Доцільність ще одної спроби створити розмовне радіо в Україні

Автор Bogdan 55, Листопад 19, 2021, 12:27:51

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 22, 2021, 14:47:20
...цей українофоб вже кричав що українська естрада це не вигідно і його ніхто не буде слухати ? А я вам скажу чому ,тому що море фм купило  фм частоту ,підкупило членів нацради і всі члени нацради були проти радіо точка
Якби не виграв ніхто, написали б - недостатньо заплатили, Коваль мав на увазі, що особливо слухача цим форматом не візьмешь, і з часом точка б переоформилась в канал іномовлення наприклад.
  •  
    Подякували за цей пост: Bogdan 55

sen

Так в Києві не одна розмовна радіостанція, якщо до розмовних відносити станції у форматі як було Радіо 24:

Прямий - суто розмовне
Армія - багато розмовного контенту
НВ - навіть в сучасному форматі - багато розмовного контенту
Культура - багато розмовного контенту
Київ ФМ - багато розмовного контенту
Громадське - суто розмовне
УР-1 - суто розмовне

Тобто 7 радіостанцій з 33 доступних в Києві (на даний момент), це понад 20%.

Багато це чи мало... але їх було більше мабудь лише коли було Вєсті. Весь інший час було як зараз або менше. Етер Києва моніторю не так давно, але можу впевнено говорити про етер Харкова. Так там багато років  (понад 10) єдиною розмовною ФМ станцією була Ера/НВ. До її заснування не було жодної розмовної ФМ станції (можливо були якісь короткий час)
  •  

Bogdan 55

Цитата: sanyo від Листопад 22, 2021, 16:26:20
Bogdan 55 щодо  розмовних станцій то тут мабуть у нас найближчим часом навряд що їм світить...До речі якщо вас цікавить саме розмовний формат взагалі.То підкажу вам що наприклад можна фоном в аімп(але тільки на компі) слухати аудіо з наших інформаційних телеканалів які транслюють свої канали на ютуб..Але там є деякі нюанси...Було б добре якщо б інфо канали транслювали окремо свій потік в форматі mp3. І можна було б слухати цей потік в любому аудіоплеєрі.
а щодо радіо точка ,радіо ретро естради їм також нічого не світить?
  •  

vital-fm

Ні, ні, це зовсім не ті розмовні станції, які намріяв собі шановний Богдан. Ці мали бути найкращими, обов'язково такими, як їх представили на засіданні, і в жодному разі не змінювати концепцію, а якщо б змінили, то це б сталося через злочинну владу і членів НР, які здійснили моніторинг, і зафіксували щось таке, що не дозволяє справжньому розмовному радіо продовжувати вільне мовлення в цьому форматі, і, щоб не втратити ліцензію, змушує переоформитись чи продатись.
  •  
    Подякували за цей пост: TV-Ukr

optimist

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 22, 2021, 17:25:33
а щодо радіо точка ,радіо ретро естради їм також нічого не світить?
Якщо б Радіо Точка запустилося б, то завтра або після завтра суспільне б виступало із заявою щоб дати частоти цій станції по всій країні, і тоді знову б частоти йшли тільки суспільному. Я нічого не маю проти ретро формату.  Але мені здається 3 радіостанції суспільного вистачить із головою.
  •  
    Подякували за цей пост: TV-Ukr

Bogdan 55

Цитата: vital-fm від Листопад 22, 2021, 17:30:06
Ні, ні, це зовсім не ті розмовні станції, які намріяв собі шановний Богдан. Ці мали бути найкращими, обов'язково такими, як їх представили на засіданні, і в жодному разі не змінювати концепцію, а якщо б змінили, то це б сталося через злочинну владу і членів НР, які здійснили моніторинг, і зафіксували щось таке, що не дозволяє справжньому розмовному радіо продовжувати вільне мовлення в цьому форматі, і, щоб не втратити ліцензію, змушує переоформитись чи продатись.
так розмовна станція в нас одна це супільне ,а все решта це музичні станції з вкрапленням новин і розмовних передач,ви просто не слухали ,що таке справжня розмовна станція ,це ток фм в лондоні і vins1010 в ньюйорку https://www.audacy.com/1010wins
  •  

vital-fm

Я от собі думаю, чи не в угоду, можливої перемоги на 107,4, хотіли відмовитись від аналогічного передавача в Житомирі, як завжди, прикрившись турботою про слухачів, то тут НСТУ собі в ногу не стріляє, а тільки НР, бо не дала побавитись в новий формат.
І так: частоти в Києві придбали, за повний ліцензійний збір - НР теж не благодійники, виграла б НСТУ четверту частоту, і виставили б ще одну - вона б і туди подалась: запити суспільства понад усе, нас давно просили і т.д.
Щодо тавру, тут аргументація така: мають лишні гроші, хай пограються, не піде - переоформляться, НСТУ трішки інша історія, хоча погоджуюсь - монополія не є добре, але при великому роздавацтву частот буває і таке.
  •  

Bogdan 55

Цитата: vital-fm від Листопад 22, 2021, 17:16:53
Якби не виграв ніхто, написали б - недостатньо заплатили, Коваль мав на увазі, що особливо слухача цим форматом не візьмешь, і з часом точка б переоформилась в канал іномовлення наприклад.
а щодо радіо класичної музики від тавру що ви скажете
  •  

sen

Цитата: vital-fm від Листопад 22, 2021, 17:59:32
Я от собі думаю, чи не в угоду, можливої перемоги на 107,4, хотіли відмовитись від аналогічного передавача в Житомирі, як завжди, прикрившись турботою про слухачів, то тут НСТУ собі в ногу не стріляє, а тільки НР, бо не дала побавитись в новий формат.
І так: частоти в Києві придбали, за повний ліцензійний збір - НР теж не благодійники, виграла б НСТУ четверту частоту, і виставили б ще одну - вона б і туди подалась: запити суспільства понад усе, нас давно просили і т.д.
Щодо тавру, тут аргументація така: мають лишні гроші, хай пограються, не піде - переоформляться, НСТУ трішки інша історія, хоча погоджуюсь - монополія не є добре, але при великому роздавацтву частот буває і таке.

Та мені здається що просто хотіли зекономити на експлуатації передавача... Як я розумію 200 Вт передавач в самому Житомирі їм би обходився набагато дешевше ніж 5 Квт в Андріївці. А принцип сараю, робить 5 Квт зайвими. Будуть свої 100 Вт в Чуднові, Любарі, та на північ від Житомира.
  •  

vital-fm

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 22, 2021, 17:59:17
vins1010 в ньюйорку
Щось на СХ у нас бажаючих не набереться, чим 648 не влаштовує? Не така розмовна, ще й американська, ще й слухачі можуть зателефонувати, правда лише в прямоефірні відрізки, але, одним словом, з усіма атрибутами комунікації.
П.С, Ну ось і вийшло, як хотіли: КИїв не взяли, в Житомирі залишились, можуть помріяти, що житомирський передавач - це КИїв.
  •  

Bogdan 55

Цитата: sen від Листопад 22, 2021, 17:17:43
Так в Києві не одна розмовна радіостанція, якщо до розмовних відносити станції у форматі як було Радіо 24:

Прямий - суто розмовне
Армія - багато розмовного контенту
НВ - навіть в сучасному форматі - багато розмовного контенту
Культура - багато розмовного контенту
Київ ФМ - багато розмовного контенту
Громадське - суто розмовне
УР-1 - суто розмовне

Тобто 7 радіостанцій з 33 доступних в Києві (на даний момент), це понад 20%.

Багато це чи мало... але їх було більше мабудь лише коли було Вєсті. Весь інший час було як зараз або менше. Етер Києва моніторю не так давно, але можу впевнено говорити про етер Харкова. Так там багато років  (понад 10) єдиною розмовною ФМ станцією була Ера/НВ. До її заснування не було жодної розмовної ФМ станції (можливо були якісь короткий час)
Це все що ви назвали це не є розмовні станції ,розмовна на 95 процентів це тільки суспільна радіостанція,прямий фм це звук від тв ,громадське радіо це наполовину музична станція де прямих ефірів майже немає ,а тільки пару програм ,нв інформаційно музична ,київ і армія фм на 90 процентів музичні ,культура на 50 процентів музична ,тобто розмовне є тільке одне радіо це суспільне і то не на 100 процентів воно є справжнім розмовним ,Пояснюю справжне розмовне Радіо на 100 процентів це прямий ефір цілодобово вдень і вночі ,актульні теми і розмови цілодобово і дзвінки і смс від слухачів цілодобово ,таке є тільки на одній станції Ток фм в Лондоні ,Ось вона https://talkradio.co.uk/
  •  

sen

Так у нас таких станцій мабудь і не було ніколи...

І ті що подавались на кункурс - навряд чи були аналогами тих закордонних що ви навели.

Ну і все-таки мені здається що таких суто розмовних станцій і за кордоном мало.

Я іноді приймаю на СХ Румунію. І там на всіх станціях є досить багато музики, наприклад Radio România Actualități - новинне радіо - але там багато сучасної міжнародної музики.


  •  
    Подякували за цей пост: Bogdan 55

vital-fm

Так НВ запускалось хваленою командою вістей, без Ганапольського і Вересня, але абсолютно з аналогічною концепцією, і шо, де? Охоплення ж було он яким, а в результаті керівництво сказало, що динаміка має бути іншою, бо слухача вже так не втримаєш годинними передачами і треба підлаштовуватись, під нові стандарти прослуховування.
  •  

sanyo

Хтось з форумчан писав що ньюс fm на презентації копіює радіо вєсті.Повністю згоден.По музичному оформленні нотки прослідковуються...Але те й оформлення вважаю було найкращим на вістях..Але в презентації самої станції була картинка з сайту апострофа про критику зеленої влади.Оце вже був повний ідиотизм і програшний варіант..
  •  

Bogdan 55

Цитата: sen від Листопад 22, 2021, 18:48:58
Так у нас таких станцій мабудь і не було ніколи...

І ті що подавались на кункурс - навряд чи були аналогами тих закордонних що ви навели.

Ну і все-таки мені здається що таких суто розмовних станцій і за кордоном мало.

Я іноді приймаю на СХ Румунію. І там на всіх станціях є досить багато музики, наприклад Radio România Actualități - новинне радіо - але там багато сучасної міжнародної музики.
так я ж і кажу що в світі я поки що найшов єдину таку справжню на 100 процентів розмовну фм станцію ток фм в Лондоні ,таких фм станцій більше ніде в світі немає
  •