КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

Цитата: Віталій від Березень 22, 2021, 20:05:04
Цікаво, коли Хіт FM добереться до Конотопа.. Я місцеве FM не слухаю вже давно, бо скучне. А мережеві лише онланй. Бо приймати немає що. Я думаю колись та добереться
Добралося.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

optimist

Нарешті!
Конотоп із Хіт FM, Шостка із DJ FM
  •  

vital-fm

#1397
Наш користувач в Куп'янську йде.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

TV-Ukr

Сподіваюся, що з DJ FM буде не так, як з Шансоном (останній не приймається у моїй місцевості). А поки не розпочато мовлення, послухаю DJ FM онлайн.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

optimist

Це походу і я зможу DJ FM приймати. Бо в мене більшість можна ловити із Шостки. Круті новини як на мене. Я чекав Хіт FM у Конотопі. Хоч давно слухаю це радіо онлайн.
  •  

АДВ

Харків взагалі щось неадекватне. DJFM чомусь не подався, Джаз провалили та дали Суперрадіо. Логіка?
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

vital-fm

ПО Чернігову НР змучилась, представник щось натякав на колаборацію - подивимось, чи не здадуть чисту ліцензію.
Хіт та Кіс навіть не заслуховували - а навіщо, інші хай готуються.
Якщо в Рівному виставлять разом з облцентром, думаю змогли б розіграти, хоча чому "Ур" не взяли Дубровицю і не позбавились "Полісся" питання, може чекають на аналогічну потужність.
Кременчук добре.
  •  

admin

Цитата: kotenko. від Листопад 19, 2021, 11:38:25

Канів 88,6 0,1 УР1-7 (принцип сараю)
Сміла 105,4 0,03 ніхто, резерв
а що означає принцип сараю?
  •  

sen

#1403
Цитата: admin від Листопад 19, 2021, 14:47:39
а що означає принцип сараю?
Що в кожному СМТ передавач, щоб приймалось в кожному сараї.

Це як раз для шанувальників розмовного радіо, з УР-1 за покриттям ніхто не може зрівнятись. Є  місцевості де немає музичних станцій, але майже немає місцевості де б не було УР-1.
Прикладів багато: Старокостянтинів, Гребінка, скоро будет Любар. Це тільке ті де сам часто буваю.
  •  

admin

Цитата: sen від Листопад 19, 2021, 14:54:23
Що в кожному СМТ передавач.

Це як раз для шанувальників розмовного радіо, з УР-1 за покриттям ніхто не може зрівнятись. Є  місцевості де немає музичних станцій, але майже немає місцевості де б не було УР-1.
Прикладів багато: Старокостянтинів, Гребінка, скоро будет Любар. Це тільке ті де сам часто буваю.

ааа, ну це і правильно. Так як в країні немає культури потужних ФМ передавачів з гарними антенними системи на гарній висоті підвісу, то єдиний можливий шлях - це по 100 Вт у кожен райцентр.
  •  

TV-Ukr

А якщо є потужні ФМ передавачі з гарними антенними системами на гарній висоті підвісу, що при будь-якому розташуванні антени відмінний прийом - то теж треба 100 Вт в кожне село, щоб стовідсотково у кожній ямі на кожний приймач ловило.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

sen

Ну насправді є в цьому сенс.
Приклад Старокостянтинів. Так, там можна приймати кілька станцій з Хмельницького, якщо постаратись то і з Полонного, Хмільника там навіть Вінниці.

Але, моя автомагнітола там нормально нічого не приймає. В примішенні теж без танців з бубном (антеною) нічого не приймалось.

Зараз УР-1 приймається ідеально, і таки багато хто його слухає.

Любар абсолютно ідентична історія.

Тому я скоріше за велику кількість малопотужних передавачів.
  •  

admin

#1407
ви просто не бачили нормальних систем та нормальних потужностей (це не означає що приойм гарантований за 150 км)
але 200 метрів підвісу, 5-10 кВт потужності, нормальні багатоповерховові дипольні системи на кожну сторону вежі і 60-80 км буде найдіно закрито
  •  

sen

Я не бачив, але слухав. Колись був у Греції. І їхав між Афинами та околицями Патри, це 177 КМ.
І всю дорогу слухав ФМ радіо, причому був вибір станцій по всьому маршруту. І приймав я це на МР3 плеєр Transcend, який у нас в Борисполі чи Чугуєві уже майже нічого не приймає.
  •  

admin

Цитата: sen від Листопад 19, 2021, 15:29:55
Я не бачив, але слухав. Колись був у Греції. І їхав між Афинами та околицями Патри, це 177 КМ.
І всю дорогу слухав ФМ радіо, причому був вибір станцій по всьому маршруту. І приймав я це на МР3 плеєр Transcend, який у нас в Борисполі чи Чугуєві уже майже нічого не приймає.
177 км це реально лише якщо б'є десь з гор. Там часом не AF спрацьовувало?
  •