RDS

Автор admin, Липень 01, 2009, 16:34:28

Попередня тема - Наступна тема

admin

сьогодні переглянув \"Люкс FM\" - дуже високий відсоток передавачів з RDS - немає лише у 4-х містах (по нашим даним) - Кривий Ріг, Житомир, Чернівці та Кременчук. Усього FM передавачів - 22....майже 82%....дуже непогано  
  •  

admin

ми взнали що є рдс у Чернівцях...молодці Люкс  
  •  

Miro

admin написав(ла):
Цитатамолодці Люкс

Та ЛюксФм молодці не тільки по РДС, а й по розвитку мережі, якості програм, ефіру...!  
  •  

Lixey

Я думаю в Кривом Роге наверняка есть RDS у Люкс FM. Там местные представители РА \"ARTStyle\". Они ещё представляют в городе станции УМХ: Авторадио и Аллa. Так на них есть RDS. Вот и у Люкса тоже думаю есть. ;)  
  •  

admin

вполне вероятно  
  •  

Zhorel

admin написав(ла):
Цитатасьогодні переглянув \"Люкс FM\" - дуже високий відсоток передавачів з RDS - немає лише у 4-х містах (по нашим даним) - Кривий Ріг, Житомир, Чернівці та Кременчук. Усього FM передавачів - 22....майже 82%....дуже непогано
У Житомирі теж є RDS  
  •  

admin

ZdolbunivRivneRegion написав(ла):
ЦитатаУ Житомирі теж є RDS

Точна інфа?  
  •  

Lixey

Ещё забыли упомянуть Кировоград 107.2. Интересно, там есть RDS?  :unsure:  
  •  

admin

точно, ну из Кировограда я инфу вытащу (на днях будем знать) это не проблема  
  •  

admin

пришла инфа из Кировограда
там рдс только у Кисс - RDS - \"KISS FM / 103-4 FM / PEKLAMA / 220-484\"

Русского - \"РУССКОЕ\"

и Эры - RDS - \"RADIO ERA / 104,6 FM / REKLAMA / 220484 / 08 NOV 07 / 12JUL 09\"


вот так!!  
  •  

Vova.UA

Чогось на моєму плеєрі, якщо відображення рдс переключити на Program service, то "поп мюзік"або інше відображається завжди, коли сигнал більш-менш нормальний, навіть за містом. І на всіх станціях (ну крім Рокса у Львові напевно). А в режимі Program servise на деяких станціях текст з'являється вже ближче до передавачів (до центральної частини Львова), і то - з помилками.
Яскравий приклад - Львівська хвиля: там сигнал дуже хороший, і Поп М висвічується далеко за межами Львова, а в Program service - текст з'являється тільки в центрі Львова, і то, може навіть пів години не бути , а потім з'явитися, і з помилками (типу RA10S-TA і т.п.)
От на Шарманці чи Люксі таких проблем нема - все адекватно відображається.

Це може бути програмний глюк (і лікуватися прошивкою), чи проблема в "залізі" ???
Samsung YP-U6  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

у мене схоже

Samsung YP-Q1
ніколи не замислювався
але спробую пошукати  
  •  

zum

Не забывайте, что на разных радиостанциях разные настройки уровней пилот тона и рдс, что в свою очередь отражается на читабельности текста рдс а также ошибок при неуверенном, а порой даже уверенном сигнале радиостанции... Лучше всего со всеми проблемами криворукой настройки рдс на радиостанциях справляются автомагнитолы, там рдс идет отдельным модулем, и все это прощает... хотя читабильность на расстоянии тоже меняется, а вот портативные устройства типа мп3 плееров, телефонов  тп при малейшей криворукости радийщиков сдают ее... ;)  
  •  

Vova.UA

Цитата: "zum" post=13726Не забывайте, что на разных радиостанциях разные настройки уровней пилот тона и рдс, что в свою очередь отражается на читабельности текста рдс а также ошибок при неуверенном, а порой даже уверенном сигнале радиостанции... Лучше всего со всеми проблемами криворукой настройки рдс на радиостанциях справляются автомагнитолы, там рдс идет отдельным модулем, и все это прощает... хотя читабильность на расстоянии тоже меняется, а вот портативные устройства типа мп3 плееров, телефонов  тп при малейшей криворукости радийщиков сдают ее... ;)
Я пробував прийом в тому ж місці, на  телефоні (теж самсунг). На ньому все нормально працювало. тільки на деяких станціях текст відразу з'являвся, а на деяких - чуть довше.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

у меня этот мп3шник и в Италии не блещит, думаю скорее всего он кривовато сделан  
  •