Станции, которых лучше бы небыло

Автор AlexFM, Листопад 13, 2011, 23:49:46

Попередня тема - Наступна тема

UR7QBM

прийняв у запорізькій обл., с. велика білозерка. 260км по карті (напряму). прийом нестійкий. я вже запереживав чи якийсь місцевий "кулібін" не запустив трансляцію..
  •  

GDR

Я б закрив у першу чергу П'ятницю, Шансон, Русскоє та Любимоє з їхніми безтурботно-дурнуватими голосами ведучих та примітивною рос. попсою!  :good:
  •  
    Подякували за цей пост: Zako

optimist

Цікава тема! Яби хотів щоб з FM зникло Радіо Перше Конотопське 103,9FM що з Конотопа, Сумської обл.
Чому? Бо радіо не таке як раніше. Коли останній раз їх зловив і слухав то ведучих в ефірі не було, лише записані новини час від часу проскакують, програми 24каналу і все. Музика тож завжди різна, бо вони не як з форматом не визначаться. Єдине радіо якого немає ні у Фейсбук ні а Інстаграм. Ранкових ведучих у них також нема. Ведучі виходять в ефір лиш коли їм заманеться тобто або хтось замовив платно поздоровлення. Раніше стіл замовлення був, ВК заблокували так і накрився той стіл замовлень. Онлайн їх як завжди нема. Я все розумію, місцеве радіо, але краще б замість них звучало якесь інше радіо. Раніше хоть ведуча виходила в ефір щось говорила, питалась говорить привіти читала. А зараз таке враження наче їх ніхто не слухає і вони втратили аудиторію. Радіо зіпсувалось!
  •  

BanderaTV

Цитата: Віталій від Січень 30, 2020, 15:38:20
Цікава тема! Яби хотів щоб з FM зникло Радіо Перше Конотопське 103,9FM що з Конотопа, Сумської обл.
Рекомендую вам послухати "Город FM" з Кривого Рогу, непогана радіостанція і програми цікаві.
  •  
    Подякували за цей пост: optimist

optimist

#124
Цитата: BanderaTV від Січень 30, 2020, 16:49:36
Рекомендую вам послухати "Город FM" з Кривого Рогу, непогана радіостанція і програми цікаві.

Добре, послухаю! Я знаю що одна ведуча з Город FM перейшла на DJFM!
  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua

Denis05ua

Цитата: mikhail від Лютий 27, 2012, 12:19:07
Поділля в Славуті з 23 години мовчить
Оффтоп, перенести в тему "ТРВ Хмельницкої області".
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  

BanderaTV

Цитата: Denis05ua від Лютий 04, 2020, 21:28:35
Оффтоп, перенести в тему "ТРВ Хмельницкої області".
Повідомлення за 2012 рік, це вже не актуально
  •  

Denis05ua

Цитата: BanderaTV від Лютий 05, 2020, 19:20:01
Повідомлення за 2012 рік, це вже не актуально
В цьому повідомленні говорили про мовчання хмельницкої радіостанції "Поділля-Центр 104,6" з 26 лютого 2012, 23:00 у Славуті на 104.4, що мовить з першої половини 2009 року. Наразі ділить частоту з УР1, як у Хмельницькому, і до назви додали приставку "Українське радіо", а приставку "104,6" вже прибрали.
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  

BanderaTV

Цитата: Denis05ua від Лютий 05, 2020, 19:45:38
В цьому повідомленні говорили про мовчання хмельницкої радіостанції "Поділля-Центр 104,6" з 26 лютого 2012, 23:00 у Славуті на 104.4, що мовить з першої половини 2009 року. Наразі ділить частоту з УР1, як у Хмельницькому, і до назви додали приставку "Українське радіо", а приставку "104,6" вже прибрали.
Ви на дату дивилися? Повідомлення датується 2012 роком, а зараз вже 2020.
  •  

Denis05ua

Цитата: BanderaTV від Лютий 05, 2020, 19:47:02
Ви на дату дивилися? Повідомлення датується 2012 роком, а зараз вже 2020.
Це 27 лютого 2012, а я написав 23:00 26,02,2012.
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  

IANDROCOM

Прямий ФМ :laugh:. Нічого доброго поки не бачу, і не чую.
  •  

Sanja

Дискутую українською мовою.
  •  

optimist

Цитата: Sanja від Лютий 28, 2020, 22:06:52
НВ, Столица, AFM
Слухав AFM онлайн.Непотріб у вигляді шансону дає негативні враження про радіо. Їм було б доречно змінити формат на сучасну музику. Голосу Столиці вже немає.
  •  
    Подякували за цей пост: Sanja

Sanja

Цитата: Віталій від Лютий 29, 2020, 15:12:20
Слухав AFM онлайн.Непотріб у вигляді шансону дає негативні враження про радіо. Їм було б доречно змінити формат на сучасну музику. Голосу Столиці вже немає.
У них ще є телеканал "Пульсар", те саме лайно у вигляді шансону. про квоти власники не чули :( і сумно, що всі маршрутки слухають АФМ, бо іншого нічого немає.
Дискутую українською мовою.
  •  

kram2000

  •