Логотипи, скріншоти та записи з українського ТБ

Автор Радиоман, Липень 30, 2011, 14:31:52

Попередня тема - Наступна тема

kram2000


Xottabi4

  •  
    Подякували за цей пост: Sanja, UzUA108

Sanja

#1367
Перший раз бачу такий телеканал  :13:
ПТРК HD



UPD: А на сайті він є) https://ukrtvr.org/trk/345
Дискутую українською мовою.
  •  

Xottabi4


DrewUA

#1369
Прямий змінив оформлення етеру.

Ранкове оформлення:
Screenshot-2020-08-31-08-21-47" border="0

Денне оформлення:
Screenshot-2020-08-31-09-19-41" border="0
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

BanderaTV

Я б звісно матюкнувся, але тут не можна. Мене цікавить одне питання: "що курив дизайнер?"
  •  

DrewUA

Цитата: BanderaTV від Серпень 31, 2020, 14:21:55
Я б звісно матюкнувся, але тут не можна. Мене цікавить одне питання: "що курив дизайнер?"
Видовжені літери, це взагалі щось...
  •  

UzUA108

 :dash:
1) Хоча нова кольорова гама і жовто-синя, але все ж кольори вже надто яскраві, це дуже ріже око.
2)Перекладач тепер "розміщується" лівіше логотипу (раніше - навпаки). Однак, нащо той простір залишати порожнім весь час - маю на увазі, тепер довгий текст не влізає і вимушено звужується??? Не можна проблему рростору вирішити інакше - наприклад, зменшити розмір шрифту?
Цитата: FellDrew від Серпень 31, 2020, 08:30:40
Ранкове оформлення:
Screenshot-2020-08-31-08-21-47" border="0
Підсумок -  :P
  •  

Xottabi4


IANDROCOM

#1374
Цитата: UzUA108 від Серпень 31, 2020, 18:14:10
:dash:
1) Хоча нова кольорова гама і жовто-синя, але все ж кольори вже надто яскраві, це дуже ріже око.
2)Перекладач тепер "розміщується" лівіше логотипу (раніше - навпаки). Однак, нащо той простір залишати порожнім весь час - маю на увазі, тепер довгий текст не влізає і вимушено звужується??? Не можна проблему рростору вирішити інакше - наприклад, зменшити розмір шрифту?Підсумок -  :P
Щодо гами, вони повинні зробити контраст між лого та титрами, хоча б мінімальний контраст, та погратися з тінями, аби картинка не зливалася під час анонсу репортеру (наприклад). Ну й хай зроблять всі кольори трошки приглушеними, а не такими яскравими.
Щодо шрифту, то хай вже в два рядки пишуть.

І так, перекладач все одно налазить.
  •  
    Подякували за цей пост: UzUA108

UzUA108

Цитата: IANDROCOM від Серпень 31, 2020, 18:54:32
Щодо шрифту, то хай вже в два рядки пишуть.

:super: Я про те теж думав, але то хіба, якщо текст вже надто довгий
  •  

Qolo

Цитата: FellDrew від Серпень 31, 2020, 08:30:40Прямий змінив оформлення етеру.
Ну вот как им удалось изначально из ультрасовременного дизайна скатиться на уровень графики 90-х?? :S
У многих локальных телеканалов плашки и логотип и то лучше выглядят.

vadym_wfm

Цитата: FellDrew від Серпень 31, 2020, 08:30:40
Прямий змінив оформлення етеру.

Якщо чесно, то мінімалізм, так ще й з кислотними кольорами ну дуууже не підходить. Градієнт хоча би якийсь підкинули, а не сплошные цвета.
Слухайте улюблені радіостанції на XTV PLAY абсолютно безкоштовно з будь-якого девайсу

http://xtvplay.pp.ua/
  •  

DrewUA

Прямий знову оновив оформлення етеру:
Screenshot-2020-09-05-09-10-47" border="0
Тепер стрічка на жовтому фоні, а логотип на білому (можливо це оформлення на вихідні дні :dunno:)
  •  
    Подякували за цей пост: UzUA108

IANDROCOM

#1379
Цитата: FellDrew від Вересень 05, 2020, 09:19:20
Прямий знову оновив оформлення етеру:
Screenshot-2020-09-05-09-10-47" border="0
Тепер стрічка на жовтому фоні, а логотип на білому (можливо це оформлення на вихідні дні :dunno:)
Ох як вони набридли.. Теж записав (і як завжди не можу нормально викласти в мережу).

До речі титри теж з синім тексом на білому фоні (просто коли вони крутять повтори програм, то там титри ще ті які були раніше під час запису). Не такі кислотні, але ввечері чи вночі, коли темно то вони дуже будуть сліпити в очі, у порівнянні з темним павільйоном для токшоу, чи підлогою студії у Парусі (або там само під час нічних/вечірніх етерів).
  •