Станции, которых лучше бы небыло

Автор AlexFM, Листопад 13, 2011, 23:49:46

Попередня тема - Наступна тема

optimist

Проблеми із прийомом ? Ну можна ж написати їм та й вирішать
  •  

mikhail

Цитата: TV-Ukr від Жовтень 21, 2021, 17:40:35
І добре, що нема. До речі, за порєбріком його теж нема. Наче замінили на Радіо Романтика. А от чого б дійсно краще не було б, то Хіт FM у нинішньому вигляді. Одноманітний репертуар, багато реклами, популярність за рахунок безальтернатив'я. Та навіть з цим у нашому регіоні проблеми. А дійсно, чого вони не можуть поповнити фонотеку та збільшити покриття, натомість скуповують місцеві станції? Мабуть тому, що це просто рекламна помийка. Думав, що з онлайн-станціями (по типу Хіт FM Сучасні хіти) буде краще, але ні, там теж одноманітний репертуар.

В умовах безальтернатив'я - можна слухати, а так...
інтернет. Додаток radio Player та і до побачення фм мовлення
  •  

vital-fm

TV-Ukr Це в столиці, по регіонах замінили на comedy, залишилась ще в Молдові, та й то ділить день із спутніком.
  •  

Ilya

Цитата: TV-Ukr від Жовтень 21, 2021, 17:40:35
А от чого б дійсно краще не було б, то Хіт FM у нинішньому вигляді. Одноманітний репертуар, багато реклами, популярність за рахунок безальтернатив'я.

Согласен на 100%. Этот шлак невозможно слушать, про эту станцию забыл еще примерно лет 10 назад. Им главное реклама, а не аудитория(((
  •  

CyberMan

Цитата: Ilya від Жовтень 21, 2021, 22:55:11
Согласен на 100%. Этот шлак невозможно слушать, про эту станцию забыл еще примерно лет 10 назад. Им главное реклама, а не аудитория(((
Лет 10 назад я их слушать по утрам любил, сейчас попробовал послушать - не то пальто.
  •  

TV-Ukr

#155
Цитата: mikhail від Жовтень 21, 2021, 19:42:15
інтернет. Додаток radio Player та і до побачення фм мовлення
Так, це гарний варіант, але він не містить атмосфери, що відчувається під час прослуховування FM.
Цитата: vital-fm від Жовтень 21, 2021, 20:16:41
TV-Ukr Це в столиці, по регіонах замінили на comedy
Не тільки у столиці: https://vcfm.ru/radio/station.php?namest=Радио_Романтика
А так дійсно, мережа маленька.
Цитата: vital-fm від Жовтень 21, 2021, 20:16:41
залишилась ще в Молдові, та й то ділить день із спутніком.
Ця пропагандистська помийка ще мовить там? Дивно, наче вони до Європи збираються, а тут таке...
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

DrewUA

Цитата: TV-Ukr від Жовтень 21, 2021, 17:40:35
І добре, що нема. До речі, за порєбріком його теж нема. Наче замінили на Радіо Романтика. А от чого б дійсно краще не було б, то Хіт FM у нинішньому вигляді. Одноманітний репертуар, багато реклами, популярність за рахунок безальтернатив'я. Та навіть з цим у нашому регіоні проблеми. А дійсно, чого вони не можуть поповнити фонотеку та збільшити покриття, натомість скуповують місцеві станції? Мабуть тому, що це просто рекламна помийка. Думав, що з онлайн-станціями (по типу Хіт FM Сучасні хіти) буде краще, але ні, там теж одноманітний репертуар.

В умовах безальтернатив'я - можна слухати, а так...
Хіт FM 10 років тому і зараз це зовсім різні радіостанції, атмосфера "Від 90 до сьогодні" пішла наскільки я помітив десь у 2015, історія Хеппі раноку з колиншіми ведучими Суботіною, Анатолічом та серед яких досить довго був Сінкевич теж пройшла, зараз Карпова на кожне слово сміється що дуже дратує, зачитуються якісь анекдоти, обговорюють безсенсові ситуації з яких взагалі не смішно, реклами стало більне, тут згоден. Я як слухач Хіт FM у періоди з 2011 по 2015, та з 2016 по 2019 зрозумів що перетравлювати нинішній формат неможу взагалі. Цю нішу аля "Від 90 до сьогодні" взяв на себе "Радіо Максимум" який сильно став косити під Хіт FM 10 річної давності, навіть колиншіх ведучих Хіту до себе влаштовував але як бачимо на сьогоднішній день і ця радіостанція прогнулась та змінила формат на сучасні хіти.
Але якщо обирати між основним Хіт FM, та "Сучасні Хіти" то звичайно що друге хочаб тому що немає балачок та реклами, ще що здивувало у їхніх інтернет станціях це оголошення кожних 20 хв. поточного часу, трохи незвично але приємно що це продумали. Час не повернути, все йде вперед, радіостанції зараз підлаштовуються під молоду авдиторію, забуваючи про ту з якою вони отримали успіх, і дарма, тому що молода авдиторія слухати радіо не буде коли є багато стрімінг сервісів, а авдиторія котра була постійними слухачами посипеться, проте що дивно що з Хіт FM цього не сталось... Першість утримується вже більше 10 років.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

TV-Ukr

Цитата: DrewUA від Жовтень 22, 2021, 19:13:56
Але якщо обирати між основним Хіт FM, та "Сучасні Хіти" то звичайно що друге хочаб тому що немає балачок та реклами
Але все та ж проблема - одноманітний репертуар. Спочатку подобалось слухати. а потім набридло и тому припинив.
Цитата: DrewUA від Жовтень 22, 2021, 19:13:56
ще що здивувало у їхніх інтернет станціях це оголошення кожних 20 хв. поточного часу, трохи незвично але приємно що це продумали.
Там ще у найближчі 15 хв. жодної реклами та тільки хіти. Хоча там і так жодної реклами.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Aleks777

#158
Ну звістно що подобується у сучасному форматі як зараз!
справа  у великоі кількості реклами і ще Люкс став майже його клоном теж  не якось прикольно
у моє місто хоч не повертай..У минулому Хіт  якщо і подобався то до липня 2004-го до початку нового життя
ще коли там були нічні інтерактиви шкода ,що тоді у нас в місті не було а появилося після перетворення! чоча я тут не повністю жив.Коли приїжав слухав тоді ЛЮКС ФМ Схід ще раніше Київський після заміни МФМ
Хіт вмикав здебільшого на 90хв90-их..
У Столиці слухав  Є+"фм"Лав NRJ і тд..
  •  

игорь88

По поводу радио - это увы проблема и у нас и в России - репертуар музыки очень скучен и ограничен. В этом плане очень отсталые страны.
Это потому, что за звучание музыки в эфире станции так или иначе должны платить или контент должен быть лицензирован.
А как это может быть лицензировано, если целые лейблы у нас официально не распространяются.
На Западе радио или музыкальный телеканал нередко подчинен своему лейблу или целому подразделению с большим пакетом прав и эфир у них вполне интересен.

Вот я до второй половины нулевых годов слушал только музыку по украинскому ФМ радио, с не такими частыми вкраплениями музыки на носителях, которую удалось достать. Когда пошла такая тема, что начали появлятся тематические станции вроде рока, dance, retro, disco и т.п, это казалось здорово.

Но когда я получил доступ к куче музыкалок со спутника, то был в шоке - это окно в другой мир. А особенно быстрый интернет дал возможности - оказывается, на примере нулевых, есть тонны музыки и много годных групп и исполнителей, которых у нас не крутили на радио.
А крутили что угодно - российскую попсу, какие-то самые зажеванные мотивы, вкусовщину от владельцев станций, которую не нужно лицензировать и т.п.

Я уже десяток лет собираю свой плейлист на основе Ютуба, треклистов со зборников, через проверку новинок, где 99% только иностранной не постсовковой музыки и для меня это просто отдушина.

Советую всем бросайте это плевое дело, слушать затертые до дыр однообразные станции, свой подбор музыки по вкусу только рулит! 
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  
    Подякували за цей пост: digitalif

BanderaTV

Цитата: игорь88 від Листопад 09, 2021, 22:18:05
Советую всем бросайте это плевое дело, слушать затертые до дыр однообразные станции, свой подбор музыки по вкусу только рулит!
Але ж є виключення з правил, як Промінь, Тиса (Ужгород).
  •  

игорь88

Цитата: BanderaTV від Листопад 09, 2021, 22:45:17
Але ж є виключення з правил, як Промінь, Тиса (Ужгород).

Ценность Проминя в том, что они музыку украинскую всегда транслировали. Причем это и в 90е и в нулевые года было так. В то время когда украинской музыки на популярных радио не было, ну разве что хит был совсем прорывной.. Но в то время, когда я еще слушал музыку на радио, то слушать Проминь на средних волнах было не особо из-за качества трансляции, а УКВ мне был недоступен.
Тису вообще не слушал, это на спутнике был такой канал, помню, и на второй звуковой дорожке было это радио.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

sen

Ценность радио, в отличие от просто плейлиста - это во первых автоматическое появление новой музыки (как бы там ни было, но репертуар большинтсва станций обновляется), плюс новости, информация о пробках и т.д.
Плюс FM радио максимально простое в техническом плане. Да, дома, в офисе или смарфтоне слушать интернет радио уже проще. Но на рынках, в киосках, на СТО, на даче да и в автомобиле проще все-таки слушать FM

Формат Променя, кстати действительно классный. Причем актуальный мне больше нравиться, в 90-2000е - это было что-то скорее архаичное (возможно я тогда так воспринимал), сейчас вполне современная станция, кстати не только украинской музыки, зарубежной там тоже есть определенное количество. Плюс есть новости, были трансляции Евро и Т.Д.

Честно говоря из пакета Суспильного, Промінь кажется как раз самой универсальной радиостанцией. И лучше бы она появлялась первой станцией из пакета Суспильного в городах где больше нет станций (тот же Староконстантинов, скоро будет Любар и т.д.). Все таки он может собрать аудиторию больше чем УР-1 с по сути безмузыкальной концепцией.
  •