ТРМ в Київській області

Автор MrVlaDor, Серпень 03, 2010, 23:57:52

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Спробував роздивитися картинку на 56 ТВК. Схоже що там логотипу Купола вже немає.

Із сигналом що 27 твк, що 56 твк спочатку приймалися добре, а тепер чорнобіло, тільки 56 твк неможливо дивитися.
Може в мене щось з телевізором? Більше місяця назад мене знайомий запитував про Купол, він живе десь за 2 км від мене.  
  •  

Smart

Заметил на радиостанциях принадлежащих УМХ такую вещь: теперь после DTMF метки в Киевском эфире начинается местная реклама, а в интернет вещании и в вещании регионов играет какая-нибудь песня. Наверно, это сделано, чтобы Киевскую местную рекламу было слышно исключительно в Киевском эфире и нигде больше.  
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
  •  

АДВ

Дуже дивно,що ніхто не помічає змін,які є зроблені радіогрупою на радіо Алла.Тепер також планується до 50% іноземної музики,окрім російської  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

mihaylin

Вот к стати заснял как слышно DTMF при вылете из блока региональной рекламы на канале Интер

http://www.youtube.com/watch?v=qEOsnLFCWLw  
  •  

admin

В Киеві в 4 мультіплексі замість одного з тестів, почав мовити телеканал "Добро ТВ".  
  •  

Zheka

на сайте УБС (Бизнесс) онлайн трансляция идёт с логотипом "Купол", значит на 56 ТВК тоже "Купол"  
  •  

admin

а я люблю называть вещи своими именамми
на 56 Бизнесс, с логотипом Купола для НР
а если ещё проще то на 56м Бизнесс  
  •  

Zheka

Цитата: "admin" post=14650а я люблю называть вещи своими именамми
на 56 Бизнесс, с логотипом Купола для НР
а если ещё проще то на 56м Бизнесс
ОК! Я ж не против....  
  •  

admin

Добавлено фото ретранслятора в Переяславе-Хмельницком  
  •  

admin

сделал видео приёма в Ирпене на комнатную ант. У Купола оч низкий звук. на 27 пока академия, качество среднее, помониторю ещё  
  •  

Ігор

А як сигнал в порівнянні з іншими каналами? І 56 твк?  
  •  

admin

  •  

Serhiy1970

Сегодня утром обнаружил работающий "Проминь" на киевской частоте 71,30 МГц.  
  •  

Ігор

Нарешті я зможу слухати промінь :music: тільки треба попрацювати з паяльником.  
  •  

iskostya

Цитата: "Ігор" post=17854Нарешті я зможу слухати промінь :music: тільки треба попрацювати з паяльником.
А через инет слабо слушать? Всё-таки Вы тут пишите - а значит интернетом пользуетесь :-)  
  •