Радіостанції онлайн

Автор Zheka, Жовтень 24, 2011, 16:00:27

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Хтось колись просив регіональні потоки загальнонаціональних:
Кременчук
Там ж і можна промоніторити місцеві врізки.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, sanyo

corazon

Круто.
А для інших міст є подібне?
Також цікаво, де формуються ці потоки - безпосередньо у Кременчуці? І яка мета їх присутності в мережі?
  •  

vital-fm

Рекламні агенції пускають, є в КРивому розі, ще з рівного зустрічав.
Може щще десь є, але не публічно.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Иваныч

Цитата: vital-fm від Серпень 07, 2021, 20:13:21
Хтось колись просив регіональні потоки загальнонаціональних:
Кременчук
Там ж і можна промоніторити місцеві врізки.

Не працює

vital-fm

Якщо скачувати в плеєр - працювати по m3u не буде, скопіюйте посилання без m3u.
  •  
    Подякували за цей пост: kaverin

sanyo

#560
Так... все працює..Більше того якщо наприклад зайти на сайт Автохвилі https://avtohvylia.com То там зверху справа в плейері присутні всі ці станції..Автохвиля ,Пятниці ,енерджі, ретро, power, нв та шансон
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

Охтирського Радіо Хіт онлайн більше немає? На днях захотів послухати - бачу, на ukrtvr прибрали зі списку, а на сайті станції онлайн не запускається. Коли раніше слухав - було як Хіт-FM, тільки без розмов.
  •  

vital-fm

Мабуть перехідний період закінчився, і далі вихід на Київ буде.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

TV-Ukr

#563
Цитата: Віталій від Березень 18, 2020, 14:58:41
Всім привіт. Друзі, вирішив зробити цікаву на мою думку голосування. Особисто я вже давно слухаю радіо онлайн. Чому? Бо якісний звук, немає перешкод(шумів, помєх як у FM). А Ви слухайте радіо через Інтернет? Цікаво скільки нас(людей які слухають онлайн радіо).
Деякий час мені довелося слухати Перець ФМ. Іноді слухав, а іноді вмикав Хіт ФМ Сучасні хіти в додатку Radioplayer. Спочатку подобалось, слухав постійно, але потім набридло, бо одні й ті ж самі пісні кожень день. Та й з'явилася можливість знову слухати Ретро ФМ. З того часу слухав Хіт ФМ Сучасні хіти лише на спортивних заняттях. Послухаю ще Power FM - може його буду слухати.

Та й покриття на наших дорогах не дуже. Коли їхав до Шостки - зв'язок зникав декілька разів.

Офтоп: не тільки репертуаром Хіт ФМ не подобається. А й тим, що не змогли вище підняти антену в Шостці. Через це при відстані в 40 км від передавача спостерігається слабкий сигнал. Хоча той же Перець ФМ при потужності в 200 Вт добивав навіть до Конотопа (70 км), поки не увімкнули Релакс на 107.1. На рівні з Хітом приймається й Промінь, але там мала потужність - всього 30 Вт. А так, якщо б вище підняли антену - була б непогана альтернатива для Ретро ФМ, коли його знову вимкнуть.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

optimist

Цитата: TV-Ukr від Вересень 25, 2021, 20:31:11
Деякий час мені довелося слухати Перець ФМ. Іноді слухав, а іноді вмикав Хіт ФМ Сучасні хіти в додатку Radioplayer. Спочатку подобалось, слухав постійно, але потім набридло, бо одні й ті ж самі пісні кожень день. Та й з'явилася можливість знову слухати Ретро ФМ. З того часу слухав Хіт ФМ Сучасні хіти лише на спортивних заняттях. Послухаю ще Power FM - може його буду слухати.

Та й покриття на наших дорогах не дуже. Коли їхав до Шостки - зв'язок зникав декілька разів.

Офтоп: не тільки репертуаром Хіт ФМ не подобається. А й тим, що не змогли вище підняти антену в Шостці. Через це при відстані в 40 км від передавача спостерігається слабкий сигнал. Хоча той же Перець ФМ при потужності в 200 Вт добивав навіть до Конотопа (70 км), поки не увімкнули Релакс на 107.1. На рівні з Хітом приймається й Промінь, але там мала потужність - всього 30 Вт. А так, якщо б вище підняли антену - була б непогана альтернатива для Ретро ФМ, коли його знову вимкнуть.
У нас також можна було Перець FM із Шостки приймати. Мені до Шостки 100-110км
Але потім щось прийом погіршився і все. Інші станції можна слухати крім Хіт FM і Шансону. Хоча в 2018 році ще як ходив в школу, то весною там кочегари на Кіпо приймали Хіт FM. У школу я ходив за 8 км від мого села.
Зараз же я в основному через Інтернет слухаю. RadioPlayer у смартфоні. І на ноуті через потоки у плеєрі. Мені подобається радіо слухати.
Більше альтернативи у мене немає. FM діапазон у селі  по прийому дуже скучний. Немає цікавих станцій для мене. А ставити антену, возитися із приймачем, кабелем, антеною немає сенсу. Коли можна слухати ці самі станції у гарній якості онлайн.

TV-Ukr

Цитата: TV-Ukr від Вересень 25, 2021, 20:31:11
Послухаю ще Power FM - може його буду слухати.
Хоча, є ж ще Flash Radio. Або щось з УМХ.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

optimist

Радіостудія Ромен м.Ромни, Сумська обл
http://91.207.245.57:8000/UA:Romen
  •  

TV-Ukr

#567
От блін, навіть Ромни вже випереджають Перше Конотопське. Жаль лише, що не виставили частоту у Ромнах під УР-1 і у Конотопі під Промінь.

Представниця НР на Сумщині казала про Ромни, щоб подавали документи на прорахунок частоти. Хоча в Ромнах та Конотопі є по 5 прорахованих частот (не задіяних під конкурс). А може то вона казала про Овлаші, як-от у Порохоні замість С-Буди.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

optimist

В ютубі на сторінці телеканалу КСТ в коментарях щодо радіо відповіді я не отримав на жаль. Хоча колись, в часи ВК радіо мовило онлайн, навіть у ВК можна було слухати.
Чому зараз радіо не мовить онлайн невідомо.
  •  

optimist

Я би хотів слухати Перше Конотопське у RadioPlayer.
Може колись це станеться.
  •