Україна 24 (2011-2022)

Автор DeJar, Квітень 14, 2013, 13:19:01

Попередня тема - Наступна тема

mikhail

Цитата: Мих. Думич від Квітень 29, 2020, 18:17:13
Пробачте, студія Великого футболу. Думав не так.
на другій фото стара уже неіснуюча студія в якій програма виходила до кінця минулого року. Зараз же після запуску і розбудови Україна 24 мусять ділити територію. Ще там були плани на євро. Будівництво нових студій але іза всім зрозумілих подій все відтерміновується
  •  

Мих. Думич

Хоча "Україна" вже змінила логотип, "Україна 24" ще йде зі старим логотипом і хештегом #УКРАЇНАВДОМА (слово "Україна" написана жовтим). Прошу відстежити ситуація з логотипами цього каналу
  •  

Radio_2019

Цитата: Мих. Думич від Квітень 30, 2020, 09:46:36
Хоча "Україна" вже змінила логотип, "Україна 24" ще йде зі старим логотипом і хештегом #УКРАЇНАВДОМА (слово "Україна" написана жовтим). Прошу відстежити ситуація з логотипами цього каналу
Ок. А що в України 24 також мають змінювати логотип?
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

Мих. Думич

Ніби так, бо "Україна" логотип змінила. Але тут складніше, бо треба готувати нові заставки каналу.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

UzUA108

Цитата: Мих. Думич від Квітень 30, 2020, 11:03:38
Ніби так, бо "Україна" логотип змінила. Але тут складніше, бо треба готувати нові заставки каналу.

Не думаю, що будуть міняти - каналу тільки пару місяців та і вроді все нормально поки що у них з оформленням.
Є така моя думка, що "Україна" змінила ефірний логотип (на той, що вже давно використовувався в заставках), щоб якраз не плутали з "Україною 24" - у них лого ж були майже однакові (різниця у "24") :dunno:.

Однак, як на мене, все ж було б добре, якби вони ефірне лого "України 24" все ж модифікували: зафарбували 24 помаранчевим, як у заставках. Ну, то, скорше, кому як "до душі")

IANDROCOM

Цитата: UzUA108 від Квітень 30, 2020, 19:22:41
Є така моя думка, що "Україна" змінила ефірний логотип (на той, що вже давно використовувався в заставках), щоб якраз не плутали з "Україною 24" - у них лого ж були майже однакові (різниця у "24") :dunno:.
Випередили мене) На рахунок заставок і оформлення - не дуже.
  •  

Мих. Думич

"Україна 24" покаже документальні серіали "1941" та "1945".
Кінострічки про Другу світову війну вийдуть в ефір 8 та 9 травня.
Про це режисер та автор цих стрічок Ігор Кобрин та головний продюсер студії "Телекон" Сергій Заболотний повідомили "Детектору медіа"
Ось підтвердження: www.detector.media/production/article/176988/2020-07-05-ukraina-24-pokazhe-dokumentalni-seriail-1941-ta-1945/
2 роки з війни забрали...  :evil: :pukan:
  •  

kram2000

"Зірка" останніх тижнів прийшла на інтерв'ю до Голованова
https://www.youtube.com/watch?v=DXz7dr9uH-4
  •  

kram2000

  •  

kram2000

Від учорашнього вечора на каналі "Україна 24" новинна стрічка внизу має новий дизайн
  •  

sanyo

 ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера", зараз йде на каналі Україна 24 а не на каналі Україна...
  •  

DrewUA

Цитата: sanyo від Липень 17, 2020, 21:19:47
ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера", зараз йде на каналі Україна 24 а не на каналі Україна...
Переїхали на Україна 24. Ахметов всіми силами хоче розвинути свій інфо канал, таким чином от і рейтингова програма перейшла на канал
  •  

mikhail

#193
Цитата: sanyo від Липень 17, 2020, 21:19:47
ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера", зараз йде на каналі Україна 24 а не на каналі Україна...
ну про це я дізнався на початку тижня

Upd і це була остання програма перед відпусткою. Наступна сказав вийде 4 вересня.... На каналі Україна.... А не 24... Питання що це було?
  •  

Xottabi4

Прыжки с каналов "одного лагеря" на каналы "другого лагеря" уже стали обыденностью.  :13:

Ведущие Тала Калатай и Юлия Войнар перешли на «Украина 24»
С информационным телеканалом «Украина 24» начали сотрудничество ведущие Тала Калатай, которая работала на Прямом канале, и Юлия Войнар (ZIK). Об этом сообщает пресс-служба «Украина 24». «Мы рады сообщить, что телеведущие с большим опытом работы на информационных каналах — Тала Калатай и Юлия Войнар — стали частью нашего медиахолдинга. Еще раньше к нашей команде присоединился Иван Яковина», — прокомментировал главный редактор «Новостной Группы Украина» Юрий Сугак. В эфир телеканала ведущие выйдут 17 августа. Тала станет ведущей LIVE-формата, а Юлия — ведущей новостей. Ранее на «Украину 24» с «Прямого» перешёл ведущий Максим Несмеянов, который начал вести на канале проект, по смыслу аналогичный тому, который демонстрировался на «Прямом» — передачу о защите прав потребителей.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019