Логотипи, скріншоти та записи з українського ТБ

Автор Радиоман, Липень 30, 2011, 14:31:52

Попередня тема - Наступна тема

Мих. Думич

#1350
Знайшов у розділі Росія скріншот з ЦТ-1, де є надпис... українською мовою (певно, Київська версія ЦТ-1).
"Просимо вимкнути телевізор". Дата прийому - 25 серпня 1987 року. Джерело: www.fmtvdx.eu/tvdx/20jaartvdx/rusland.html
UPD: на фото є надпис Р1 (це підпис на фото, для індедифікації, вочевидь для "замовника" цього фото, у випадку, якщо логотипу каналу немає. На статичні заставці, до слова, - 3 стрічки - біла та 2 червоні (кольору немає, а відтінок є :-) ).
  •  

UzUA108

#1351
До 9 травня "Інтер"  додав біля логотипа число "75", обрамлене червоною зіркою. Без коментарів
Spoiler
[close]

Традиційно, канал відмовляється від показу реклами і анонсів у цей день.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Qolo

Обновил логотипы общенациональных МХ

MX-1


MX-2


MX-3


MX-5

UzUA108

#1353
Не знаю, коли саме (може у цей понеділок, а може вже давно), але тільки зараз помітив, що ObozTV змінив ефірний логотип на Obozrevatel.
  •  

BanderaTV

Цитата: UzUA108 від Травень 27, 2020, 19:38:46
Не знаю, коли саме (може у цей понеділок, а може вже давно), але тільки зараз помітив, що ObozTV змінив ефірний логотип на Obozrevatel.
Вже давно, ще в лютому
  •  

UzUA108

А, ну ОК. Якщо щось, я вибачаюсь - не часто доводиться дивитись той канал)
  •  

UzUA108

#1356
Вчора "Трофей" змінив логотип.

На сайті https://trofey.tv ще старий логотип.
Було б цікаво, якби це було початком "уніфікації" брендів тої групи. Хоча навряд.

Sanja

Дискутую українською мовою.
  •  

DrewUA

Цитата: Sanja від Червень 30, 2020, 21:26:53
Цікаві теми на зіку)

Мені одному здається що перед тим як розробляти дизайн каналу хтось добряче випив  :13:
  •  

DrewUA


Прямий змістив логотип, а також відмовився від жестового перекладу у денний час. Тепер переклад з 14 до 22 години.
  •  

IANDROCOM

Цитата: FellDrew від Липень 03, 2020, 20:53:04

Прямий змістив логотип, а також відмовився від жестового перекладу у денний час. Тепер переклад з 14 до 22 години.
Раніше, коли не було перекладу. То логотип не зміщали.
  •  

Radiostyle

  •  

Radio_2019

Цитата: Radiostyle від Липень 10, 2020, 20:37:26
1+1 щойно прибрав "хатинку"
Так, але логотип без хатинки був ще ніби зранку, напевне змінили сьогодні в 00:00.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

DrewUA

Цитата: Radiostyle від Липень 10, 2020, 20:37:26
1+1 щойно прибрав "хатинку"
Цікаво взагалі чому так довго ця хатинка була... Всі канали поміняли логотипи на звичайні ще 2 місяці тому, а 1+1 тримався...
Взагалі думав що це вже буде постійним логотипом. Правда я б логотип змінив би на той, який вони накладають на ютуб відео, а не ось цей білий.
  •  

Xottabi4

  •  
    Подякували за цей пост: GMB, Sanja