Радіостанції онлайн

Автор Zheka, Жовтень 24, 2011, 16:00:27

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

#570
Цікаво, а якщо УМХ доживе до того періоду, то вони будуть подаватися зі своїми онлайн-станціями в додаток Radioplayer? Наприклад, Ретро ФМ Romantic ta Dance. А також Lounge FM.
Цитата: Віталій від Листопад 08, 2021, 14:12:11
В ютубі на сторінці телеканалу КСТ в коментарях щодо радіо відповіді я не отримав на жаль.
А я не отримав відповіді у мордокнизі, щодо того, чи буде радіо Акцент мовити в фм.
Цитата: Віталій від Листопад 08, 2021, 14:12:11
Чому зараз радіо не мовить онлайн невідомо.
Тому що закинули коктейль молотова в їх будівлю.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

optimist

І NRJ немає в RadioPlayer. Поживем, побачимо.
А щодо місцевих станцій свого регіону, то я думаю крім магазинів їх ніде не слухають. Ну може ще хтось із знайомих працівників радіо. Ну максимум хтось може включає, щоб когось привітати. Писав і на пошту Першого Конотопського результату нуль.
Хочу на 101,1 у Конотопі топову загальнонаціональну станцію.
  •  

vital-fm

А нове посилання на Тростянецьке добре радіо є?
  •  

TV-Ukr

#573
Сподіваюся, що частоти у Шостці та Конотопі візьмуть топові загальнонаціональні станції, а не радіоверсія Дому. І ще в Глухові є частота, але не думаю, що вона буде добивати до моєї місцевості, бо там 30 Вт. І до того ж московити на 104.2 будуть глушити.

Цитата: Віталій від Листопад 08, 2021, 16:30:39
А щодо місцевих станцій свого регіону, то я думаю крім магазинів їх ніде не слухають.
У нас в магазинах (та й не тільки) слухають Перець FM, особливо раніше, зараз вже деякі відмовились від радіо і слухають музику на блютуз-колонках. Але колись у когось в авто звучав Промінь.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

optimist

Цитата: vital-fm від Листопад 08, 2021, 16:38:59
А нове посилання на Тростянецьке добре радіо є?
Не знайшов
  •  

optimist

Цитата: TV-Ukr від Листопад 08, 2021, 16:40:59
Сподіваюся, що частоти у Шостці та Конотопі візьмуть топові загальнонаціональні станції, а не радіоверсія Дому. І ще в Глухові є частота, але не думаю, що вона буде добивати до моєї місцевості, бо там 30 Вт. І до того ж московити на 104.2 будуть глушити.
У нас в магазинах (та й не тільки) слухають Перець FM, особливо раніше, зараз вже деякі відмовились від радіо і слухають музику на блютуз-колонках. Але колись у когось в авто звучав Промінь.
Я від радіо не відмовився. Просто слухаю його через Інтернет на блютуз колонці. Так би мовити змінив спосіб сигналу.
  •  

sen

А можна додати посилання на потоки радіо ВТСУ?

http://vtsu.org.ua/

На сайті є два посилання.

А то цікаве радіо а в списку тут на сайті немає.
  •  

vital-fm

Мікс фм є, під тестом йде харківське ретро фм, оригінальне лише vtsu pop.
  •  

fediv

Цитата: vital-fm від Листопад 08, 2021, 16:38:59
А нове посилання на Тростянецьке добре радіо є?
Пишуть, що це радіо припинило мовлення.
  •  

vital-fm

  •  

Kastet

Цитата: vital-fm від Листопад 19, 2021, 18:19:28
Мікс фм є, під тестом йде харківське ретро фм, оригінальне лише vtsu pop.
Мікс-фм та vtsu-pop обидві "оригінальні" (як і новалайн). І йдуть з однієї студії. А Харківське ретро-фм - то випадковість, тестував фм тюнер.
  •  
    Подякували за цей пост: vital-fm

vital-fm

А 106,6 можете на якийсь час потестувати?
На рекламу місцеву попав - достатньо її.
  •  

Kastet

Цитата: vital-fm від Листопад 22, 2021, 05:26:08
А 106,6 можете на якийсь час потестувати?
На рекламу місцеву попав - достатньо її.
Нажаль ні, вибачайте - нема гарного прийому. А встановити комп в більш гарне місце де буде впевнений прийом нема можливості. Тюнер теж скоро поїде в Куп`янськ "на пмж" для контроля нашого етеру дистанційно.
  •  
    Подякували за цей пост: vital-fm

DJ ZHYK

Цитата: Kastet від Листопад 22, 2021, 08:01:02
Нажаль ні, вибачайте - нема гарного прийому. А встановити комп в більш гарне місце де буде впевнений прийом нема можливості. Тюнер теж скоро поїде в Куп`янськ "на пмж" для контроля нашого етеру дистанційно.
Я так понял вы из команды ВТСУ? Подскажите, когда примерно планируется запуск радио Новалайн в Купянске и формат будет такой же, Dance Hit?
  •  

Kastet

#584
Цитата: DJ ZHYK від Листопад 22, 2021, 08:40:00
Я так понял вы из команды ВТСУ? Подскажите, когда примерно планируется запуск радио Новалайн в Купянске и формат будет такой же, Dance Hit?
И втсу и микс-фм. А относительно запуска:  -  будет после того - как будут получены все разрешения. Формат - услышите. Имейте терпение.