликало не аби який інтерес,тепер це одна з цікавих мені станцій що є у нашому місті  
  •  

Vova.UA

Нічого собі в УРа рейтинги О_О  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

Цитата: "Michael_15" post=13361А от і останні рейтинги які зміг знайти по Україні. NRJ вставляє Аллу

а мне нравится как УР-1 почти всем вставлеет...но в ФМ ему низя....Боже упаси
его ж никто не слушает

Цитата: "Vova.UA" post=13363Нічого собі в УРа рейтинги О_О
останнім часом завжди так  
  •  

Michael_15

[/quote]

а мне нравится как УР-1 почти всем вставлеет...но в ФМ ему низя....Боже упаси
его ж никто не слушает

Цитата: "Vova.UA" post=13363Нічого собі в УРа рейтинги О_О
останнім часом завжди так[/quote]

Якщо б їх в ФМ, то УР-1 точно би всіх вставило, ось рейтинги по Україні

 
  •  

Vova.UA

Токмак - ліцензія на 2 кіло ! Якщо не пошкодують бабла, то 24 буде грати по всіх кутка  :good:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •