Люкс FM

Автор Radiostyle, Квітень 24, 2012, 10:49:55

Попередня тема - Наступна тема

DrewUA

Скажу свою думку про Люкс FM.
З малку я слухав Люкс FM, я пам'ятаю всі ті слогани, заставки, голоси ведучих, музику яка там грала і навіть якісь новини (кожного дня о 20:00 у Волинській області чомусь замість люкс новин починалися новини білоруською мовою про події в білорусі). І все було добре поки 1 вересня 2009 року на тій частоті стало звучати Стильне Перець FM. Послухавши ефір я зрозумів що це не то, ніякої іншої музики окрім російської небуло.
Зайшовши в інтернет так і не зміг відтворити ефір через тодішню так звану "швидкість" інтернету. Були часті запинання. Так і забулось воно все, з спогадами про радіостанцію. Вона так і не повернулась на FM у моєму місті. З приходом швидкісного інтернету нарешті захотів послухати Люкс, АЛЕ, той Люкс вже не був тим що я колись слухав, я зрозумів це поослухавши ефір тиждень.
Шукаючи щось про Люкс я наткнувся на якийсь Львівський Люкс. Думав що він просто вирізняється рекламою тай і все, але ні. То був як не дивно той самий Люкс, який я так любив. Взагалі було дивно як ще хоч десь Люкс зберіг місцевий ефір. З того дня вже декілька років для мене львівський Люкс в пріоритеті, але мені трохи не пособі коли дізнаюсь що потроху почали скоскорочувати ведучих новин та новинний відділ і т.д. Не хочеться щоб ще взагалі закрили як то було колись позакривали місцеві ефіри радіостанції.
  •  

pavlo_r

У вас транслювався так званий Luxx FM Схід  з Донецька (ага). Він  пізніше переродився в Best FM, але у вас його вже не транслювали. Це був проект Андрія Карпія і до Люкса Садового воно відношення по суті не мало (поправте, якщо не правий). Львівський Люкс зберігся лише по тій причині, що зі Львова ця мережа починалась і саме зі Львова йшов мережевий ефір поки не зробили студію в Києві (2002). А Львів залишився мабуть через сентименти АндрійВанича і високу популярність в місті
  •  

DrewUA

#77
Цитата: pavlo_r від Липень 16, 2020, 21:22:40
У вас транслювався так званий Luxx FM Схід  з Донецька (ага). Він  пізніше переродився в Best FM, але у вас його вже не транслювали. Це був проект Андрія Карпія і до Люкса Садового воно відношення
Тобто було два Люкса які один до одного не мали відношення і були схожими по формату, позивним та лого? Нічого собі... Навіть суперечок не було?

P.S. доречі наскільки я знаю Best FM ще досі мовить у Маріуполі здається... Розвивати його не вигідно мабуть було після ребрендингу
  •  

pavlo_r

#78
Було три Люкси: оригінальний (Львів) і відгалуження в Києві (з 2002) та Донецьку (2005). Не знаю, який формат був в донецького Люкса (десь по типу Best FM), але він  не мав відношення до люксів Садового. Можливо позивні використовувалися по франшизі після того як київський Люкс перестав мовити на частотах ТРК Клас і там запрацювало радіо Luxx FM Схід. Хоча враховуючи різні лого та написання — могла бути просто спроба паразитувати на відомому бренді (але це не точно)
Щодо логотипів та історії: у нас, крім форуму, є сайт. Просимо користуватися
https://ukrtvr.org/trk/713 (Luxx FM Схід)

ПС. Формат київського Люкса від старту відрізнався від того, що було у Львові. Ось що писав про це Скуратівський:
Цитата26.04.2002 Цікаві зміни сталися з мовленням радіо "Люкс FM" у Києві. На двох частотах, що їх використовувала станція паралельно (69.68МГц та 103.1МГц), відтепер транслюються дві різні програми. На "нижній" частоті 69.68МГц (ліцензія ЗАТ ТРК "Люкс" №000504 від 25.09.1997) все лишилося без змін - транслюється звична мережева програма у форматі, який існує на станції вже не один рік. Натомість разючі зміни на частоті 103.1МГц (ліцензія ТОВ "Ю-Бі-Сі-Радіо Люкс" НР№0128 від 2001-го року). На цьому каналі відтепер можна почути зовсім інших ведучих; різниться й музичне наповнення - на каналі 103.1МГц тепер можна почути більш ритмічну та більш танцювальну музику. Також на цій хвилі можна почути російськомовну музику (чого раніше ніколи не було на радіо "Люкс"). Тим часом, на обидвох частотах лунають однакові джинґли, лайнери та інші елементи ефірного одягу. Спільним лишається й телефон рекламного відділу - (044)-462-06-06. Цей самий номер, до речі, використовується на каналі 103.1МГц також і як студійний (Власна інформація).

27.04.2002 Відтепер і на частоті 69.68МГц припинилися ретрансляції старого радіо "Люкс FM" зі Львова - натомість тут дублюється люксівська програма, що від учорашнього дня транслюється на каналі 103.1МГц. Сама станція поки не надає коментарів щодо змін (Власна інформація).
http://www.proradio.org.ua/news/2002apr.php
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, Sl@d

vital-fm

Нічну програму привітань з автовідповідача київського люкса зняли аж в 2004-му, перший раз її почув, прийнявши ефір з Чернівців літом 2003-го, згодом фіксував при запуску в ІФ 2004-го, коли люкс запустили в ТЕрнополі - програми вже не було, перейшли на 2 годинні передачі.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Ігор

На донецькому Люксу нічна програма привітань була присутня з 2005 і до кінця існування цієї радіостанції. Формат трохи відрізнявся,і з часом наповнення також, донецький був більш танцювальний. Був час коли вони транслювали один хіт парад на обох станціях і камеді клаб також.
  •  

kram2000

"Люкси" придбали радіо Херсон ФМ. Інформація з Держреєстру.
https://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=7114.msg143019#msg143019
  •  

kram2000

На карті мовлення радіостанції позначено те, що вона мовить у Херсоні.
  •  

vital-fm

Тільки у Херсоні, там ж ніби ще частоти були, чи тимчасовий дозвіл, чи під мовлення громад.
  •  

BanderaTV

Цитата: vital-fm від Лютий 19, 2021, 22:58:01
Тільки у Херсоні, там ж ніби ще частоти були, чи тимчасовий дозвіл, чи під мовлення громад.
Чекаємо на рішення НР
  •  

kram2000

  •  

optimist

На сторінці Люкс FM  потік Люкс FM Київ не 256 а 320. Бо я відкрив той потік у плеєрі і там 320
Тому будь ласка змініть Люкс FM Київ  256 на 320
  •  
    Подякували за цей пост: admin

kram2000

Я так розумію, масове використання криптовалют знову в моді, як в 2017 році
https://lux.fm/zaroblyaj-cherri-koini-ta-obminyuj-yih-na-eksklyuzivnij-merch-lyuks-fm_n114928

Опції платіжок біткоїнами за послуги та мерч радіостанції



  •  

BanderaTV

Люкс ФМ ретранслює 24 канал
  •  

BanderaTV

15 березня о 9:00 - Радіо Максимум, Люкс FM та Ностальжі припинили ретранслювати 24 канал та почали власне спільне мовлення зі слоганом: "Один ефір, одна країна, разом до перемоги. Все буде Україна!". Новини кожні півгодини, коефіцієнт пісень 66/34% (на дві іноземні пісні, одна українська). Звучать жартівливі джингли в сторону окупантів.
  •  
    Подякували за цей пост: admin, corazon