Старокостянтинів

Автор sen, Листопад 02, 2020, 13:58:44

Попередня тема - Наступна тема

Radio_2019

Цитата: sen від Березень 30, 2021, 11:26:59
107.6 - має бути Авторадіо, але мені почулось що то "радіо 911".
Це була реклама їхньої технічної служби (radio911@ukr.net)
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: sen

sen

Цитата: admin від Березень 30, 2021, 13:27:33
опис згідно правил?
https://forum.ukrtvr.org/index.php?action=rules
у таблицю йде те що >=3

Так, опис робив саме за цими правилами.

А тим часом Ютуб заблокував моє відео з моніторингом у Кубі, Північній Кореї, Сирії та Ірані, через порушення авторських прав WMG  на об'єкт "Po shchekam slyozy"   :-?
  •  

admin

Додав 103,1 та 105,4 з поміткою "прийом можливий у деяких районах міста"

sen

А хтось знає звідки може прийматись Армія ФМ, на частоті нижче 100 Мгц? Прийняв на чуттевий аналоговий приймач, трохи нижче Країни на 100,1 з Хмельницька, але точну частоту не можу визначити. Якість як деякі інші станції з Хмельницького.
На смартфон не зміг прийняти.
Може хтось теж приймав?
  •  

Radio_2019

Цитата: sen від Липень 31, 2021, 16:29:14
А хтось знає звідки може прийматись Армія ФМ, на частоті нижче 100 Мгц? Прийняв на чуттевий аналоговий приймач, трохи нижче Країни на 100,1 з Хмельницька, але точну частоту не можу визначити. Якість як деякі інші станції з Хмельницького.
На смартфон не зміг прийняти.
Може хтось теж приймав?
О, це мабуть Львівська Хвиля зі Славути з програмами Армії FM.
Збільшення потужності дало про себе знати.

А постійно приймаєте?
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

sen

Вперше прийняв. Але стабільно весь день приймаю. Спробую ще на смартфон прийняти в бік Славути, бо пробував спіймати там де кращий прийом Хмельницького.

Ще спіймав Львівську хвилю з Полонного, раніше на інші приймачі не міг прийняти, але там теж мали збільщити потужність, треба буде перевірити. Ще прийняв ОК ФМ з Хмільника.

І ще якесь друге релігйне радіо в УКХ. Марія з Хмельницького - то не цікаво - його я і раніше приймав, а от що друге - не знаю. Думав може з Вінниці, так там та сама Марія має бути, а воно зовсім інше. До джинглів не дочекався.
Сигнал слабше ніж Марія з Хмельницького, але досить чіткий і впевнений. Знову ж таки приймач аналоговий, точну частоту не можу сказати, точно вища ніж 66,14 де Марія з Хмельницького.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

sen

Подивився я повні списки по областям. Щось я думаю що спіймав Армію ФМ з Вінниці на 99,3.
У Славуті на 100 має бути, а на 100,1 я приймаю Країну з Хмельницького. Я сумніваюсь що у цього приймача (старий бумбокс Philips) вибірковість буде на 0,1 Мгц. І там відчувається трохи проміжок між станціями.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

vital-fm

Теж схиляюсь до Вінниці, якщо цілий день, то явно не ЛХ, в якої ретрансляція записана в кілька годин.

sen

А куди можна написати про проблему з гучністю на УР-1 у місті?

Щоб щось почути треба викручувати на повну, при цьому сигнали повітряної тривоги йдуть з нормальною гучністю.

В Хмельницькому проблем з гучністю немає.
  •  

vital-fm

Якщо вони транслюють, то:
http://www.rrt.ua/concern/index/contact/lang/uk
Або шукайте хмельницький телефон - швидше буде.
  •  
    Подякували за цей пост: sen

Radio_2019

Цитата: sen від Березень 17, 2022, 09:20:10
Щоб щось почути треба викручувати на повну, при цьому сигнали повітряної тривоги йдуть з нормальною гучністю.
Окрім цього, ще кілька місяців тут не спостерігаю RDS.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

vital-fm

rds то зараз дрібниці, нехай звук відрегулюють.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

Цитата: vital-fm від Березень 17, 2022, 11:39:28
rds то зараз дрібниці, нехай звук відрегулюють.
Еге-ж.
В Шумську теж непогано було би налагодити мовлення - на 101.6 тихий звук, а на 91.4 дуже гучний і перевантажений + дана частота випромінюється не на сусідні 100 кГц, а на 200 (оффтоп).
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

vital-fm

Може на місцях в цих об'єктів мовлення нема техперсоналу, а той, що є нічого не може поправити.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

DVB

Цитата: Radio_2019 від Березень 17, 2022, 11:48:26
на 91.4 дуже гучний і перевантажений +
Це з супутнику так іде Радіо Культура. УР-1 і Промінь йдуть з нормальним рівнем. Вже два тижні. Десь відрегулювали, десь так і йде. Скаржитись в НСТУ.
Через якийсь час, рівень з супутнику виставлять нормальний і тоді знову прийдеться по всій країні регулювати і збільшувати, бо буде тихо.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019