Радіостанції онлайн

Автор Zheka, Жовтень 24, 2011, 16:00:27

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

BanderaTV
Мабуть малось на увазі, що пішло нормальне мовлення, вони то мовчали, то був фон і тиха музика.
Віталій
А що з КОнотопським 103,9? Замовкло.
  •  

optimist

Цитата: vital-fm від Березень 15, 2020, 18:20:50
BanderaTV
Мабуть малось на увазі, що пішло нормальне мовлення, вони то мовчали, то був фон і тиха музика.
Віталій
А що з КОнотопським 103,9? Замовкло.
Конотопське радіо 103,9 онлайн замовкло. Вони є лише ВК і то зараз ним не користуються. А на фейсбуці є лише сторінка їхнього телеканалу. Спробую ще раз їм написати стосовно онлайн мовлення. Таке враження наче їм лінь розвивати онлайн мовлення.
  •  

fediv

А "Радіо Експрес" із Конотопа - це не Конотопське радіо ? Це якесь інше ?
  •  

vital-fm

Експрес на 106,2, конотопське - 103,9.
По конкурсу мало б бути ще одне місцеве, але анулювались.
  •  

optimist

У додатку RadioPlayer з'явилось нове радіо Flash Radio
  •  

optimist

Кому цікаво, лінк для прослуховування Експрес Радіо 106,2FM з м.Конотоп, Сумської обл.
http://130.185.144.199:29369/

optimist

#411
Цитата: vital-fm від Березень 15, 2020, 18:20:50
BanderaTV
Мабуть малось на увазі, що пішло нормальне мовлення, вони то мовчали, то був фон і тиха музика.
Віталій
А що з КОнотопським 103,9? Замовкло.
На сторінці телеканалу КСТ  (ТРК Вежа куди входить Перше Конотопське і КСТ) відповіли мені у Фейсбуці, що зовсім скоро Радіо Перше Конотопське почне мовити онлайн. Як тільки вони запустять онлайн радіомовлення вони повідомлять на сторінці телеканалу у Фейсбук. На жаль радіо немає власних сторінок у соцмережах крім ВК.
  •  

optimist

Всім привіт. Друзі, вирішив зробити цікаву на мою думку голосування. Особисто я вже давно слухаю радіо онлайн. Чому? Бо якісний звук, немає перешкод(шумів, помєх як у FM). А Ви слухайте радіо через Інтернет? Цікаво скільки нас(людей які слухають онлайн радіо).
  •  

Sanja

Слухаю і не лише через якість, а через можливість слухати те радіо, яке не доступне на FM Хвилі міста.
Дискутую українською мовою.
  •  
    Подякували за цей пост: optimist

sanyo

Слухаю і дуже часто..Так як в нашому місті ,особливо в його деяких місцях якість прийому фм сигналу з Дніпра  не дуже добра...З часом хотів би придбати ще інтернет приймач але ціна поки що мене не влаштовує...
  •  
    Подякували за цей пост: optimist

optimist

Цитата: sanyo від Березень 18, 2020, 16:12:14
Слухаю і дуже часто..Так як в нашому місті ,особливо в його деяких місцях якість прийому фм сигналу з Дніпра  не дуже добра...З часом хотів би придбати ще інтернет приймач але ціна поки що мене не влаштовує...
Я навіть в Києві слухаю онлайн радіо на смартфоні. FM є, але я вже звик до онлайну. За ГБ не переживаю, бо маю безлімітний Інтернет. Також хочу Інтернет приймач придбати, але ціна не дозволяє це зробити. Можливо в майбутньому такі приймачі подешевшають.
  •  

Sanja

А яка середня ціна на інтернет приймач?
Дискутую українською мовою.
  •  
    Подякували за цей пост: optimist

optimist

Цитата: Sanja від Березень 18, 2020, 21:31:38
А яка середня ціна на інтернет приймач?
На prom.ua від 1300грн
  •  

vital-fm

Дуже радіо, нові посилання
320
256
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

BanderaTV

Цитата: Віталій від Березень 16, 2020, 21:21:41
Кому цікаво, лінк для прослуховування Експрес Радіо 106,2FM з м.Конотоп, Сумської обл.
http://130.185.144.199:29369/
Зависло
  •  
    Подякували за цей пост: optimist