Цифрове телебачення DVB-T2 в Україні

Автор GMB, Квітень 16, 2011, 16:37:17

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

DVB
І про це писати не можна, щоб не сіяти панічні настрої.
  •  

DVB

#5641
Тай де тут панічні настрої? В тому що я сказав про олігархів?
Ну так от, приклад.
  •  

vital-fm

Я про тенденцію обговорення, а не про факти. Всі ж все розуміють.
  •  

admin

Раніше у місцевому мультиплексі МХ-5 погоджено мовлення для місцевих мовників.

Так, розпочнуть мовлення в цифрі:

ТОВ «Центральноукраїнське бюро новин» – у смт Устинівці і смт Новоархангельску та містах Новоукраїнці, Новомиргороді Кіровоградської області.

ДП ТРК «АВЕРС» – у смт Любешеві, смт Шацьку, с. Підгайцях, містах Горохові, Ковелі, Нововолинську Волинської області.

ПП «Телерадіоорганізація «Тернопіль-медіа» – на 32 каналі у м. Тернополі і Тернопільській області.

Інші телерадіокомпанії вже працюють в місцевому цифровому мультиплексі. Зокрема, це:

ТРК «Перший Західний» – у м. Львові.

ПП «ПіТіВі» – у Полтавській області: Полтаві, Іскрівці, Кобеляках, Красногорівці, Перелісках.

ТОВ «Про Медіа Групп» – у Хмельницькій області: містах Хмельницькому і Кам'янець-Подільському.

ТОВ «ТК «Проскурів» – у Хмельницькій області: Полонному та Білогір'ї.

ТОВ ТРК ІРТ-Полтава  «Місто+» – у містах Красногорівці і Кременчуці.

ПП ТРК «СФЕРА-ТВ» – у містах Рівному, Дубровиці, Вараші.

ТОВ «Контент менеджмент груп» – у Волинській області.

ТОВ «Телерадіокомпанія «РИТМ» – у містах Вараші і Дубровиці Рівненської області.
nrada.gov.ua/natsionalna-rada-pohodyla-zminy-v-diyalnosti-movnykiv-na-chas-voyennoho-stanu-onovlyuyetsya/
  •  

DrewUA

Цитата: admin від Березень 28, 2022, 16:50:28
Раніше у місцевому мультиплексі МХ-5 погоджено мовлення для місцевих мовників.

Так, розпочнуть мовлення в цифрі:
ДП ТРК «АВЕРС» – у смт Любешеві, смт Шацьку, с. Підгайцях, містах Горохові, Ковелі, Нововолинську Волинської області.
Стоп, як це зрозуміти що розпочне мовлення Аверс якщо він вже багато років там мовить  :-?
Те що на місці колись 112 (32 канал) мовить Конкурент TV, так підтверджую, але мовить він ще з початку березня.
  •  

DrewUA

Я так зрозумів у такому випадку HD гаплик :hi:

«Зеонбуд» пропонує Нацраді перейти на мовлення у двох мультиплексах, скоротивши так витрати для каналів
https://detector.media/rinok/article/198209/2022-04-07-zeonbud-proponuie-natsradi-pereyty-na-movlennya-u-dvokh-multypleksakh-skorotyvshy-tak-vytraty-dlya-kanaliv/
  •  

kotenko.

А шо ти хотів? Це ще тільки вершина айсберга. Яке там МХ-7 від РРТ? Забудьте. Телеканали олігархічних медіагруп витратили рекламний жирок за місяць, а власники їх вже не дотують. Не здивуюсь, якщо два канали в Інтерів закриються.
#наташанемішай
  •  

Qolo

Цитата: DrewUA від Квітень 07, 2022, 16:26:48скоротивши так витрати для каналів
Если медиагруппы страдают от недостатка финансов, то могли б просто вырубить от цифры часть своих каналов, а не дублировать на них марафон.

По существу ведь сейчас осталось только 9 общенациональных программ:
01. Єдині Новини (РАДА, Суспільне, 1+1Media, IMG, SLM, МГУ)
02. UA: Культура
03. Новий канал
04. ТЕТ
05. 2+2
06. НЛО TV
07. М1
08. ПлюсПлюс
09. Піксель TV
  •  
    Подякували за цей пост: TV-Ukr

TV-Ukr

#5648
Там ще (з тих, хто в Т2) вимкнені за вказівкою ОП 5-ий, Прямий та Еспресо. На даний момент з них лише Прямий транслює ЄН. А так ви праві, можна розширити МХ-5 до 13 каналів і скинути згадані канали в нього, а МХ-1, МХ-2, МХ-3 вирубити. Тут проблема в дірявому покритті Зеонбуду, через що прийому МХ-5 може і не бути, і в трохи більшій мережі МХ-1.
Цитата: kotenko. від Квітень 07, 2022, 19:19:10
Яке там МХ-7 від РРТ?
Так МХ-7 же в першу чергу для НСТУ, а олігархічні канали й до цього не збиралися йти в нього.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

DrewUA

Об 11 почали пересортовувати телеканали. Більшість перемістили, але на деяких каналах є звук але немає зображення, а на деяких "сервіс відсутний". До вечору думаю все завершать і налагодять.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

kotenko.

Зараз у UA Полтава немає звуку. 2 канали 2+2 на 6ому і 11му каналі. Перескануйте канали.
#наташанемішай
  •  

Zheka

Цитата: kotenko. від Квітень 07, 2022, 19:19:10
Не здивуюсь, якщо два канали в Інтерів закриються.

А чому тільки 2? Не той час, щоб транслювати по колу дешеві програми сумнівного виробництва. Жодному з рекламодавців таке цікавим не буде. Zoom, K2 можна вже сміливо закривати (або залишити лише на супутнику та в кабелі), Мега, К1, Ентер фільм - теж бажано лише на супутник та в кабель. Піксель під питанням.

На мою думку, гроші на мовлення в Т2 до кінця року зможуть знайти лише канали з показниками ТОП-15 аудиторії (до початку війни), а також державні та кілька інформаційних мовників.

Приблизно так:
- UA Перший
- UA Культура
- РАДА
- 1+1
- ictv
- СТБ
- Новий канал
- Україна
- Інтер
- ТЕТ
- Прямий
- 2+2
- НТН
- Україна 24

І під великим питанням:
- М1
- НЛО
- НТН
- Піксель
- Плюс Плюс
- 5й
- X Sport
- Уніан
- Еспресо

Зате, передавачі розформованого МХ-3 можна використовувати для значного посилення мереж МХ-1 та МХ-5, часткового посилення МХ-2.
  •  

mikhail

Дитячих каналів ніхто закривати не буде. Як і НЛО який входить до МГУ. М1 не закриють теж

На вихід я думаю мають піти переважно групи Інтер канали які не становлять ніякої цінності. А Уніан якого у мх1 вставили? Він точно нікуди не піде. Я думаю плюси мають на нього плани і вони зроблять канал конкурент Україні 24
  •  

0-0-0-0

Щось з Радою не так. Їхня біжуча стрічка на деяких каналах не транслюється, у кабельному замість Ради 4 канал. Що там у них, ніхто не знає?
  •  

vital-fm

Ну імг можна половинити: інтер, піксель, мега та нтн, Якщо є яка бібліотека фільмів, то 5-им можна ентерфільм зробити.
  •