Доцільність ще одної спроби створити розмовне радіо в Україні

Автор Bogdan 55, Листопад 19, 2021, 12:27:51

Попередня тема - Наступна тема

Bogdan 55

Цитата: sanyo від Листопад 17, 2021, 17:39:16
Ніяка влада не дасть себе критикувати ...Я про інфо радіо...Думаю буде радіо Дом.(але хотів би саме апостроф)Сан ремо і нсту
Члени нацради навпаки мали помагати людям які хочуть створити в Україні розмовні радіостанції ,бо в Україні залишилось єдине розмовне радіо Суспільне ,а всі решта це музичні шкатулки ,як так можна було відмовити радіо 24 чи радіо апострофу які хотіли створити розмовні радіостанції, Цих членів нацради потрібно виганяти за те що вони роблять своєю діяльністю,плюс вони українофоби такі як валентин коваль які не допустили радіо української естради,а дали цю частоту ще одній музичній шарманці радіо море
  •  

vital-fm

Bogdan 55
СПраведливості ради: у 24 вже була мережа - результат відомий, прямий фм теж сунули, як неабияке розмовне радіо - результат той ж, про супер п'ятницю вже мовчу - там теж було 70/30...
  •  

Bogdan 55

Цитата: vital-fm від Листопад 19, 2021, 12:34:23
Bogdan 55
СПраведливості ради: у 24 вже була мережа - результат відомий, прямий фм теж сунули, як неабияке розмовне радіо - результат той ж, про супер п'ятницю вже мовчу - там теж було 70/30...
яка різниця, що було колись ,треба дивитись те що є зараз ,а зараз ситуація  така що слухач який слухач якому потрібна інформація і він любить слухати розмови ввн не має такої можливості і вибору тому що в Україні залишилась єдина розмовна станція це суспільне радіо ,а все решта радіо це музичні шарманки які пускають плейлисти ,Тому члени нацради мали навпаки якщо зявляється людина яка хоче запустити розмовне радіо його підтримати і дати фм частоту ,а що краще ще одна музична шарманка Море фм ?від якої ніякої користі  Члени нацради відають частоти тільки тим компаніям які  їм сказали і перед тим з членами нацради договорились
  •  

sen

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 19, 2021, 12:27:51
Члени нацради навпаки мали помагати людям які хочуть створити в Україні розмовні радіостанції ,бо в Україні залишилось єдине розмовне радіо Суспільне ,а всі решта це музичні шкатулки ,як так можна було відмовити радіо 24 чи радіо апострофу які хотіли створити розмовні радіостанції, Цих членів нацради потрібно виганяти за те що вони роблять своєю діяльністю,плюс вони українофоби такі як валентин коваль які не допустили радіо української естради,а дали цю частоту ще одній музичній шарманці радіо море
Так навіть самі НСТУ та Нацрада визнають що суто розмовне радіо  не приносить прибуток, і не користується великим рейтингом.

Це досить нішевий продукт.

Я наприклад, не можу слухати розмовне радіо... Так, є цікаві передачі на УР-1, але це треба сісти і слухати, за кермом відволікає... То краще музичні....
  •  

admin


vital-fm

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 19, 2021, 12:51:56
яка різниця, що було колись.
Думаю дискусію на цьому можна закінчувати.
Розмовні: Громадське не вистрілило, прямий не слухають, давайте ще.
А якщо не піде: ну не пішло, ми запускаємо новий ультра сучасний, абсолютно новий, до цього ще не опробований формат...
І аудиторія просить чергове розмовне.
На рахунок море: ну що пішло - те і пішло, ось по багатьох областях конкурс взагалі формальність - 1 2 учасники.
  •  

Bogdan 55

Цитата: admin від Листопад 19, 2021, 12:57:36
І я не витримую більше 5 хв розмовне радіо
Значить для вас це не цікаво і ви маєте вибір в десятки музичних станцій різних форматів як в ефірі фм так і в інтернеті ,а я люблю новині і розмовні станції і таких слухачів багато і для мене зовсім нема вибору  ні на фм ні в інтернеті ,бо в Україні залишилась єдина розмовна станція Радіо суспільне ,хоча ще декілька років назад я мав вибір серед розмовних станцій ,це і радіо Ера і Голос Столиці і Радіо Весті і потім появилось Радіо нв ,а зараз всі ці розмовні станції зникли і в мене нема ніякого вибору ,що слухати,Тому коли в Україні появились люди які хочуть створити нове розмовне радіо члени нацради мали бути за це обома руками і проголосувати ,щоб  виділити їм фм частоти ,а члени нацради роблять все навпаки і дають частоти станціям з якими вони договорились до конкурсу,Скажіть ви бачили скільки розмовних фм станцій в країнах європи,цих станцій сотні ,і ці розмовні фм станції в рейтингах в перших десятках і пятірках,В європі люди люблять слухати розмовні станції
  •  

Bogdan 55

Цитата: vital-fm від Листопад 19, 2021, 13:13:18
Думаю дискусію на цьому можна закінчувати.
Розмовні: Громадське не вистрілило, прямий не слухають, давайте ще.
А якщо не піде: ну не пішло, ми запускаємо новий ультра сучасний, абсолютно новий, до цього ще не опробований формат...
І аудиторія просить чергове розмовне.
На рахунок море: ну що пішло - те і пішло, ось по багатьох областях конкурс взагалі формальність - 1 2 учасники.
громадське і прямий це не справжні розмовні станції а звук від прямого тв і громадське наполовину музичне де немає нормальних програм і ведучих і дзвінків від слухачів,Згадайте радіо Весті фм в 2014,2015 роках ось це було справжне розмовне радіо яке слухали десятки сотні тисяч людей ,на якому були дуже класні ведучі і програми і слухачі могли телефонувати на радіо і обговорюва ти різні теми ,Весті фм було в першій десятці рейтингу серед фм станцій,просто потрібно зробити сучасне справжне розмовне радіо ,а не звук з тв
  •  

admin

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 19, 2021, 13:26:57
Значить для вас це не цікаво і ви маєте вибір в десятки музичних станцій різних форматів як в ефірі фм так і в інтернеті ,а я люблю новині і розмовні станції і таких слухачів багато і для мене зовсім нема вибору  ні на фм ні в інтернеті ,бо в Україні залишилась єдина розмовна станція Радіо суспільне ,хоча ще декілька років назад я мав вибір серед розмовних станцій ,це і радіо Ера і Голос Столиці і Радіо Весті і потім появилось Радіо нв ,а зараз всі ці розмовні станції зникли і в мене нема ніякого вибору ,що слухати,Тому коли в Україні появились люди які хочуть створити нове розмовне радіо члени нацради мали бути за це обома руками і проголосувати ,щоб  виділити їм фм частоти ,а члени нацради роблять все навпаки і дають частоти станціям з якими вони договорились до конкурсу,Скажіть ви бачили скільки розмовних фм станцій в країнах європи,цих станцій сотні ,і ці розмовні фм станції в рейтингах в перших десятках і пятірках,В європі люди люблять слухати розмовні станції
любіть на здоров'я але заяви про те скільки людей їх люблять не розкидуйтеся. і якщо немає таких радіостанцій навіть в інтернеті - означає що слухач їх не дуже цінує

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 19, 2021, 13:26:57Скажіть ви бачили скільки розмовних фм станцій в країнах європи,цих станцій сотні ,і ці розмовні фм станції в рейтингах в перших десятках і пятірках,В європі люди люблять слухати розмовні станції

скажіть де ви проживаєте? ось я проживаю в ЄС, регулярно буваю в столицях ЄС, і сотень розмовних радіостацій (чого там сотні - відразу тисячі) щось не пригадаю. як не пригадаю якісь потрісні рейтинги. Так що я так я багато чого бачив, але тут на форумі бачу що Bogdan 55 намагається видати бажанне за дійсне.

  •  

vital-fm

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 19, 2021, 13:35:56
...дзвінків від слухачів,Згадайте радіо Весті фм...
Згадали, пустили сльозу, пішли далі.
НВ теж слухачами бавилось - не зайшло.
Я вже про Еру з передсмертним одним і тим ж набором додзвонювачів не згадую.
  •  

Bogdan 55

Цитата: admin від Листопад 19, 2021, 13:51:49
любіть на здоров'я але заяви про те скільки людей їх люблять не розкидуйтеся. і якщо немає таких радіостанцій навіть в інтернеті - означає що слухач їх не дуже цінує

скажіть де ви проживаєте? ось я проживаю в ЄС, регулярно буваю в столицях ЄС, і сотень розмовних радіостацій (чого там сотні - відразу тисячі) щось не пригадаю. як не пригадаю якісь потрісні рейтинги. Так що я так я багато чого бачив, але тут на форумі бачу що Bogdan 55 намагається видати бажанне за дійсне.

Ось вам рейтинги фм радіостанцій москви ,три розмовні станції в десятці ,ехо москви на 3 місці ,вести фм на 5 ,а Бизнес фм на 10  Ось цей рейтинг https://radio-city.fm/ratings/   
  •  

admin

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 19, 2021, 15:51:06
Ось вам рейтинги фм радіостанцій москви ,три розмовні станції в десятці ,ехо москви на 3 місці ,вести фм на 5 ,а Бизнес фм на 10  Ось цей рейтинг https://radio-city.fm/ratings/   
а у нас Москва це ЄС стало, я вже мовчу про сотні радіостанцій...ну ок
хоча мабуть слід вибачатися за те що прийняв Європа=ЄС, зазвичай то так у середній розмові, але Москва це столиця усе таки євро-азіатської держави
  •  

TV-Ukr

Цитата: sen від Листопад 19, 2021, 15:44:11
Це дивлячись на що приймати. Певен що в 40 км уже не на будь-який прийстрій буде прийом (особливо якщо говоримо про якість і стерео) і не в будь-якому місці. Тому місцеві 100 Вт вирішують питання пристрою, антени та білих плям на мапі.
Я приймав УР-1 на смартфон.
Цитата: Bogdan 55 від Листопад 19, 2021, 15:51:06
Ось вам рейтинги фм радіостанцій москви ,три розмовні станції в десятці ,ехо москви на 3 місці ,вести фм на 5 ,а Бизнес фм на 10  Ось цей рейтинг https://radio-city.fm/ratings/   
Де Росія, а де Україна. Чи є якесь інше пояснення тому, чому Вєсті ФМ закрилося та чому НВ змінило формат на інформаційно-музичний?
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

admin

Цитата: TV-Ukr від Листопад 19, 2021, 15:58:50
Де Росія, а де Україна. Чи є якесь інше пояснення тому, чому Вєсті ФМ закрилося та чому НВ змінило формат на інформаційно-музичний?
а ось честний (бо автоматичний) рейтинг прослуховань в інтернеті
https://top-radio.ru/rating
https://top-radio.ru/faq/podschet-rejtinga
Эхо та Вести 29 та 30, Бизнеса немає.
Рейтинги то таке, звісно в регіонах з великою діловою активністю накшталт великих агломерацій рейтинги будут кращі, але в середньому по країні індекс доу джонса мало цікавий
  •  

vital-fm

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 19, 2021, 15:51:06
...розмовні станції...
Перша активно втрачає мережу, у другої мережа поза конкурсом, як НСТУ, тож викреслюємо, а третя по партнерці працює і на конкурс не ходить, і також втратила одне місто, у кп рейтинги ні до чого, живуть за рахунок газети, на конкурси вже теж не хотять - віра в тренді, комерсант втратив одне місто. ПРо дзвінки слухачів розповідати, чи слухали - знаєте?
Ще є звук телеканалу, в спб був аж на двох частотах, поки газпром не перехопив радіостанцію з історією, хоча до чого тут історія, треба ж зважати на те, що зараз.
  •