КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

DVB

Там взагалі оголошено два конкурси. Один на 55 частот, під УР.
І другий на 109 частот, для всіх.
  •  
    Подякували за цей пост: sanyo

admin

А на наступному тижні кажись ще буде, дві частоти Громадського якщо я правильно зрозумів.
  •  

vital-fm

Додали б до цих 109, чи, може ще виставлять пачку - 88-100 ще мало нафарширували.
  •  

Radiostyle

#1233
Цитата: Radiostyle від Серпень 08, 2021, 17:35:21
Цікаво з БЦ що виставлять+Володарка і Рокитне
upd: 106.2 піде на розвиток мереж
буде до 5 претендентів,рокс,релакс,павер,максимум,нв,культура,
армія під питанням,п'ятниця,наше ігнорять чомусь,nrj навряд
  •  

optimist

Як думаєте, хто у Конотопі частоту 101,1 візьме?. Я думаю Хіт FM
  •  

kram2000

Цитата: Radiostyle від Серпень 25, 2021, 18:42:29
буде до 5 претендентів,рокс,релакс,павер,максимум,нв,культура,
армія під питанням,п'ятниця,наше ігнорять чомусь,nrj навряд

А хто на Краматорськ претендує? Промінь, Люкс, можливо якась з 2 радіостанцій БРГ (Шансон та Power)?
  •  

TV-Ukr

Я думаю, що на 105.3 у Шостці запустять Культуру. Щодо 100.0 - навіть не знаю. Якщо відомо, то хто на цю частоту подається?
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

DVB

Є дуже цікавий варіант для Power FM.
На конкурс виставлена колишня частота Ретро в Благовіщенську. 104,0; 0,5 кВт.
Якщо вони зайдуть туди, то у Power FM , є можливість майже повністю покрити автобан Київ - Одеса.
Більше того. І в Києві і в Благовіщенську буде одна й та ж частота, 104,0. Таким чином, рухаючись з Києва в сторону Одеси, Майже всю дорогу, можна буде слухати Power FM. Буде лише невеличкий відрізок (20-40 км), на якому не буде сигналу, десь в районі Жашкова. І десь в центрі Одеської області, теж буде такий же невеличкий відрізок без сигналу. Але на Одещині, слухачам Power FM , доведеться переналаштуватись вже на одеську частоту мовлення.
Шкода, якщо Power втратить таку можливість.
Spoiler
[close]
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kram2000

#1238
У зв'язку зі створенням об'єднаної рекламної групи, до якої увійшли УМХ, БРГ та Перець ФМ, БРГ може і не брати участі у конкурсах Національної ради, які зараз тривають (це моє припущення).
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Formally 20

Может ждут когда у УМХ закончится радиолицензии
  •  

Radiostyle

#1240
  •  

corazon

Судячи з найновішої статті з Детектора, опублікованої на цьому сайті - у Львові аж 9 претендентів на місцевий цифровий конкурс. Цікаво, хто це. Думаю, точно НТА, Перший Західний, а також, судячи з тексту, щось а-ля "Ісландія Львів" і "Апостроф Львів". Але хто ще п'ять - якісь нові невідомі канали-пустишки, певно?
Також цікаво, хто переможе. Ставлю на НТА і Перший Західний, а третє місце кому віддадуть, на вашу думку?
  •  

vital-fm

лайви ж хотіли у Львів зайти, може люкси ще один канал захочуть, плюси уніан пропхати, якось так...
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kram2000

Цитата: vital-fm від Жовтень 25, 2021, 10:38:18
лайви ж хотіли у Львів зайти, може люкси ще один канал захочуть, плюси уніан пропхати, якось так...

НТА може піти на конкурс разом з каналом футбольного клубу "Рух" (належать Григорію Козловському).
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Vova.UA

Цитата: corazon від Жовтень 24, 2021, 23:35:57
Судячи з найновішої статті з Детектора, опублікованої на цьому сайті - у Львові аж 9 претендентів на місцевий цифровий конкурс.
Дивно бачити такий ажіотаж навколо частоти з потужністю в 10  :huh: ват, це мабуть навіть не всюди по місту буде прийматись, не кажучи вже про прилеглі населені пункти...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •