ТРМ в Чернівецькій області

Автор Chevalier, Серпень 09, 2011, 16:52:21

Попередня тема - Наступна тема

Chevalier

#270
Новий слоган - Тримай Буковинську Хвилю!
Радіо "Буковинська Хвиля" змінило логотип:
https://www.facebook.com/cv100fm/videos/2391535607832303/




Иваныч

Cьогодні десь о 13.35,я чув як ведуча Радіо 10 оголосила частоту 104.4 у Вижниці та інфу про початок мовлення , скромнесенько  так.. Дуже люблю це радіо. Адмін зробіть об'яву про це будь-ласка на головній сторінці цього сайту.

Chevalier

#272
Мовлення Радіо 10 у Вижниці на 104.4 FM розпочалося ще влітку, 01 серпня. Принаймні, тоді вже тестували частоту.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

Иваныч

Цитата: Chevalier від Жовтень 19, 2019, 22:30:01
Мовлення Радіо 10 у Вижниці на 104.4 FM розпочалося ще влітку, 01 серпня. Принаймні, тоді вже тестували частоту.

Тестувати то одне. Я просто почув фразу від ведучої " від тепер на частоті 104.4 ми мовимо і у Вижниці"

Chevalier

Цитата: Иваныч від Жовтень 20, 2019, 19:27:52
Тестувати то одне. Я просто почув фразу від ведучої " від тепер на частоті 104.4 ми мовимо і у Вижниці"
Вельмишановний пане Иваныч!
Ведучі вже 02 серпня просили оцінити якість трансляції на частоті 104.4. І  регулярно упродовж серпня про це нагадували. Мені прикро, що забув одразу про це написати тут. А потім ефект новизни було втрачено.

Тож дякую, що Ви оприлюднили свої ефірні спостереження. Я ж просто уточнив зміст Вашого повідомлення.

Щодо почутого Вами, то доводжу до Вашого відома, що фразу "відтепер ми мовимо у Вижниці" ведучі промовляють ще від серпня. Коли у Вижниці наприкінці літа був гуцульський фестиваль, про запуск частоти 104.4 говорилося щодня по декілька разів, акцентуючи на цьому особливу увагу.

Якщо у Вас є сумніви, зверніться до представників радіостанції, напишіть їм у Вайбері, погортайте дописи у Facebook.

  •  
    Подякували за цей пост: admin

Иваныч


kram2000

Чернівці - МТРК Чернівці та ТВА
  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua

admin

Цитата
Не зміг зареєструватись через проблеми з паролем. Хочу повідомити, що я написав петицію щодо створення комунальної ТРК Чернівці замість ТзОВ ТРК ЧЕРНІВЦІ, Блиск ФМ, телеканалу ТВА і цифрового провайдера ЧТ2.  https:///e-dem.in.ua/petition/  . Розділ: Чернівці. Поки, лише мій підпис, але сподіваюсь, що вдасться за 30 днів зібрати 250 підписів. Причина: об'єднання найрейтинговіших чернівецьких ЗМІ, які в подальшому увійдуть до НСТУ. Прошу повідомити про це на форумі:  https://www.forum.ukrtvr.org/ .
  •  

BanderaTV

  •  

Иваныч


vital-fm

Сокирянам анулювали ліцензію - рік пройшов, в ефір не вийшли,  просили ще дати час до літа на запуск.
  •  

admin

Цікаво те що видавали 102.3 на Новодністровськ, а перевіряли Сокиряни:

У  ході  перевірки  на  підставі  моніторингу  від  03.11.2019  зафіксовано
відсутність  мовлення  КП  СОКИРЯНСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  РАДИ
«ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ  «СОКИРЯНИ»,  м.  Сокиряни  Чернівецької  обл.,
на 102,3 МГц у м. Сокиряни, за програмною концепцією 24 год./добу, позивні:
«музичний твір «Позивні телерадіоорганізації «Сокиряни», автор Рудий Юрій
Анатолійович». 
  •  

Иваныч

Є мовлення на 66,41 Радіо Марія для Чернівців десь з 14.30. Натомість  погіршився прийом на 69,26 та 91,3
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

kram2000

Буковинській Хвилі не продовжили ліцензію.
  •  

Иваныч


Радіо 10 вже мовить у Сторожинці  з 28 грудня 2019 р. ·
на головну додайте