Любешів

Автор admin, Червень 29, 2020, 15:46:36

Попередня тема - Наступна тема

admin

Швидше за все.
Хоча зараз криза, може передумали.
  •  

DrewUA

Сьогодні при скануванні діапазону (як завжди) наткнувся на нормальний прийом "Нового Радио" на 92.2 FM, яке ніколи там не приймалось...
Пізніше вияснилось що учора вночі в Пінську вони запустили мовлення (дізнався з їхніх соц. мереж).
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

  •  

vital-fm

FellDrew
93,6 теж приймається?
  •  

DrewUA

Цитата: vital-fm від Жовтень 30, 2020, 17:11:16
FellDrew
93,6 теж приймається?
Як не дивно, але зайшов прямо зараз щоб це написати, так, сьогодні з обіду при скані помітив що Юмор FM на 93.6 має хороший прийом. Зайшовши у їх соц. мережі побачив що справді сьогодні вони запустили мовлення у Пінську.
Доречі, на 87.5 з Бресту вже як тиждень вона майже не приймається... знизили потужність чи що.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

DrewUA

Пройшов час спостережень, можна додати радіостанції які приймаються стабільно:
88.1 Радіо Культура
88.9 Українське Радіо
89.5 Юмор FM
91.5 Центр FM
100.0 Беларусское Радио
100.4 Радио Минск

P.S. Примітки: 88.1, 104.9 та 107.8 мають глухе звучання; 89.5, 103.2 - тихе звучання.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

DrewUA

Сьогодні від ранку на Т2 не працює 49 канал 698 MHz (Мега - ПлюсПлюс). Причина невідома  :dunno:, всі інші частоти працюють.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

DrewUA

З'явився прийом радіостанції "Легенды FM" з Пінську на 92.9. Сигнал стійкий.
  •  
    Подякували за цей пост: admin, corazon

admin

/BRIFIC/SpecialSection/GE84/GE84_306.pdf
у 102.6 стало 33 ДБв замість 27
  •  

DrewUA

Учора вимкнулось світло в усьому районі, і при скануванні FM випадково з'ясувалось, що при зникненні електроенергії трансляція на 98.5 зникла. Тобто ретрансом "християнського" Radio MV, піратським способом як я зрозумів у дуже дуже поганій якості, і іноді антиукраїнськими гаслами займається хтось з району. Питання що це приность особі вже протягом 7 років крім як витрат на електроенергію, а сигнал я скажу вам потужний, хоч за район виїдь видається ніби 100Вт. як наприклад передавач Українського Радіо, хоча я впепвнений стільки Вт. точно не буде.
Через годину при увімкненні електроенергії 98.5 увімкнулась і мовчала що підтверджує мої здогадки.
  •  

kotenko.

Цитата: DrewUA від Січень 31, 2022, 09:41:58
Тобто ретрансом "християнського" Radio MV, піратським способом...

Колеги
#наташанемішай
  •  

TV-Ukr

Цитата: DrewUA від Січень 31, 2022, 09:41:58
Тобто ретрансом "християнського" Radio MV, піратським способом як я зрозумів у дуже дуже поганій якості, і іноді антиукраїнськими гаслами займається хтось з району. Питання що це приность особі вже протягом 7 років крім як витрат на електроенергію
Може хтось фінансує. Не виключаю, що з Росії.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

DrewUA

#27
Мовлення у Любешові так і не відновлено. Добре що регіоналки 12 Канал, Аверс та UA: Волинь працюють.

UPD: з 16 години відновлено мовлення MX-2 телеканалів ZOOM, Індиго TV, СТБ, ТЕТ, К2, Новий Канал, М1, Прямий.
  •  

DrewUA

Покрутив радіо у вечері, зараз особливо останній місяць хороший на тропо, і не зрозумів чому на 89.5 Українське Радіо  :-?. Думав тропо, пішов шукати таблицю але звідки мовить так і не знайшов. Сигнал не міцний, на 89.5 тут у нас приймається Юмор FM з білорусі, і тут незрозуміло... Чи то спеціально поставили так звану маломощну "заглушку" на цю частоту десь на кордоні, чи що (ну піратити УР, та ну, це найбільша мережа, нащо?).
  •  

DVB

Якщо тропо, то мабуть Культура з Полтави. Але якщо приймаєте постійно, то це щось місцеве.
  •