Які новини ви дивитеся?

Автор Sergey 89, Листопад 23, 2011, 19:46:52

Попередня тема - Наступна тема

Djundich

Я смотрю новости на 1+1, ICTV, СТБ и на Интере. Но еще больше нравится смотрть новости на Markize TV (SK) когда там про Украину. А если что-то конкретное за интересовало то в интернете ищу.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

sabbuffer

З українських:
1) ТСН (1+1)
2) Факти (ICTV)
3) Вікна (СТБ)
4) Репортер (Новий)
З російських:
1) Сегодня (НТВ)
2) Новости 24 (РЕНТВ)
  •  

2692775

В основному новини на 5 каналі. Інколи Факти на ICTV .
  •  

BanderaTV

Чи якось змінилися ваші смаки за ці роки?
  •  

IANDROCOM

Цитата: BanderaTV від Квітень 21, 2020, 12:24:39
Чи якось змінилися ваші смаки за ці роки?
Дууже, до 2014 в основному дивився інтер, потім п'ятий або 24. Зараз прямий та Перший.
Ну і місцеві, зараз ЮА Рівне, або рівне 1 (раніше, зараз майже і не дивлюся)
  •  

Мих. Думич

Пропоную альтернативне дослідження, аби визначити, яка інформаційна програма найрейтинговіша?
А питання таке: яку інформаційну програму ви дивитесь? (тільки 1 варіант)
  •  

Мих. Думич

#51
Я розчарований суспільним мовником. Там вчора більшість новин проігнорували. Справа Стерненка, мітинг мам хворих на орфанні захворювання, повінь, коронавірус у регіонах та у світі, російські шпигуни у Чехії, "вибори у Польщі поштою?"... Все це не на Суспільному. Жах... Або в ТСН, або на Еспресо. Тому вибрав ТСН. Але бачу, що Суспільне комусь подобається. Голосуємо!
UPD: Щойно Суспільне повідомило про мітинги у 6 містах на захист Стерненка. Тому голос за 1+1 видалив і віддав його для УТ-1 (UA:Перший).
  •  

Xottabi4

Цитата: Мих. Думич від Травень 06, 2020, 13:55:09
яка інформаційна програма найрейтинговіша?
Открываете телерейтинги и смотрите. Или "Сьогодні", или ТСН, попеременно. Голосование на форуме не будет репрезентативным, да и вряд ли тут многие вообще смотрят телевизионные новости.

DVB

Шкода, що нема варіанта "Недовіряю жодному ЗМІ".

mikhail

Терпіти не можу всякі політичні шоу з одними і тими самими клоунами.
  •